мога ли да си направя теста surecheck преди да чакам менструация

  • 22 195
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 270
оо,чак на 27 май го очаквам Laughing
сте и3чакам,ре6их така днес..............................................но може утре пак да искам да се тестувам Grinning Grinning Laughing Mr. Green

Какъв тест бе момиче newsm78
току що ти е минала овулацията, ако дори в момента не си в такава

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Понеже вече пяна ми излезе на устата да обяснявам защо НЕ се прави тест преди закъснение, само ще те помоля да се поровиш малко и да прочетеш множеството теми кога най-рано се прави тест Praynig Тест преди закъснение носи само нерви и сълзи кога в деня на теста, кога в деня на М Confused 12-те дни до М пък изобщо няма смисъл да ги коментирам. На този етап по-добре прави секс вместо тестове Peace
Още нещо - от снощи насам засичам три твои теми, пуснати за всяко нещо, което ти е минало през ума. Да не говорим, че две от тях са коментирани безброй пъти. Някак неудачно ми се струва пускането на теми за всичко, което ти хрумне; тук има достатъчно информация, направи си труда да прочетеш поне малка част от нея и ако тогава има нещо, което не ти е ясно, питай Peace

# 17
  • Мнения: 444
Понеже вече пяна ми излезе на устата да обяснявам защо НЕ се прави тест преди закъснение, само ще те помоля да се поровиш малко и да прочетеш множеството теми кога най-рано се прави тест Praynig Тест преди закъснение носи само нерви и сълзи кога в деня на теста, кога в деня на М Confused 12-те дни до М пък изобщо няма смисъл да ги коментирам. На този етап по-добре прави секс вместо тестове Peace
Още нещо - от снощи насам засичам три твои теми, пуснати за всяко нещо, което ти е минало през ума. Да не говорим, че две от тях са коментирани безброй пъти. Някак неудачно ми се струва пускането на теми за всичко, което ти хрумне; тук има достатъчно информация, направи си труда да прочетеш поне малка част от нея и ако тогава има нещо, което не ти е ясно, питай Peace

 Peace
П.П. magdim Има една тема - "Библиотека на често обсъждани теми". Порови се малко там а и в "ПРОЧЕТИ ПРЕДИ ДА ПОПИТАШ"  ooooh!

# 18
  • Мнения: 3 675
Аз да попитам нещо, малко офтопик де, но мисля че ще ми отговорите.Овуто ми е около 10-11 ден, което ще рече в понеделник, който мина.Но последните дни ме боли дясният яйчник, при вас случвало ли се е да имате такива болки много преди М.Датата ми е 25 май.

# 19
  • Мнения: 444
Аз да попитам нещо, малко офтопик де, но мисля че ще ми отговорите.Овуто ми е около 10-11 ден, което ще рече в понеделник, който мина.Но последните дни ме боли дясният яйчник, при вас случвало ли се е да имате такива болки много преди М.Датата ми е 25 май.
Да случвало ми се е, може и от отминалото ову, а ти сигурна ли си че е било в понеделник? По какъв начин го засече?

# 20
  • Мнения: 270
По принцип тест се прави,както всички са ти казали,един ден след датата на М,но на мен ми отчете 2 дни по-рано на 14-тия ден след овулацията PeaceЯвно при всеки различно.Изчакай си Hug

# 21
  • Мнения: 3 675
Ден преди това ми се засили ЦС.Дори и тези дни продължава да е обилна.Обикновено ме пробожда за кратко време от едната или другата страна, по това се усещам кога съм в ову. По принцип ме боли ден-два преди цикъл долу, а сега всеки ден ме придърпва леко единия яйчник почти всеки ден.Пък и цикъла ми е кратък 25-26 дни, последната ми дата беше 2 май.

# 22
  • Мнения: 444
по принцип по време на ову се засилва ЦС, става по-прозрачна и течна, подобна на белтък на яйце, може просто да ти се е изместило ову-то, все пак тези дни трябва сигурно да поработите  Laughing

# 23
  • Мнения: 49
от колко време правите опити за бебе?

# 24
как се всема Clomiphene citrate  по колко хапчета на ден...от кой ден се започва...Чух че е от полседния дн на цикъла!...И по колко милиграма хапчета защото има or 25 50 и 100....Не мога да отида на лекар защото зам в чужбина...

# 25
  • Мнения: 135
оо,чак на 27 май го очаквам Laughing
сте и3чакам,ре6их така днес..............................................но може утре пак да искам да се тестувам Grinning Grinning Laughing Mr. Green

Много ти е рано имаш още 12 дни до тогава Rolling Eyes и 10 тест да направиш все "-" ще са Thinking Между другото на колко години си???
На 35. Това ваzно ли е кога да си направи6 тест? newsm78 ..Ако бях по млада теста може да се прави по друго време ли?

# 26
  • Мнения: 135
Понеже вече пяна ми излезе на устата да обяснявам защо НЕ се прави тест преди закъснение, само ще те помоля да се поровиш малко и да прочетеш множеството теми кога най-рано се прави тест Praynig Тест преди закъснение носи само нерви и сълзи кога в деня на теста, кога в деня на М Confused 12-те дни до М пък изобщо няма смисъл да ги коментирам. На този етап по-добре прави секс вместо тестове Peace
Още нещо - от снощи насам засичам три твои теми, пуснати за всяко нещо, което ти е минало през ума. Да не говорим, че две от тях са коментирани безброй пъти. Някак неудачно ми се струва пускането на теми за всичко, което ти хрумне; тук има достатъчно информация, направи си труда да прочетеш поне малка част от нея и ако тогава има нещо, което не ти е ясно, питай Peace
Права си. Неискам да се и3винявам.. Няма ве4е Embarassed

# 27
  • Мнения: 356
как се всема Clomiphene citrate  по колко хапчета на ден...от кой ден се започва...Чух че е от полседния дн на цикъла!...И по колко милиграма хапчета защото има or 25 50 и 100....Не мога да отида на лекар защото зам в чужбина...

Здравей,сама ли смяташ да си назначиш хаповете?Защо?Дай малко повече инфо!

Общи условия

Активация на акаунт