Ще си имаме бебе !

  • 114 986
  • 335
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 6 713
Привет момичета! Hug
И аз се включвам в списъка тука след известно време опити. Чакаме бебето през април, живот и здраве! Praynig
Пожелавам успех на всички и съвсем скоро да видите  EFP

 Hug

# 181
  • Мнения: 990
Здравейте! Снощи си правих тест и имаше две силно оцветени чертички, при което таткото изхвърча до магазина за още един тест, за да е сигурен Laughing и втория разбира се беше положителен. Не очаквах, защото това беше първия месец в който не се пазим и  даже не бях приела толкова на сериозно нещата , но се случи и съм безкрайно щастлива. Съпругът ми иска още днес да ходим на лекар, но знам че е рано. На 24 трябваше да ми дойде днес е 6 ден от закъснението , кога трябва да отида на преглед? Извинявайте за глупавия въпрос, но ми е за пръв път / доколкото знам трябва да се изчакат 2 седмици, но от закъснението ли?/ Предварително Ви благодаря!
Преди 3 години аз бях още на петия ден на лекар след 2 отрицателни теста и лекарката ме зарадва... Резулатата се вижда! Дано скоро се похваля още веднъж  Flutter

# 182
  • Мнения: 208
Здравейте и от мен Hug
Искам да ви се похваля  направих си два теста единия EFPно си записах час за сряда и да съм 100%сигурна,много съм щастлива и малко уплашена Hug

# 183
  • Мнения: 65
Привет, милички!   Heart Eyes
Радвам се да се запиша тук сред вас! Много съм щастлива- най-после и лекар потварди бременността ми.  Party
Хубаво ми е, но малко се страхувам от предстоящото...  Confused
Късмет и много сила на всички ни!  Hug  Praynig   bouquet

# 184
  • Русе
  • Мнения: 22
реших се и аз да попиша тук. ето моята история. от около година насам исках вече да си имаме бебе но моят приятел малко се дърпаше. искаше да станем малко по стабилни финансово и да си "поживеем" още малко двамата насаме. стараех се да не го притискам много въпреки че страшно исках вече да опитаме за бебе. исках решението да е взаимно. накрая човекът се реши. аз обаче донякъде се страхувах че може бебето да не стане веднага или че може изобщо никога да не стане. имах опасения защото приятелят ми имаше здравословни проблеми преди време. мислех че шансовете са 50 на 50 и умирах от страх. първият месец когато опитахме за бебе нищо не стана. и на мен какви ли неща не ми минаха през главата. вече си представях живот без деца. или поне се настроих за дълго време безуспешни опити. на втория месец не бях много обнадеждена. но и нямах търпение да чакам да ми закъснее цикъла. купих си тест за бременност 10 дни преди очаквания цикъл. не вярвах нещо да покаже - беше много рано. обаче нещо ме караше да го направя. отворих капачето на шуърчек - това беше като чудо - в първия момент видях само 1 линия ясна и тъмна и си казах знаех си че ще е отрицателен. после като отворих капачето докрай.... видях още една ивица само че мноооого бледа. едва доловима. половин час се взирах в теста. гледах го в банята под лампата, после на дневна светлина. така или инъче имаше ивица. плаках от радост. място не можех да си намеря. през следващите две седмици нправих още 5 теста  Laughing втората ивица ставаше все по силна и ясна EFP така се изпари най големия ми страх и сега чакам с нетърпение малкото човече през февруари. не знаех че може да съществува такова щастие. от сърце го желая на всички.

# 185
  • Мнения: 132
Здравейте и от мен,въпреки че от доста време разглеждам този сайт чак сега се реших да ви пиша.От 5 години живея с приятеля си , който от доста отдавна искаше да имаме деца,но аз някак все не се решавах.Както и да е,1-я ни опит беше през септември, но не стана нищо,мислех и че и 2-я ще е така,но за щастие се оказа положителен.Въпреки че и двамата искаме дете,сега сме като в някакъв транс,мен ме е страх-незнам да се радвам ли да плача ли-още не мога да го осъзная,само се моля да свикна колкото се може по-бързо с тая мисъл и всичко да е наред!!!

# 186
  • София
  • Мнения: 239
лисвахте ми момичета....как сте... Hug Hug .моя щъркел ме зарадва макар и все още да не съм напълно сигурна Praynig Wink newsm78 днес трябваше да ми дойде Sad но уви...  Grinning
направих си 4 теста от които всички са положителни  Grinningи се валнувам страшно много..... Blush Blush

# 187
  • Мнения: 133
здравейте и от мен.да се присъединя и аз към тази чудесна тема и да пожелая на всички да се разпишат тук.с любими сме отдавна заедно,като кажа отдавна имам предвид наистина много отдавна-още от деца.сега съм на 27 и разгиле решихме да имаме дете-кой и какво чакахме и до ден днешен не мога да разбера,та се мотахме толкова дълго време,а то времето наистина лети.и така...да ама то не става ей така и хоп утре си бременна.първи-неуспешен,втори-неуспешен,трети-неуспешен и като ме загложди че май много сме чакали... Thinkingпреди месец беше четвъртия опит и да стискам палци мисля че е успешен.18 дневно закъснение и 3 положителни теста-предполагам че съм в 6 г,седмица.сега щастливи сме и двамата и така искаме да разкажем на всички,но пустото поверие че трябва да се изчака ни притиска...и все пак решихме да кажем на най-близките и на най-добрите си приятели.сега ще чакаме и ще свикваме-то с мен и  аз с него.само едно нещо ми е ясно от цялата работа-че много ще го обичаме ,то само да се появи.чакамете  с любов неродено мое! Heart Eyes

# 188
  • Мнения: 210
Здравейте мили момичета! Laughing

Реших и аз да драсна тук и да се присъединя към чакащите...

Винаги съм си мечтала за бебче, почувствах се сигурна с приятеля ми и след няколко месеца опити чудото стана... бременна съм и в началото на юни (дано всичко е наред) ще си имам бебче...

Пожелавам на всички момичета много късмет и скорошни добри новини! Laughing

# 189
  • гр.София
  • Мнения: 250
Здравейте бъдещи мами. Реших и аз да разкажа моята история. С моя приятел сме заедно от 2г. и 8м. От 4м. живеем заедно и в края на август решихме да си имаме бебе. Първия месец бяхме правили два пъти опит и разбира се нищо не стана въпреки че имах съмнения. Втория месец правихме опити след като ми свърши цикъла някъде около седмица. Тъй като на мене ми е през 32-35 дена реших че ще пробваме веднага като ми свърши. И чудото взе че стана. Във вторник на 06.11.07г. направих тест като почти бях сигурна че ще е отрицателен, но за моя радост беше EFP. Все още не мога да го повярвам. Утре съм на преглед да ми потвърдят и да видя евентуално точицата. Тогава може би вече ще го повярвам. Благодаря на господ че ни дари с бебето. И се моля от тук нататък всичко да е наред. Пожелавам на всяка една жена на тази земя да изпита това необяснимо щастие.

# 190
  • Мнения: 2 765
Здравейте всички Hug Малко неочаквано, но и аз се присъединявам към бъдещите мами!
Казвам неочаквано защото решихме да имаме бебче, но аз се бях настроила, че ще си го правим поне 6-8 месеца, а то взе че стана от първия път и супер мното съм стресната. Все още не мога да свикна и приема мисълта, че нещо расте в мен, но имам 9 месеца да се подготвя Party
Надявам се първите три рискови месеца да минат бързо и всичко да е наред.
Желая на всички лека бременност   bouquet

# 191
  • София
  • Мнения: 123
Ето най-накрая и аз да се разпиша-ЩЕ СИ ИМАМЕ БЕБЕ някъде около 15 юли,много съм щастлива и таткото също,а скоро ще кажем и на баткото,за да го подготвим.

# 192
  • Мнения: 220
Здравейте на всички, най-накрая и аз да се включа в този форум. Та да разкажа моята история. Закъсняваше ми доста време (около 10 дни) и тъй като цикъла по принцип ми е доста нерегулиран, реших, че е фалшива тревога. И въпреки това не издържах и си купих тест за бременност и  EFP  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 ! Бях много щастлива, защото опитваме от 2 месеца. Казах веднага на таткото. Той е толкова щастлив, но и малко притеснен. Не дава да казвам още на никой, а на мен ми се иска да го изкрещя на целия свят. Снощи направих още 2 теста и естествено резултата пак беше   EFP EFP. Сега вече съм напълно сигурна, другата седмица съм на преглед!!!! Целувки на всички и лека бременност  smile3504 preggo txtloves

# 193
  • Мнения: 556
Привет и от мен.Ето и моята история-преди 2 месеца се омъжих,първия правихме опит за бебе,но беше неуспешен.Този месец ми закъсня,но не мислех,че съм бременна тъй като и моя цилъл не е много регулиран.Изчаках още няколко дни и си купих тест.Когато видях EFPнаправо не можах да повярвам,веднага съобщих на бъдещия татко    loveuuu и сме много щастливи.Още не съм ходила на лекар,но ще го сторя и то още утре stork-boyЖелая на всички леко бременеене preggo newsm30 smile3504

# 194
az bqh o6te u4eni4ka kato se sabrahme s moeto slunce.sled 1 godina po4nahme da se probvame(na maitap)za beb4e.sled blizo godina zabremenqh.prez tova vreme mn. se pritesnqvah dali 6te stane  vaob6te beb4eto.minalata godina dekemvri razbrahme 4e sam bremenna.bqhme mn. 6tastlivi i dvamata.(samo za 3 dni)zagubih go.sled 3 meseca zabremenqh otnovo i do sega (ve4e sam v 9-q mesec)sam treperela da ne stane ne6to lo6o.no ve4e sam po spokoina

Общи условия

Активация на акаунт