Размяна на парфюми - V

  • 36 559
  • 284
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 949
Имам Amethyst Fatale на Орифлейм. Лично на мен не ми допада. Тежък ми е. Съвсем нов е, 50мл., пръскано е само веднъж. Може би ако има нещо интересно, бих го заменила, иначе, ако някой прояви интерес, го продавам на 20лв.

Цитат
Връхни нотки: горски плодове, бял пипер, палисандрово дърво Сърцевина: роза, ирис, сандалово дърво Основни нотки: бял мускус, амбра, тамян, пачули Съдържа 15% парфюм.

# 241
  • Варна
  • Мнения: 957
Мисля за 55 лв,взех го зая 58$ от fragrancex.com,пръснах 1 път  Peace

И аз проявявам интерес ако Анна се откаже Peace

# 242
  • Sofia
  • Мнения: 1 820


А сега обявявам и този от 60 мл са останали около 50 мл.Принципно може и размяна за нещо хубаво в този клас парфюми или продажба.

Lara си търсеше Алиен Heart Eyes

# 243
  • София
  • Мнения: 8 943
Мисля за 55 лв,взех го зая 58$ от fragrancex.com,пръснах 1 път  Peace

И аз проявявам интерес ако Анна се откаже Peace
Аз питам информативно, за този месец изхарчих бюджета. Peace

# 244
  • Мнения: 23
Разменям(продавам) Средиземноморсkите градини на Hermes 100 ml:
 


И аз го искаааам   Praynig

# 245
  • Мнения: 263
Търся

Madness на Chopard и Lovely на Sarah Jessica Parker .


Не държа на количеството, може да е и по-малко. Предлагам размяна по вкуса на момичето или покупка.
Писах на ЛС

# 246
  • Мнения: 152
Имам това,30ml

# 247
  • Мнения: 152
Все още разменям Love in Paris на Nina Ricci /50 мл/.
Понеже кутията ти е пълна,пиша 2-ри пост тук.
Предлагам ти Бюти на Елизабет Арден,също е 50мл,но миидва много цветен и силен. Hug

# 248
  • Мнения: 683
момичета ако на някой му е останало някакво количество на парфюма давидоф ще се радвам да го купя,или на естее лодер beautiful sheer обожавам тези два парфюма,но луди пари не ми се дават

# 249
  • София
  • Мнения: 2 271


А сега обявявам и този от 60 мл са останали около 50 мл.Принципно може и размяна за нещо хубаво в този клас парфюми или продажба.

Lara си търсеше Алиен Heart Eyes
Да, търся си още, но ми трябва по-малко количество.
Благодаря ви, мацки  Hug

# 250
  • Мнения: 683
KENZO CA SENT BEAU за жени edt 50 ml. ТЕСТЕР, с капачка, но в кафява картонена кутия. около 40-45 мл. от общо 50
много траен, цветен аромат

Fragrance Description: 
Kenzo Ca Sent Beau Perfume by Kenzo, created in 1988, it's a fresh, gentle, floral fragrance with top notes of mandarin, tuberose and orange blossom. A heart consisting of lily of the valley, carnation and coriander and a base of vetiver, patchouli and amber

все още е актуална
за колко го продаваш?

# 251
  • Мнения: 53
Търся

Madness на Chopard и Lovely на Sarah Jessica Parker .


Не държа на количеството, може да е и по-малко. Предлагам размяна по вкуса на момичето или покупка.
Писах на ЛС

Обявата вече не е актуална  Flutter

# 252
  • Мнения: 53

Продължавам да търся Ф на Ферагамо  Flutter



Срещу размяна по вкуса на момичето или срещу парички  Flutter И не държа на количеството  bowuu

# 253
  • Мнения: 1 304
Разменям(продавам) Средиземноморсkите градини на Hermes 100 ml:
 

SOLD!

# 254
  • Мнения: 15
Имам към 20-25мл. от Versace Crystal noir oстанали от 30мл-много тежък и силен ми идва.Търся Burberry-brit или YSL-Baby Doll Hug.

Общи условия

Активация на акаунт