Пускали ли сте анонимни теми?

  • 2 933
  • 77
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 651
Това не обезмисля ли анонимността?
Не, не пускам теми в ДиС.

Анонимността в Интернет е химера......

# 16
  • Мнения: 2 309
Не,не съм!

# 17
  • Мнения: 5 940
Не ми се е налагало. Надявам се никога да не разчитам форум да ми разреши семеен или личен проблем.

# 18
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Не

# 19
  • Мнения: 5 539
Не, но ми се искаше да направя тема, в която  да влизаме анонимно, тоест идеята беше всички да влизат анонимно , но я изоставих  Grinning
И аз имах подобна идея.
Да, пускала съм анонимка веднъж. И още няколко пъти ми се е искало.

# 20
  • Мнения: 765
Не, но ми се искаше да направя тема, в която  да влизаме анонимно, тоест идеята беше всички да влизат анонимно , но я изоставих  Grinning
Що бе, идеята не е лоша - тема, озаглавена "Кажете си, не се свенете" Grinning
Идеята е много добра, но ми се струва, че малко потребители ще се престрашат да си кажат, дори анонимно. А би било чудесно!  Grinning

# 21
  • Мнения: 1 092
Пускала съм веднъж!
 Sunglasses

# 22
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Да, веднъж в Нашите деца...питах нещо за дъщеря ми. После си казах, че съм аз.

# 23
  • Мнения: 4 651
Не ми се е налагало. Надявам се никога да не разчитам форум да ми разреши семеен или личен проблем.

Ами съмнявам се, че някой разчита да получи готово решение. По скоро анонимната тема действа като психотерапия в повечето случаи - да си кажеш там, да ти се отпусне душата.

Ако трябва да заформя някаква класификация на анонимките:
- Срам ме е да си кажа / Ще си накърня форумския образ
- На 13 съм и нямам какво да правя
- Други

# 24
  • Мнения: 11 747
аз също не мисля, че форумът може да разреши проблем, но олеква. Не се сещам много варианти да ми олекне, без от това да произтекът нежелани последици.

# 25
  • Мнения: 189
Не съм, но понякога ми се е искало поради тази причина:

По скоро анонимната тема действа като психотерапия в повечето случаи - да си кажеш там, да ти се отпусне душата.

За щастие ролята на ДиС при мен играе един приятел, когото виждам 2 пъти в годината. Горкият!

# 26
  • Мнения: 2 032

Ако трябва да заформя някаква класификация на анонимките:
- Срам ме е да си кажа / Ще си накърня форумския образ
- На 13 съм и нямам какво да правя
- Други

Добавям. Пишман-писатели, дето ги напъва отвътре да съчинят някаква драма, но истинската им драма е, че не могат да съчинят и да напишат нищо, ако ще животът им да зависеше от това.

# 27
  • София
  • Мнения: 7 097
Да, веднъж в Нашите деца...питах нещо за дъщеря ми. После си казах, че съм аз.

Това ме подсеща, че веднъж и аз пуснах анонимна в "Нашите деца". Сега като се замисля се чудя, защо беше нужно да е анонимна  Thinking

Не, но ми се искаше да направя тема, в която  да влизаме анонимно, тоест идеята беше всички да влизат анонимно , но я изоставих  Grinning

И остава само да раздадем пуканки на модовете и всички, които имат достъп до айпи-тата ни  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 919
Не ми се е налагало за сега.

# 29
  • Мнения: 2 448
Нито съм пускала, нито ми се е искало.
А по отношение на това:
По скоро анонимната тема действа като психотерапия в повечето случаи - да си кажеш там, да ти се отпусне душата.
Имам си други начини за отпускане на душата, анонимните теми за мен не са начина.

Общи условия

Активация на акаунт