Колко от вас имат кредити?

  • 6 075
  • 104
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 18
Ето ме и мен тук в длъжниците.Имаме два кредита който изплащаме но без тях,нямаше как да се сравим.Стях лошо без тях още по-лошо.

# 76
  • Мнения: 210
имаме,единият е страшно голям,но поне е за 25г.,мъжа ми се опитва да ме убеди,че до 3 ще сме го изплатили,надявам се да е така.
а другите за техники и тем подобни неща,на фона на горният просто не ги мисля.

# 77
  • Мнения: 830
ние  bowuu 50хил евро за 30 години, купон голям Crazy

# 78
  • Мнения: X
Да, но то май не остана семейство в България, което да не е теглило кредит, независимо какъв. Просто няма друг начин май, особено за млади хора, които искат да си имат собствено жилище, кола, а и да могат да живеят нормално.

# 79
# 80
  • Мнения: 936
Имаме три за късмет - ипоте4ен ( за 25 г.) и два потребителски (по 10г). Не е лесно, но поне отиват за добра кауза - за нашият дом.

# 81
  • Мнения: 28
Имаме, малък, потребителски.
За жилище още не, защото не знам къде ще живеем.
Peace

# 82
  • Мнения: 1 599
Ние имаме 2 - единия е ипотечен а другият е заем от роднина (пак за апартамента ) а стойността е голяма Rolling Eyes

# 83
  • Мнения: 173
Имаме ипотечен. И като го изплатим ще теглим друг...и такаа...Докато банките дават ще тегля....за ремонт, за жилище, за кола, за плазма, за земя, за строеж на къща и за всичко което е на изплащане. Ако не мога да погасявам големи вноски, ще тегля малък..но винаги ще сме с кредити....защото искам неискам плащам....иначе всичко се издухва....изяжда и изпива... Laughing

# 84
# 85
  • Мнения: 37
Цитат на: 2blue
Нямам и никога не съм имала. Надявам се и никога да нямам.
Това не е най-умният ход, ако се нуждаеш от жилище.
По-добре да имаш кредит и жилище, отколкото нито едно от двете.  Wink

# 86
  • Мнения: 2 651
жилищно ипотечен  и малък потребителски имаме,скромно Laughing

# 87
  • София
  • Мнения: 1 900
Ние сме направо кредитни милионери. Два ипотечни и два лизинга.

# 88
  • Мнения: 679
За съжаление вече имаме, щем не щем ще си го плащаме  Mr. Green

# 89
  • Мнения: 2 000
Имаме 2.

Общи условия

Активация на акаунт