напъпващи гърди?

  • 9 995
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 156
Точно спо-твърди на места образувания започва растежа на гърдите. Даже, ако внимателно се опипвате, и сега преди менструация или по време на овулация, може да забележите такива и във вашите гърди. Това е от хормоните, но те си знаят работата.
А колкото до сутиените - не знам. Едва ли има рецепта. Ако детето се чуства спокойно със сутиен, защо не? Аз лично сложих такъв едва в девети клас, даже гаджето ми се чудеше как съм се решила на такава крачка. После трудно свикнах с тях, но това е една от "оковите" на "нормалното" общество. Сега вече нося редовно, няма как. Mr. Green

# 16
  • София
  • Мнения: 1 654
И ние сме на девет и 4 месеца и сме в същата ситуация, всичко си му е наред на детенцето не се безпокой!Моята дъщеря се оплака че я боли едната гърдичка и доста се притесних тогава, прочетох че между 8-11 г. започват хармоналните промени в организма, поговорих с приятелки с щерки на същата възраст...Засега е само едната почти незабележимо подута, но е въпрос на време.

# 17
  • Мнения: 9 776
Ние вече имаме и второ топченце, засега все още без подуване и болка. Но наистина е въпрос на време. Очакваме скоро и това. Факт е, че децата ни порастват и малко ми става тъжно, но да са живи и здрави е по-важно. Пубертета е неизбежен.

Общи условия

Активация на акаунт