Ще си имаме бебе !

  • 114 987
  • 335
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1
И аз се надявам  скоро лекарят да потвърди, моята бременност! Направих си тест вчера и бях на седмото небе, когато видях 2-те черти Simple Smile Надявам се да си пиша с много бъдещи майки през 2008 година Simple Smile

# 211
  • Мнения: 6
Здравейте!Аз съм най-щастливата жена на света! Wink Ще си имаме бебче, макар че не беше супер много запланувано..и стана от един единствен път(но на време  Laughing) Съдба.Сега ще ми дойде малко нагоре корем, студентство и работа, но ще се справя.Все пак в мен расте нов живот...Не знам къде се намирам момичета!

# 212
  • Мнения: 33
Здравейте и честито на всички щастливи бременни момичета! Grinning
Най-после и аз да се похваля...бременна съм. Grinning
Днес бях на лекар и вече е сигурно. Grinning
На всички чакащи момичета искам да им вдъхна кураж и да не губят надежда. Аз видях положителен тест след една година бебеправене.
Така че момичета - дерзайте Grinning

# 213
  • Мнения: 86
Честито на всички вас, бремелинки и прегръдки от мен!  Hug

Чета и много ви се радвам на хепиендите на вашите историйки!
Бъдете много здрави, жизнени, изпълнени с много позитивни емоции и радост!

И пожелавам на все повече момичета да се вклюват в този подфорум, както се надявам един ден това да направя и аз, но точно по темата!  Praynig

Благодаря ви, че ви има!    bouquet

# 214
Момичета, на 7-то небе съм от щастие. Снощи си направих тест, след 4 дневно закъснение (или 5). Показа EFP Имах симптоми, но нали знаете чудите се да не би да си въобразявате. Знам че се прави рано сутрин, но имах един Шуър Чек у нас и влезнах да се къпя като си направих теста и го оставих да си се отчита. Облякох халата и реших да видя, бях решила че този път няма да треперя над него каквото сабя покаже. И приплъзвам и какво да видя....стоях поне 2 минути и не можех да повярвам че ни се случи най-накрая. Знаех че щ  около нова година. Бях спряла Примолута и си казах никакви хапчета, никакви тестове за овулация, правим си секса и когато стане. На НГ направихме 1 година от както мъжът ми ми предложи брак и за късмет от всички баници изтеглих бебетата. Това е съдба, а после нямало такива неща. Малко ми е каша в главата мислите ми препускат и надявам се да ме разберете. Да се върна на момента снощи. Бях измислила поне 100 варианта да му кажа по специален начин, но когато видях двете чертички както бях мокра боса заметната с халата влизам в хола и креща "Ще си имаме бебе, ще си имаме бебе" и стискам с трепещи ръце теста. Показах му го. Той си очакваше, но все пак си беше изненадан. Между впрочем той първи се усъмни че е станала работата. Още първия ден когато трябваше да ми дойде започнах да повръщам, а той ми се радва и ми го каза.
Не можах да спя цяла вечер от вълнение. Решили сме да вземем още няколко теста и тях да препишкам за да сме по-сигурни (мъжът ми го иска). Не знам кога трябва да отида на гинеколог, кажете кога трябва. На 13,01 трябваше да ми дойде, смятам че 10 дена след тази дата на 23-ти е добре. Какво ще кажете.
Още никой не знае само ние двамата, но нямах търпение да споделя с вас. Решихме като мина 3-тия месец да съберем родителите на вечеря и да им кажем. Вие какво ще посъветвате. ОБичам ви всички newsm51

# 215
  • Мнения: 128
Честито на всички момичета, и аз да се похваля-след поредицата положителни тестове, във вторник и доки ми потвърди-ще си имаме бебче! Надявам се всичко да си протече нормално!Иначе моята история е следната: през ноември ми правиха лапароскопия за отстраняване на киста, при прегледа през декември лекаря ми каза, че лигавицата на матката ми е прекалено тънка и най-вероятно липсва и овулация и аз доста се отчаях! И всичко това още преди да сме започнала със "сериозните" опити-единствените тестове за овулация, които си купих преди 10дни,  така и няма да ми потрябват! Бях започнала да убеждавам себе си да не се навивам, че бебчето ще стане бързо, за да не се разочаровам после! А то е станало, по мои сметки около Коледа! Само се притеснявам, че сравнително късно започнах с фолиевата киселина-като видях  EFP  Не трябваше да се отчайвам от депресиращите "лекарски" диагнози, а да се сетя по-раничко, но бързичко се поправих!  Честито на всички бъдещи майчета! Hug

# 216
  • Мнения: 534
Малко е раничко,но и аз да се похваля "тихичко"-видях  EFP    Grinning Grinning Grinning
Искам да кажа на всички момичета-не се отчайвайте-ето,ние чкахме година и половина,но най-накрая се получиха нещата.
Пожелавам на всички бремелинки-лека и безпроблемна бременност  Hug

# 217
  • София
  • Мнения: 29
Здравейте на всички бъдещи мами Simple Smile!
Най-накрая се престраших и аз да пиша тук Simple Smile Но трябваше някъде да си излея душицата..... Страшно съм объркана, притеснена и същевременно щастлива от факта че ще имам бебе..........Все още незнам дали искам да го гледам сама или с таткото.........Незнам как да кажа на моите родители, особено ако реша да го гледам сама.........Незнам и къде да си намеря читав доктор който да ми проследи бременността........Ще се радвам да ми пишете и ще сам благодарна за всички съвети........

# 218
  • Мнения: 883
здравейте, момичета!
Много се радвам за вас! Поздравявам ви за прекрасните придобивки, с които сте се сдобили!
И аз имам с какво да се похваля!  EFP След почти 7г. изгря слънчице и на нашата улица! Много съм щастлива и сега с нетърпение чакам посещението при доктора. А горкия бъдещ татко е много паниран. Той беше изненадан и новината го свари неподготвен като след паднал сняг през Януари.

# 219
  • Мнения: 1
 Grinning Grinning
Дойде и моя ред да се запиша!
От години разглеждам този форум и нямах смелост да пиша, но ето че дойде и моето време.
Преди два дни разбрах, че ще си имам бебе и съм на седмото небе... С таткото сме много щастливи и с нетърпение чакам да видя малкото си съкровище. Май наистина всеки, който разглежда този форум забременява Grinning

# 220
  • Мнения: 26
Здравейте и от мен  55

rosica_correale май наистина си права Wink Наскоро разбрах, че семейството ни се увеличава с още един член  Grinning С таткото и каката сме на седмото небе и те дори разпределиха ангажиментите си към бебето  Laughing
От сърце желая на всички пишещи в този подфорум скоро да се преместят в "Отчетни" и да се сдобият най-прекрасните, здрави бебчета  Hug

# 221
  • Мнения: 45
здравейте и от мен. Днес бях на ехограф - бременна съм. Карам 6 седмица...май малко късно разбирам  newsm78 .
все още съм в шок и не знам какво да правя. В смисъл какво предстои сега? Трябва ли да пия нещо, трябва ли да правя други изследвния...някой може ли да ми обясни с 2 думи  Embarassed

# 222
  • Мнения: 206
Да взема да се запиша и аз! Току що видях  EFP, безкрайно е щастието ми, толкова силно желаното бебче е вече там някъде с мен! Heart Eyes Толкова пъти прочитах тези темички, наистина е неописуемо щастието да разбереш, че в теб живее един нов живот! Пожелавам си и прегледа при доки да мине нормално и всичко, което ми предстои!

# 223
  • Мнения: 58
Новичка задължително Фолиева киселина по една таблетка дневно ,ако не я пиеш вече!Това е много важно и за всички които са видели двете чертички!Да са ви честити!Другото важно нещо е да се ориентираш за гинеколог и той ще ти даде напътствия и указания какви изследвания да си направиш!И запишете се момичета в подворума отчетни там има и други като вас  и ще можете да задавате въпроси и да получавате подкрепа!  bouquet

# 224
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 377
Новичка задължително Фолиева киселина по една таблетка дневно ,ако не я пиеш вече!Това е много важно и за всички които са видели двете чертички!Да са ви честити!Другото важно нещо е да се ориентираш за гинеколог и той ще ти даде напътствия и указания какви изследвания да си направиш!И запишете се момичета в подворума отчетни там има и други като вас  и ще можете да задавате въпроси и да получавате подкрепа!  bouquet
Душичке извинявай ама прочете ли за какво е тази тема? Тази тема не е дискусионна. Ако имаш да казваш нещо на момичето го направи на ЛС /както направих аз/

Общи условия

Активация на акаунт