За мъдростта на форума - Петъчна

  • 1 765
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
носиш естествено ...
kafe?

# 16
  • Sf
  • Мнения: 808
РазДавам поДплънки! Пратете смс на 010ново20, цена на смс 1,20 на подплънка с ДДС

# 17
  • Мнения: 2 631
носиш естествено ...
kafe?

Какво общо имат подплънките в сутиените с петъчната тема?!  Joy
Много ще се измести центъра на първоначалния замисъл.
I'm done!  Crazy

# 18
  • Мнения: 7 474
"Ако не разбираш една тема я объявяваш за тъпа, по-лесно е" Mr. Green

А какво лошо има в подплънките, добре че ги има? Laughing Sunglasses

# 19
  • Мнения: 649
Не само подплънки, а и чорапи блъскат! Бях на една сватба и там какъв смях падна, една мацка сложила подплънки и реши да потресе едно хорце е хора като започна да подскача познайте какво се подаде от деколтето! Горкото момиче, толкова червена стана, а ние така се посмяхме!!!

# 20
  • Мнения: 152
гърдите на жените са като рибките в аквариума - изглеждат големи.., докато не ги хванеш  Mr. Green
(това ми беше подпис по едно време)

# 21
  • Мнения: 335
Ако нямаш никакви реални проблеми, винаги можеш да си създадеш виртуални.
В произволен интернет-форум.

Ако си смазан от проблеми, виртуалните ти такива винаги са по собствено желание.

Нетът е като алкохола – важна е мярката. Не е важно за удоволствие или поради проблем го употребяваш.

Тогава и само тогава схващаш, че виртуалните ти проблеми са реални, когато схванеш, че виртуалният свят е реален.

За да дебютираш в петъчна тема, не е задължително да се влошаваш. Може да означава и обратното. Но никога не е сигурно.

# 22
  • Мнения: 2 386
Ей сега ще дойде оная с пастата за зъби и ще видиш..  Joy


Когато животът ти поднесе лимон - направи си лимонада. Когато животът те заведе в ДиС - пусни анонимна пързалка.
Гладна мечка хоро не играе. Гладна мама играе, че и кардио и преси прави.
Ако кажат, че сестра ти е к*рва, ходи обяснявай, че нямаш сестра. Мотото на Клю. Joy


# 23
  • Мнения: 25 610

Как Сийке не мога да разбера защо повечето тук приемате секса като нещо изключително и нещо отделно от човешкия живот. Темите за секс са като всички останали теми. Секса е част от живота на човека и не виждам нищо странно да има и 10 000 теми за секс както има да кажем има 1 000 000 теми за кърмене. Защо никой не прави забележка че имало толкова много теми за кърмене а се прави забележка че имало много теми за секс. Все едно че секса е нещо различно от най-нормална и естествена човешка дейност.

Ами защото, Борисе, като нещо напълно нормално и естествено, не виждам защо трябва да му се отделя повече внимание, отколкото на яденето, спането, отделянето... За броя на темите за кърмене е очевадно - форумът е бг-мама, все пак, не бг-секс.
Също защото ровенето из чуждите чаршафи и желанието да навреш в очите на непознати хора естествените си нужди са си чиста патология със съответните му там термини.
Аман от воайори и ексхибиционисти, викам аз.
Също и от клозетни истории...

ПП Четвърто следствие: На Борис пак не са му пускали скоро...  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 620
"Ако не разбираш една тема я объявяваш за тъпа, по-лесно е" Mr. Green

А какво лошо има в подплънките, добре че ги има? Laughing Sunglasses

тука се подписвам по всички начини,които знам. Peace Peace Peace
Но пък е забавно Mr. Green

# 25
  • Мнения: 606
Скъпи само за сутиена ще ти отговоря, кат замине жената слагам сутиена  с подплънки и гледай как  шляпам навън с  туй чудо и мнооо ма заглеждат и  аз си викам брей, сигурно съм мноо готин!

И от друга тема:
ОООООО неща ми махат половината мозък, после как ще се изхранвам и само ще мога да говоря за гримчета, силикон и още куп глубости в КМ. НЕ НЕ нЕ!

  И така? Болт или гайка? Или не това което би искал(а)?

# 26
# 27
  • Мнения: 620
Скъпи само за сутиена ще ти отговоря, кат замине жената слагам сутиена  с подплънки и гледай как  шляпам навън с  туй чудо и мнооо ма заглеждат и  аз си викам брей, сигурно съм мноо готин!

И от друга тема:
ОООООО неща ми махат половината мозък, после как ще се изхранвам и само ще мога да говоря за гримчета, силикон и още куп глубости в КМ. НЕ НЕ нЕ!

  И така? Болт или гайка? Или не това което би искал(а)?

Зефсе,остай.....ми и ТО иска да се забавлява Wink Laughing

# 28
  • Мнения: 118
По темата,нося подплънка на друго място  Laughing

# 29
  • София
  • Мнения: 38 498
Силата е във Форума!

Общи условия

Активация на акаунт