Отговори
# 45
  • Мнения: 303
БЯХМЕ МАЛКО, НО БЕШЕ ВЕСЕЛО Laughing
За всички, които се уплашиха от дъжда или не успяха да дойдат   bouquetдано да се видим другия път!
Ето снимки http://www.snimka.bg/album.php?album_id=253282

# 46
  • Мнения: 263
много хубави снимки са направили ани и ники!

# 47
  • Мнения: 355
Еее, "отложили " сте срещата за по-рано, а видях преди малко, докато се чудех да тръгвам ли или да не тръгвам за 17 ч.....много хубави снимки, кога пак?

# 48
  • Мнения: 152
Здравей те мами .Аз чак сега получих съобщението от Йоана .Много съжалявам че не можах да дойда но бяхме в Ст.Загора и късно не прибрахме .Много са сладки снимките Веско и Марио много са пораснали .А да не говорим че Дарито  и Ради са страхотни .А големите каки  Ани и Ники са станали още по големи и хубав ки .Другите сладури които са момче и момиче не ги познавам но ме върнаха в времето когато и моите спяха в количката и стояха спокойно .Другият път ще гледам да дойда .Много поздрави на всички и прегръдки на малките .

# 49
  • Мнения: 125
Браво за снимките.Беше прекрасно,наистина.Съжалявам,че се смени часа в последния момент.Бях казала и на случайно сем.с близнаци.Някой ходил ли е след обяд.Дали е имало отново майки с близнаци?Какво стана с промените около майчинството,детските,и т.н.Кой какво знае?

# 50
  • Мнения: 1 174
Здравейте и от мен,много се радвам,че се видяхме с някой мами  и дечица и кофти,че пък не успяха да дойдат всички.Имам много стикери,пишете  ми на ЛС,който иска да му запазя,ще се срещнем някъде да ви ги дам.Ще кача и аз снимки,но по-късно.Лек ден на всички,за жалост дъждовен Tired
Ето и обещаните снимки Hug

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=253819

Последна редакция: пн, 09 юни 2008, 23:31 от yoana77

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 414
Здравейте и от мен! Току що се регистрирах и първото нещо което видях беше тази тема, може би защото ме вълнува,  и моите госпожици са под индиго. Simple Smile Радвам се, че Ви открих! Grinning

# 52
  • Мнения: 303
Добре дошла did taq  bouquet
Ще се радваме да пишеш и да се запознаем на следващата пловдивска среща /която вероятно ще е през септември/!

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 414
Добре дошла did taq  bouquet
Ще се радваме да пишеш и да се запознаем на следващата пловдивска среща /която вероятно ще е през септември/!

Аз се надявах, че ще е по - скоро. Ние сме в парка всеки ден след 17 ч., така, че с някои от Вас може и да се засечем, а ако не - до септември

# 54
  • Мнения: 1 174
Добре дошла и от мен на did_taq! Hug
Koлко са големи твоите госпожици,разкажи ни нещо за вас?Надявам се да си направим среща и по-рано от септември Peace

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 580
     Добре дошла, Диди! Радвам се, че те виждам и тук / освен в гоблените Grinning/.
     А как съжалявам само, че пропуснах срещата. Напоследък нямам много време да влизам във форума. Надявам се да има още една стрещичка преди септемврийската.

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 414
Момичета, какво стана със срещата, септември дойде и отмина, а от Вас ни дума, ни вопъл, ни стон...........?

# 57
  • Мнения: 1 174
Момичета, какво стана със срещата, септември дойде и отмина, а от Вас ни дума, ни вопъл, ни стон...........?
Нямаше ме в града две седмици от септември,никой друг нищо на каза за среща.
Ако искате да видим как ще е времето и да се организираме 11,12 или 18,19.10.

# 58
  • Мнения: 983
Аз съм ЗА. Предният път не успяхме да дойдем, но този дано да сме здрави и да се видим.

# 59
Аз пак казвам:Детски център,че е защитено от времето и оградено.Количките могат да се оставят и вътре и вън.Не е нужно платена резервация,а само да се уговорим кога и аз ще се погрижа.На открито за ходещите деца е трудно.Само ще тичаме след тях и ние няма да се видим.Вече си патихме лятото.

Общи условия

Активация на акаунт