Фолиева киселина - менте?

  • 7 962
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 753
Аз пиех Фоливит Феро на Борола и съм доволна... Нямах проблем с бебче...  Peace

# 16
  • Мнения: 1 666
Аз съм пила и от двете. Мисля, че просто са различни партиди.

# 17
  • Мнения: 3 621
не е редно да липсва партиден номер и срок на годност, отиди в агенцията за защита на потребителите, защото може и да е редовна фолиева киселина , обаче ако е менте  #Cussing out ...

# 18
  • Мнения: 80
има ли разлика между Неофолик мета и само неофолик или е едно и също. на моите пише само неофолик. а и не помня цената им
благодаря
Има разлика!В листовката на Мета-та пише за въпросния L-metil и по- доброто му възприемане,докато в обикновенния Neopholic не.Затова са и с различни цени Мета около 9лв.,а обикновенния около 5лв.

# 19
  • Мнения: 1 045
Аз също си взех от тази опаковка FOLACID, защото след питане в 4 поредни аптеки и все ми казваха, че вече нямат от опаковката със 120 хапчета, а само от тази, аз се принудих да си я взема. Възможно е, за да се запази цената такава да са намалили броя хапчета в нея и да не е менте. Но на моята опаковка си има срок на годност и партида. Ако нещо те притеснява наистина отиди в аптеката откъдето си я взела и направи рекламация.

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
На лявата не виждам годност и парт. номер.  newsm78  и ти казваш че няма, случайно да ги пише на капачката или на дъното?
- това не бих го пила, а ще си купя нова опаковка и бих определено се оплакала в аптеката от тази без годността. Подсъдно е да се продава без срок на годност.
   Peace

# 21
  • Мнения: 196
ами аз съм пила и от двете Crazy

# 22
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Когато почнахме да правим опити за бебе пих от тази със 100таблетки, а сега продължавам от тази със 120, но на двете има срок на годност и парт. номер. Винаги съм държала на това и го следя стрикнто за всички продукти.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 890
Аз съм пила Неофилик Мета. Макар че беше скъпичка, ми казаха, че е най-хубава.  Rolling Eyes
Дано тази да е ок и наистина да е ф-ва к-на !  Peace

# 24
  • Мнения: 452
едната е за бременни ,а другата не - това е разликата - виж етикета

# 25
  • ЕН
  • Мнения: 543
има ли разлика между Неофолик мета и само неофолик или е едно и също. на моите пише само неофолик. а и не помня цената им
благодаря
Има разлика!В листовката на Мета-та пише за въпросния L-metil и по- доброто му възприемане,докато в обикновенния Neopholic не.Затова са и с различни цени Мета около 9лв.,а обикновенния около 5лв.
благодаря много ксения  bouquet  bouquet  bouquet

# 26
  • Мнения: 3 092
Лично аз също от тази , на която пише 100 таблетки съм пила , хапчетата бяха жълти , но виж за срок на годност и партиден номер не си спомням дали е имало ..... newsm78
zvetina какво значи едната е за бременни , а другата не ...

Общи условия

Активация на акаунт