Уникално! Човешките възможности са абсолютно безгранични

  • 2 712
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 468
Много важно лети ли! Никой ли не гледа втория клип? Това е илюстрация на човешките възможности!

# 16
  • Мнения: 251
Страхотно е!Колко е тъжно.....те не могат да видят красотата ,която създават.....да и се порадват.Точно за това плачат другите покрай тях и на мен ми стана тъжно като гледах.Възхищавам се на тези невиждащи хора!
Напротив, те я виждат красотата много  по-добре от нас.  Laughing С вътрешното си зрение и с третото око. Много силно впечатление ми направи едно негово изказване.Той каза,че виждал картината  ( готова вече )в главата си ,преди да я нарисува!
Видя ли какви красиви цветове е използвал...? Той ги е виждал в съзнанието си, той е виждал красотата, иначе е нямало как да я нарисува, ако не я вижда.
  Колко малко знаем за слепите. И не е тъжно, защото човека е неимоверно щастлив от това което прави! Може би е  по-щастлив от нас...

# 17
  • Мнения: 251
Моля Ви кажете ми, че този човек наистина лети?!  Thinking
Този е страхотен илюзионист. Има и други илюзионисти които правят това. Peace

# 18
  • Мнения: 36
Жалко, че това с летенето е трик. Искаше ми се да кажа: "Те са сред нас - Heroes"  Laughing.
Разбира се, че другите две клипчета са стойностни.

# 19
  • Мнения: 2 386
Наистина ли Крис Ейнджъл ви впечатли най-много?  Rolling Eyes

Аз съм безмълвна пред безръката жена и слепият художник, чувствам се ужасно странно - имаме толкова крайници, толкова възможности, толкова дадености...и не ги използваме! А тези хора се борят всяка секунда.. и вероятно са по-щастливи от всички нас. Поклон!

# 20
  • Мнения: 2 018
Хайде и аз да пусна нещо уникално.

http://www.vbox7.com/play:5dd98cd0

тук го разв … ат!!!

Уф, чак сега видях, че вече сте гледали и другото клипче!

# 21
  • Мнения: 152
Аз съм безмълвна пред безръката жена и слепият художник...Поклон!
И аз се изкорах като я гледах... баси силния дух и желание за живот.

# 22
# 23
  • Мнения: 2 018

Напляскай ме   Flutter

Аз нямам време да чета всичко  Sunglasses

# 24


http://haha.nu/amazing/a-super-woman
[/quote]
          Нямам думи! Видях човешката воля в действие! Two Hearts
          Това е една жена, която много по-лесно би било да се отчая.
         

Общи условия

Активация на акаунт