Купувате ли турски дрешки?

  • 17 684
  • 128
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 469
Предпочитам турските пред българските дрешки.Толкова са красиви и качествени,а пък на цена са колкото нашите.

# 106
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Купувала съм имат много качествени неща.
Peace

# 107
  • Мнения: 105
Предпочитам ги пред "много" хубавите български от китайско трико и шити на машини от миналия век (имам предвид, че имат дупчици по шевовете още като са нови от иглите). Има няколко турски фирми, за бебета и по-големи деца, които произвеждат доста качествени неща на съвсем нормални цени.

# 108
  • Мнения: 1 672
и аз съм купувала

# 109
  • Мнения: 743
Купувала съм и продължавам да купувам, стига дрехата да е е качествена и да ми хареса.

# 110
  • Мнения: 169
само турски купувам Peace

# 111
  • Мнения: 142
купувам и ми харесват повече от някои български и като цена, и като качество, и като модели. Особено за момиченцата...

# 112
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Да,купувам турски дрешки.Много ми харесват и са качествени.

# 113
  • Мнения: 5 178
Предпочитам ги пред българските поради това, че предлагат по-високо качество за същите цени
Има и някои скъпи артикули, които наистина си заслужават парите и издържат на ежедневното пране

# 114
  • Мнения: 639
всичко вече е турско и китайско имам чувството

В Китай се работят дори и български ишлемета. Това, по-лоши ли ги прави?
Да,по-лоши ги прави.Например "DIAMOND" преди бяха добре за цената си.Сега всичко се прави в Китай,цените са надути,а качеството ужасно.
Пловдивската "Стеда" също има поръчки от Китай.За цената си не струват.
Определено Турските са  по-добри. Peace

# 115
# 116
  • Мнения: 449
А можете ли да ми кажете магазинчета в Пловдив, където се предлагат такива дрешки? Благодаря    bouquet

# 117
  • Мнения: 235
Много съм доволна от турските дрехи.

# 118
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Да, купувам, и до сега съм останала доволна от всичко!

Имаме доста на Savi bebe, много ме кефят и ми се струват доста качествени! Peace

Последна редакция: вт, 04 ное 2008, 23:40 от Lady Frost

# 119
  • Мнения: 493
Много съм доволна,"Азис бебе" дрешките са невероятни. Peace

Общи условия

Активация на акаунт