бяло течение

  • 3 077
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 518
Аз нямам такъв проблем, но доктора може да ти помогне повече от нас. Посъветвай се с него  Peace

# 16
  • Мнения: 53
много ви благодаря за отговорте на консултация съм след 2седмици ще говоря с доктора поздрави на всички  bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 3 754
Всяка бременна го има и при всички е обилно.Няма страшно.

# 18
и аз имах но не толкова силно.по добре се консултирай с твоя лекар.

# 19
  • Мнения: 728
При повечето бременни има такова течение. Кажи на гинеколога който ти следи бременността да ти зипуше глобули, защото не можеш да родиш с течението

# 20
  • Мнения: 367
 Blush Embarassedсъщия проблем.Изследвах го поне 6 пъти и няма нищо,от бременността си е,ако и ти си го изследвала и нямаш проблем,влагалищни душове с млечна киселина-добре действат Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 2 805
Blush Embarassedсъщия проблем.Изследвах го поне 6 пъти и няма нищо,от бременността си е,ако и ти си го изследвала и нямаш проблем,влагалищни душове с млечна киселина-добре действат Peace

Влагалищните душове отдавна се отричат от лекарите, особено пък бременна да си прави такива, ми се струва безумие  Shocked

# 22
  • Мнения: 391
И аз имах силно течение, но чак в 9-я месец докторът от ЖК ми изписа Полижинакс свещички, които обаче не го излекуваха. За всеки случай те съветвам да бъдеш прегледана, защото има опасност от инфекции за бебето по време на раждане.

И аз накрая слагах Полижинакс, но нямах течение, доктора ми обясни че понеже ми се беше отворила вече шийката и за всеки случай да ппредпазим бебето от инфекции.

# 23
  • Мнения: 4 753
Бременните са податливи на гъбични инфекции, а те трябва да се излекуват преди раждане. Докторът нищо ли не ти каза?

Най-добре помоли да ти вземат секрет за изследване Peace

 Peace
Влагалищни душове не съм си правила, доки каза, че не може...  Peace

# 24
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Дам и аз имах.

# 25
  • Мнения: 405
 Смятам и бих ти препоръчала най-доброжелателно да зададеш въпроса си не във форума, а пред гинеколог!

# 26
  • Мнения: 405
 И в допълнение само да кажа, че НОРМАЛНО бяло течение НЯМА! Нормално е да има леко...като слуз по време на овулацията. Всчкакви други бели и не бели течения са признак за задължителна среща с гинеколог Crazy

# 27
  • Мнения: 80
И в допълнение само да кажа, че НОРМАЛНО бяло течение НЯМА! Нормално е да има леко...като слуз по време на овулацията. Всчкакви други бели и не бели течения са признак за задължителна среща с гинеколог Crazy
Трябва да ти кажа,че аз имам такова течение от години и според моя лекар е абсолютно  НОРМАЛНО!
Не е задължително да е свързано с бактерийни и гъбични инфекции!
Възможни причинители могат да бъдат:
1.Недостатъчна хормонална активност на яйчниците в предпубертетната възраст, климактериума и менопаузата, бременност, раждане, аборти и др.
2.Нарушен нормален химизъм и биологична среда на влагалището след неоправдани или неподходящи промивки, влагалищни средства за предпазване от забременяване и др.
3.Психогенни причини – най-често у девойки, които не водят полов живот, и у силно сексуални жени.

# 28
  • Мнения: 78
Здравейте момичета много Ви моля за помощ  Praynig. Родих преди 48 дни лохиите ми спряха още на двайстия ден , но днес като бях до тоалетна падна от мен нещо като яйчен белтък гъсто и пихтиесто , много се изплаших ! Някой имал ли е такъв проблем ? Благодаря Ви предварително.

# 29
  • Мнения: 391
Може би още се чистиш, незнам, най-добре се обади на гинеколога си и му задаи въпроса.

Общи условия

Активация на акаунт