Частна детска ясла в гр.Варна

  • 18 353
  • 86
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Частна детска ясла -категорично няма.Има клубове ,които нямат статут на ясла,но там си е една своеобразна детска ясла.Дечицата си спят ,хранят се по 3 пъти -изобщо същото е само дето си плащаш повечко и в групичка са по 5,6 дечица.Моето дете ходи от 2годишна възръст на такъв клуб и съм много доволна.

за кой става въпрос , ''мелита'' ли?  че и аз търся нещо подобно

а това на братя миладинови 110 как се казва, какво е?

ето какво намерих аз , но още не съм го проучила  не е ясла , но звучи интересно за деца над 2.5 г  http://www.rannorazvitie.hit.bg/

Разгледах внимателно сайта,добре изглежда Peace.За съжаление е за по-големи от нас дечица Confused
Е,догодина.. Simple Smile

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Включвам се с информация. От 2 седмици ходим в клуб ''Дъга'' и съм много доволна. Не е частна ясла, но се събират по 3-4 деца наведнъж.

Ето повече инфо:

http://www.nanny-bg.free.bg/

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Включвам се с информация. От 2 седмици ходим в клуб ''Дъга'' и съм много доволна. Не е частна ясла, но се събират по 3-4 деца наведнъж.

Ето повече инфо:

http://www.nanny-bg.free.bg/

Yanina,страшно ти благодаря за инфото.Сподели моля те,повече за клуба Praynig по колко време оставяш детенце и т.н.Впечатления някакви...аз ще се обадя де,но все пак Hug
Благодаря ти предварително  bouquet

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Здравей Simple Smile

На мен бързо ми се наложи да намеря къде да оставя Коко защото на 1 работен ден в 7 сутринта бавачката ми се обади да се октаже. И така попаднах на този клуб. Координатите ми бяха дали от магазин Бебчо.
1 ден бяхме заедно в клуба за 3-4 часа за да свикне с хората и обстановката и на следващия ден го оставих там за 8 часа. Нямаше никакъв проблем.
В клуба работят 2 жени - майка и дъщеря. Майката е педагог; а дъщерята - Нона (тя е и собственичката) има момченце на 4 години и сега чака второ. Честно казано аз съм изненадана как добре се справя . Защото освен Коко, тя гледа и още 2 дечица (но те са на 1,5 годинки.) Другите деца идват за по-няколко часа. Общо взето само Коко е постоянно.

В началото ми бяха дадени формуляри за попълване на всякакви въпроси относно навиците и особеностите на ежедневието на сина ми. Нона е в крак с всички новости относно захранване, техника и т.н. Не ми се е налагала да давам подробни обяснения какво трябва да се прави.

Единственото негативно може би е, че клубът е на партера на жилищен блок и представлява една голяма стая. Аз в началото не бях положително настроена, сега го оставяме и сме спокойни. Като го вземем Коко е сменен, нахранен, наспан и винаги е весел.
  Но трябва да отидеш на място и така ще усетиш дали това е, което търсите. Аз много се радвам, че не сме с бавачка. А и Коко свиква да си играе с други дечица  Heart Eyes

Ако имаш въпроси, настреща съм.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 3 360
Здравейте, много ценна информация, тъй като на много малко места приемат под 3 г. деца.

Извинявайте, че не е точно по темата , но тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=245681.new#new се опитваме да направим нещо по повод това, че децата ни останаха извън приема за държавни детски градини и ясли. Ако можете да помогнете с някакви идеи, ще се радвам да се включите.

# 20
  • Мнения: 2 124
Yanina, тъй като каваш, че го оставяш там целодневно - в същото помещение ли спи, където играят другите деца?
Обърнала ли си внимание с какво занимават децата над 1,6г. Аз прегледах сайта, но като че ли са занимания за по-големи. За мен най-големият негатив от това, че дъщеря ми не е приета на ясла е, че ще расте саможива, което пък прави децата много егоцентрични.
А каква е тарифата - на теб правят ли ти отстъпка, че детето е там всеки ден по 8 часа??? Издай нещата от кухнята Flutter

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Пак съм аз Wink
Yanina,още веднъж благодаря за инфото  bouquet
Обаждах се днес и говорих с Нона.Останах много приятно изненадана от отношението и.ще заведа малкия в петък и ще видим.каза ми че тарифата е 1.50лв на час,което си е направо нищожно заплащане Shocked.работното време е от 10ч до 19ч,но ако се наложи на някоя мама и по рано се отваря,няма никакъв проблем Peace
Както и да го смятаме,си излиза по на сметка отколкото с гледачка PeaceА и детето ни ще е сред други деца.той моят така или иначе,не иска да си играе с никой.само с мен или с баща си ooooh!
speranzza,права си че така стават саможиви децата,а аз не искам това за сина си Naughty
В петък ще видя как ще са нещата,и ще пиша Peace
Аз по принцип няма да го оставям по цял ден,или поне не всеки път.ще видим как ще потръгне Thinking

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Здарвейте,

Извинявайте, че чак сега се включвам, но през седмицата съм на работа и време не ми остава  да седна пред компютъра.

Клубът е само една стая и всички деца се гледат там. Коко спи когато излизат на разходка. А ако времето е лошо има кошарка и там се спи. Това е лошото, че не винаги се пази тишина и не могат да се нагласи режима на всички едновременно. Но досега другите деца са идвали за няколко часа и то след като са спали.

Жоржито, как беше в петък? За колко време го оставихте?

Аз разбрах, че и една съседка сега ще дава сина си. Скоро ще се наложи да се разширят май  Laughing
Ние тази седмица бяхме с баба, но от утре пак сме с Нона. И наистина е много по-добре отколкото да стои в къщи с някоя баба  Peace

Последна редакция: нд, 15 юни 2008, 15:51 от Yanina

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 858
 Hug
Ходих в петък с малкия и останах много приятно изненадана.Нона и майка си са много на ти,с това което правят.и най-вече много обичат децата.часове седяхме и си говорихме за децата и,мога да кажа че получих много ценни съвети Peace
Даже го оставих и отидох да разгледам новия Мол Laughing.Извели го на разходка и даже успял и да заспи Shocked,което много ме учуди защото той при чужди хора не заспива.Наистина е кофти че са само в една стая,но сега търсят по-голям апартамент и ще се местят.Идеята им е била да се оставят дечицата само за игра,но бързо разбрали че много дечица ще остават и да спят там и така...
Аз съм доволна и пак ще го водя,наистина е по-добре отколкото с някой баба в къщи.Ами това е,ще пиша пак.
Утре сигурно пак ще го заведем  Peace Hug

Yanina,4,5часа останахме.първо аз стоях с него около час и после го оставих.като тъгнах да се прибирам от Мола след около час и половина,ми звъннаха че е заспал.и отидох да го чакам да стане Crazy. и така... Hug

# 24
  • Варна
  • Мнения: 640
Здравейте, и ние не сме приети в ясла, ще чакаме септември, но ако някой знае подходяща занималня в района на "Чайка" да свирка. Може и в центъра, каката ни ще е първокласничка ,и така и така нея ще водя до там, може и фъстъка.

# 25
  • гр.Варна
  • Мнения: 722
Миналата седмица в морската градина раздаваха реклами на нова детска занималня "Детско сърце" във вила Вилекула. Тя се намира близо до р-т Камелия. На рекламата пишеше, че има и детска ясла за деца от 2 години.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Миналата седмица в морската градина раздаваха реклами на нова детска занималня "Детско сърце" във вила Вилекула. Тя се намира близо до р-т Камелия. На рекламата пишеше, че има и детска ясла за деца от 2 години.

Имаш ли повече онфо за въпросната занималня?координати?
 Hug

# 27
  • гр.Варна
  • Мнения: 722
Не запазих рекламката,но се намира над р-т Камелия ,във вила Вилекула.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Брагодаря ти Hug
Значи на място трябва да отида..

# 29
  • Мнения: 379
аз се записвам с 2 ръце за темата  Hug

Общи условия

Активация на акаунт