Ще си имаме бебе !

  • 114 973
  • 335
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 95
Здравейте и от мен.Ние също чакаме бебе през февруари 2009.С мъжа ми сме заедно от 4 години,от почти 3 сме женени,дете винаги сме искали но не веднага.Миналата година забременя сестра ми ..тази бременност почти с нея я минах беше сложна но накрая се роди Александър най хубавото бебе(нали си е наше)бях при нея в Испания когато се роди и това обърна моят свят.Пожелах си също едно бебче.Когато се върнах с мъжа ми решихме спирам хапчетата и започнахме.Стана още от първият месец...толкова сам Щастлива безумно .....Желая го на всички

# 286
  • Мнения: 80
Ще си имам беб4е.в4ера докторът видя плодно сак4е.надявям се и се моля вси4ко оттук насетне да е наред,и най важното СПРЯХ ЦИГАРИТЕ!!!Моми4ета пожелавам ви много скоро да се зарадвате когато видите 2-те 4ерти4ки и след това доки да ви каже,4е носите в себе си нов живот.Успех и Честито на всички!!! Praynig preggo newsm10

# 287
  • Мнения: 135
Айде, момичета направих теста днес Sure check емииииииии......... newsm03 smile3521 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 ПОЛОЖИТЕЛЕН Е....Все осте с бледа втора черта(не много бледа де) но я имаааааа...Веднага след овуто ми се надуха гърдите и така останаха.Преди 4 дни 3апочнаха да се появяват боле3нини пъпчици по ореола.Къркори ми корема.Много рядко имам леки придърпвания около областа на пъпа.
Днес 3ваня на гинеколога ми да си в3ема час и да видим точица ли бебенце ли.. абе рожбицата love001
3начи 3а анкетата да кажа няколко думи=на 35 и 6 месеца съм,мъжът ми 32.Бебеправихме 3 месеца на 4 се получи(ако теста е верен де  smile3503 )Бяхме на море в Истрия,Хърватско.Може да е от въ3духа ли,водата ли,спокойствието ли newsm10 Важноо е станало е.
Преди това всички ми викаха "не го мисли" ама а3 си го мислих.Не много,но го мислих.И да ви кажа сега малко ме е яд дето никой не  ми ка3а "ами нормално е да си го мислиш" ей това ми липсваше.(Не не от форума.така на приятелки като споделях.Те 3а хубаво ми говореха.Да не стане грешка да помислите,че много съм им ядосана.Не Love)А стеше да ме успокои.Иначе се тормо3их да не мисля и така повече мислих абе махни работа.Само в една англ.статия пишеше така..Нормално е да си го мисли човек,и да си го иска..А3 лично така сте говоря, ако някой ме пита де..Това си е в реда на нестата и нека не се тормо3им пък айде и да си го и3бием от главата.И с мислене става. Но както ви писах,неисках напра3но да се навивам и и3чаквах по ясни симптоми..Е,сега са ясни Laughing
Желая на всички много много обич и да прегърнем всички желаната рожбица..
Успех Успех Успех newsm51 smile3525 newsm10 EFP

# 288
  • Мнения: 113
Здравейте на всички, които четат в момента да се похваля и аз ЩЕ СИ ИМАМЕ БЕБЕ!Вчера следобяд си направих втори тест и той показа пак  EFP и съм много щастлива, другата седмица ще ходя и на доктор за да видиме дали всичко е ок. Чета ви от доста отдавна но до сега не съм писала тук. Радвам се заедно със всички, които са видели двете чертички и се радват. Аз имам едно момченце на 8 годинки, но с мъжа ми решихме че е крайно време да си имаме още едно детенце и от средата на юни правим бебе и за мое голямо щастие стана бързо. Успех пожелавам на всички момичета, които искат бебе стискам палци. babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 малко вълшебен прашец от мен и дано stork-boy stork-girl

# 289
etoq i maqta isroriq. Sled nqkolko opita da zabremeneq i
ujasnite
 testove koito pokazvaha po-bbeda vtora 4erta v dva poredni dni i nakraq ni6o se bqh ot4aela.javascript:void(0);
smile3518 i dva meseca po - kasno polu4ih boli nisko v korema napravih test i toi kato drugite sas slaba 4erta no bolkite ne spiraha.Sled pose6enie na ginekologa se okaza 4e sam bremenna javascript:void(0);
newsm44. ve4e sav na 12 sedmici i do sega sam imala samo bolite ne mi stava6e lo6o nito mi se gade6e,ne povra6ah nqmam nikakvi problemijavascript:void(0);
newsm68 jelaq na bsi4ki bade6i mami leka i 6astliva bremennojavascript:void(0);
newsm10st USPEH

# 290
  • Мнения: 494
Здравейте! Вчера бяхме на лекар и вече е официално ШЕ СИ ИМАМЕ БЕБЕ В кабинета беше адски забавно. Моя мъж не спря да се бъзика с докторицата. После видяхме сърчицето и бяхме като омагьосани. Пихме по едно кафе и се обадихме на бабите и дядовците,като имаше много смешни реакции,а до вечерта вече знаеше половината свят. А една приятелка ми се обади по телефона разплакана от щастие,за да ни честити. Много ни трогна. И така,сега ще си чакаме отрочето. Пожелавам на всеки да му се връща !

# 291
Здравейте, бъдещи майки!
Ние с нашия татко отдавна се опитваме да се сдобием с наше маниче, след като вече загубих близначетата си Cry, но ето че вече и ние можем да се похвалим, че живот и здраве на лято май месец ще си имаме бебенце Blush. Много пъти преди да забременея влизах за да разгледам и прочета вашите истории и се обнадеждавах, за което съм благодарна на всички вас Grinning. Надявам се всяка от вас, които все още чакате двете чартички да се появят много скоро и вие да се зарадвате като нас. Ще чакам все хубави вести в този форум!

# 292
здравейте,днес си направих тест,показва две чертички,но тази от теста е много бледа,не е така интензивно оцветена както контролата,какво означава това,мога ли да се присъединя към вас,или теста дава грешка,за първи път ми е,затова моля да ми кажете какво означава?благодаря

# 293
  • Мнения: 38
Направи  и втори тест, ако искаш, но меже би и този е достатъчен.На 09.02 т.г. и аз видях втора бледа черта - вече съм в 35г.с. и скоро очакваме нашето малко съкровище.Желая ти лека и успешна бременност Laughing

# 294
  • Мнения: 805
хайде и аз да разказа.
аз сега сам бременна с второто. Много сме щастливи.
И двете ги правим по две години - като чета вашите истории и чак се чудя защо аз съм била винаги толкова спокойна и убедена че ще стане.Никога не съм стъпвала при лекар по този повод, нито мъжа ми. Аз съм на 27 а той на 48. Сигурно е имало причина за това забавяне, но ние така и не я разбрахме. И така и двата пъти по 2 години опити и двата пъти усетих че съм бременна още преди да ми закъснее, но не заради симптоми а просто подсъзнателно знаех. Даже сега като си правих тестове първите два бяха отрицателни, но аз бях сигурна че съм бременна и отидох на лекар и наистина. Мъжа ми много ми се присмиваше - знаеш ти, нищо не знаеш, две години нищо, тестовете отрицателни, а ти бременна та бременна сам. Само че наистина се оказа че съм, и ето ме сега с корема в петия месец.

# 295
i nie 6te si imame bebence o4akvame go mart mesec jivot i zdrave stana ot vtoriq pat az sam na 24 godini maja mi e na 33. Mnogo sme 6tastlivi edva sega kato usetih mani4eto da se dviji v men osaznah 4e e prekrasno da si bade6ta maika  Joy pojelavam tova 6tastie na vsi4ki

# 296
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
miminka81 и аз бях с втора бледа черта, даже нова тема пуснах от незнание.Да си бременна и теста да не го отчете в началото и да е само с  EFN въобще е възможно, но да има втора макар и бледа, то няма как да няма бременност.Честито   bouquet
Stasyslava  bouquet Честито !

# 297
  • София
  • Мнения: 231
здравейте,днес си направих тест,показва две чертички,но тази от теста е много бледа,не е така интензивно оцветена както контролата,какво означава това,мога ли да се присъединя към вас,или теста дава грешка,за първи път ми е,затова моля да ми кажете какво означава?благодаря
Миминка,при мен  всички тестове  бяха такива.Имах даже един отрицателен,но беше  доста рано все пак .Следващият почти не се виждаше втората черта и така...Но ето и днес бях при лекарката и видя бебенце живо и здраво с туптящо сърчице  Heart Eyes .Честито Миминка ! Честито и на всички   мили жени,които  чакат бебенца.  Hug И успех на всички  останали прекрасни опитващи  бъдещи бремелинки  Wink !

# 298
  • Мнения: 4
Сега вече и аз мога да се похваля.През април 2009 г.Живот и здраве ще се роди и второто ми детенце.С радост очакваме събитието.Честито на всички които очакват своите бебета.Пожелавам ви много усмивки. Simple Smile

# 299
  • Мнения: 247
Честито  Simple Smile  pebals-sz радвам се когато някой се похвали с такава хубава новина .Желая ти леко бременеене   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт