ИКЕА?!?!, ИКЕА!!!- Тема 3

  • 37 183
  • 303
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 641
Благодаря ти Сюзън  Hug

Първия линк е това което търся. Ще трябва да проверя цените и да си накупя за дрешника.

# 31
  • Мнения: 292
В ИКЕА  може всичко да върнеш, с изключение на платове и намалени неща от тези, които са до изхода /това са фактически върнатите неща /. Искат обикновено бележката, ама ми се е случвало и без нея да ми приемат обратно стока, после ти дават или карта с парите в нея, с която плащаш на касата или ако си платил с кредитна карта и не са взети парите още просто сторнират позицията. Много хора купуват, пробват, връщат Money
Аз така си купиш калъфи за столове, взех им размерите и ги върнах, не ми харесваха нито като цвят, нито ставаха на моите столове! Ама свършиха чудесна работа като мостра, после мама ми уши това, което искам!
На детето също има неща, които купувам без него, после то не ги харесва, естествено връщам ги...
И не се колебайте да купувате неща от отдела за намалените / тук в немско говорящите страни е фундгрубе- тоест намери си сам  Laughing/ ако преди часове сте върнали нещо, може да си го намерите след това там на половин цена Joy

Срока е около 2 месеца, но в различните страни е различно, по добре питайте на място, но този филм да не можеш да върнеш закупена стока, ако имаш бележка и не си я повредил, това го няма!

И за този сървиз, не само за асортимента печели ИКЕА!!!

# 32
  • Мнения: 173
Ходихме за диван в Румънската Икеа. Впечатлена съм от обслужването. Дивана, който си бяхме харесали беше последен и ни го намалиха, та успяхме да си вземем дори втори калъф.

# 33
МНОГО е хубав честито!

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 47
Lucanka честито и от мен - харесва ми дивана ти !
А резервният ти калъф и той ли е в същия десен?

# 35
  • Мнения: 266
Poru4ah na sestra mi ot avstriq tova  http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/90129640 i tova  http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/10129639 . Ne znam dali sa hybavi, no pone nqma da sa kato na6ite tyrski byklyci

# 36
  • Мнения: 3 215
Аз имам втория комплект.Много са практични и ... остри  Mr. Green Мисля,че ще останеш доволна.   bouquet

# 37
  • Мнения: 292
Дааа, дизайна им е супер но с риск да ме оплюете бих казала че по-хубаво от лазерен нож нямаааа!!! Имам такъв от 10 години и не съм го точила нито 1 път, а реже като....както е купен! Hug

Jane_f сестра ти да не живее във Виена?

# 38
  • Мнения: 266
Da vuv jivee vuv Viena ve4e 4 godini.

# 39
  • На село
  • Мнения: 873
Момичета, благодаря Ви, че ми обяснихте за връщането на стоките.

А някой да си е оставял детето в детския център докато обикаля из Икеа? Не обърнах внимание на каква възраст трябва да са децата и какво е заплащането, а в гръцкия сайт не пише нищо конкретно. Заради езика би ми било притеснено да ги оставя моите там, нищо че са двама, но просто информативно да си знам.

# 40
  • Spain
  • Мнения: 3 750
в детския център (при нас В ИСпания )е безплатно но има право на престои 1 4ас . няма зна4ение възръстта . трябва да е високо мъжду 90 см и и 1,20м  -не помня дали то4о това беше висо4ината де . и ако те повикат (дават ти едно устроиство - което вибрира , свети и пее май )трябва веднага да отидеш . много ми е удобен този център и дъщеря ми много оби4а да ходи там . пробвай мисля 4е вси4ки деца си прекарват 4удесно . 
като стана въпрос за цени - сравнявах един испански с гръцки каталог -да , много е скъпо в гръцката икея . в московските също е скъпо - баща ми ходил да показва мебелите ни на майка ми ( на живо да ги види 4е не е идвала още )и като ми казаха 4ените щях да се гръмна с по 100 евро на мебел имаше някои . излиза за сега (от 3-те магазина ) 4е в испания е най- евтино .за съжаление е пълно със стоки от румъния , а от бг са малко

# 41
  • Мнения: 292
Маринова, в детския център може да се оставят деца над 3 години, но не искат документ колко е голямо детето, тоест по лична преценка е Laughing Моят звер е на 2,5г. и не са го връщали за сега... Той е очарован от топките там и посещението там му е като награда!
При нас дават на родителите един телефон, който има обхват само в Икеа и ако има нещо с детето се обаждат.
Разликата от пазаруването с и без деца може само да се усети, ако се изпробват и 2 та варианта!!

Естествено, гледането на децата е безплатно, ако обаче позванят на телефона и не те намерят, се заплаща!

Последна редакция: сб, 31 май 2008, 17:13 от susan

# 42
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Бях в солунската ИКЕА този уйкенд - еми много съм доволна, напазарувах зловещо просто!  Mr. Green Купих си всички осветителни тела за новото жилище, прословутите пластмасови шкафчета за обувки на ИКЕА - два комплекта - в червено и черно, шкафчета за баня, кухненски аксесоари, аксесоари за детската стая и мноооого други джиджавки!  Wink 
Много ме е яд обаче, защото едно от нещата, които предварително си бях записала в списъка - ето тази масичка - http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/90086914, беше свършила в моя цвят - черното и я имаше само в бяло. Казаха, че другата седмица ще докарат и в черно, ама тази информация по никакъв начин не ме успокои!  Twisted Evil
Та молбата ми е, ако някой от София ходи до ИКЕА тези дни/седмици, може ли да ми вземе една такава масичка в черно, пакетчето е малко и едва ли ще ви заеме много място. В гръцката ИКЕА струва 9,95 евро, мога да дам и предварително парите. Пишете ми на лични да се разберем, ако някой иска да ми направи тази услуга! Мерси предварително!   bouquet
В обобщение - страшно ми хареса ИКЕА-та, с удоволствие бих пазарувала пак, ако имам път отново към Солун или Букурещ например. Ще ги чакам с нетърпение да стъпят и в БГ.  Peace

# 43
  • Мнения: 292
Честити ти покупки Зъхи! Със здраве да си ги ползваш! Laughing

Момичета вижте какво намерих на страницата на австрийската ни ИКЕА, ако сте купили в началото на годината този детски стол и не се оправяте с немския пишете на лични.

http://www.ikea.com/ms/de_AT/recall/IKEA_Rueckruf_GULLIVER.pdf

Става въпрос за някакви дефекти по стола, то на коли се случва, та защо не на стоки, това не сваля по никакъв начин "диаманти" от короната на фирмата

# 44
  • Мнения: 292
В австрийската ИКЕА има промоция на Homeshopping a и търся интересни неща, все пак 20 евро бонус не са малко!
Чудя се това килимче дали ще е интересно за 2.5 годишния ми син

http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/20101871

той си играе с колички, ама знам ли newsm78

Да го има случайно някой?

Общи условия

Активация на акаунт