Секциото означава ли, че няма да имам кърма?

  • 3 510
  • 97
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 374
Глупости,аз родих секцио,кърмата ми тръгна още на следващия ден,на някой им се забавя и до 10дни,но ще имаш Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 170
Няма такова нещо. Родих секцио и все още кърмя.
Леко раждане.  bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 408
Родих секцио и още от втория ден започнах да кърмя- продължавам успешно и до сега. Peace

# 18
  • Мнения: 2 005
Нищо подобно  Rolling Eyes Родих със секцио и кърмих до 5 месец малкия  Hug

# 19
Благодаря на всички за толкова бързите отговори.  Hug  Бяха ми казали така, и то не само един човек, затова се притесних. Единия даже лекар-хомеопат...

# 20
  • Мнения: 27 524
Разбира се, че не. Нямам личен опит, но го знам със сигурност  Peace
Явно това е разпространено поверие - съседката до нас ще ражда секцио поради бебе 6кг и каза - жалко, че няма да имам кърма. Пожене секцио щяло да бъде  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 1 263
Родих със секцио и кърмих 4 месеца.

# 22
  • Мнения: 2 524
Благодаря на всички за толкова бързите отговори.  Hug  Бяха ми казали така, и то не само един човек, затова се притесних. Единия даже лекар-хомеопат...

Ми имаш време да решиш дали да се довериш на такива добронамерени съвети включително и на въпросния лекар - хомеопат относно  здравословните проблеми на твоето бебе - колики, никнене на зъби и прочие.

Моля да не бъда разбирана погрешно - не съм против хомеопатията /не съм видала и полза от нея междувпрочем/, но съм против създаването и поддържането на тези  относно бремеността, раждането и отгледенето на детето, достойни за "Древногръцки легенди и митове".

Извинявам се за офф-а.

# 23
  • Мнения: 27 524
Истинските и добри хомеопати са рядкост все пак  Simple Smile

# 24
  • ЕН
  • Мнения: 543
Не. Кърмих 3 години, след секцио.
ега ти newsm09 newsm09 newsm09 newsm09 newsm09 толкова дълъг период ли

# 25
  • Мнения: 27 524
Е, а за 7 години какво да кажем  Laughing

# 26
  • Мнения: 9 973
кой е този лекар?
кърма ще имаш

# 27
  • Мнения: 5 255
Личен опит : раждане секцио, период на кърмене 2г 8м  Wink

# 28
  • Мнения: 2 524
Истинските и добри хомеопати са рядкост все пак  Simple Smile

За съжаление е така. Моята педиатърка се изявява и като хомеопат, безуспешно за сега, поне от постигнатия резултат при моето дете.

# 29
  • Мнения: 9 814
Разбира се, че не означава подобно нещо.

Общи условия

Активация на акаунт