Отговори
# 15
  • Мнения: 1 174
Да обобщим,значи мисля всички до тук са за среща на 8.06. ,повечето са за 17 часа
Идеята на Варя не е лоша,но ще има и много майки с колички,незнам дали ще се събрем там толкова много,освен това никой със сигурност не може да каже дали ще дойде за да се запазят места. Освен това лично аз не мога пак да оставя децата си без контрол,защото понякога Ради налита на деца и трябва да съм там за да го спра Crazy

# 16
  • Мнения: 303
За нас няма значение мястото, все пак момичетата ми са големи и даже се надявам да помагат и да погледат поне за малко някое мъниче Laughing
Нека майките с малки деца да кажат как им е най-удобно - на открито или на закрито. А тези с бебенца с колички дали ще могат да влязат в детски център newsm78

# 17
Много добра идеа.Аз сам мама на малко пораснали близначета и отдавна чакам подобна среща.Супер.Ние сме на почти 6 годинки.Можем ли да дойдем??? Hug

# 18
  • Мнения: 1 174
Много добра идеа.Аз сам мама на малко пораснали близначета и отдавна чакам подобна среща.Супер.Ние сме на почти 6 годинки.Можем ли да дойдем??? Hug
Разбирасе,че може да дойдете,ще ви чакаме Hug

# 19
  • Мнения: 263
аз съм за среща навън сега, а да си оставим варианта санкт петербург за зимна среща.
моите ядат в 18 часа, ама могат и в градинка да го правят  Laughing

# 20
  • Мнения: 125
Момичета,в детския център не се прави резервация,а само ще проверя дали няма организирано тържество.Предложих го,защото е ограничено като пространство и ние ще тичаме по-малко.Навън аз не мога да ги извадя от количката,защото трябва да тичам в две различни посоки,а няма с кого да дойда.Каква среща ще бъде тогава.В количката те ще нервничат.Вярно е ,че се съобразявам с особеността на възрастта им,но мястото е удобно за всички.Ще поканим пак телевизията.
Помислете.

# 21
  • Мнения: 125
Освен това,не сме сигурни във времето.В центъра ако сме -няма да има значение.

# 22
  • Мнения: 1 174
Варя, много е трудно без придружител напълно те разбирам,аз не ги водя моите навън без някой друг.За мен не е проблем да е в детски център,но мисля,че ще е безкрайно неудбно за майките с колички,а те както виждам няма да са малко.Нека се включат и другите да кажат,а пък ще помагаме,не се притеснявай Hug

# 23
  • Мнения: 303
Хей, момичета, много се умълчахте Laughing
Какво решаваме - на открито или на закрито newsm78
Вчера поканих една майка от квартала със 7 месечни момченца, тя каза, че й е по-удобно навън.

# 24
  • Мнения: 3 634
Тъй като аз съм единствената не-близнашка мама, която тук се чувства напълно в свои води... Laughing
Да кажа...Стикерите са готови, размерът е 4 страни по 10см и струват 2лв. Приходите са за Проект "Мулти-мама". Пускам инфото и тук защото yoana77 услужливо предложи да ги получи накуп и раздаде на срещата ви. Много благодаря, това ще спести доста пощенските разходи!   bouquet

Стикерът http://www.bgphoto.net/photos/12333/o633459722249757500.jpg

# 25
  • Мнения: 125
Момичета,остава ли за 8.юни от 11.ч. в градината срещата.че то наближи,а никой не се обажда?

# 26
  • Мнения: 1 174
Срещата остава на 8.06. но от 17ч,че повечето искаха следобед,в широката част на градинката на центъра.
Моля, и всички мами,които искат стикер,да ми пишат тук,за да знам колко да поръчам да ми прати Dante.

# 27
  • Мнения: 125
Аз искам един стикер

# 28
  • Мнения: 263
аз искам два.

# 29
  • Мнения: 3 634
Стикерите са в Йоана.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт