Тя ме тормози,а той не ми вяврва...

  • 13 215
  • 83
  •   1
Отговори
  • Мнения: 306
Привет! Не знам от къде да започна,но ми е много болно,че МП с който живеем от 3 години заедно,не ми вярва...Живеем в еднофамилна къща,като всеки си има отделен етаж.На един от етажите живее Тя - бабата на моя приятел.Жена свикнала цялото внимание да е насочено към нея.Прави се на луда ,когато не и изнася,но всъщност  си е съвсем наред.Лятото и зимата,когато останалите са на почивка ,се почва големия тормоз. Излиза в двора и почва да крещи лисицооо покажи се ма,никва те няма цел ден,сипе клетви ,красив ден да не видя,да пометнеш дано бяха думите и които още не мога да преглътна...Някои ще си кажат,че ме е викала ,понеже е имала нужда от помощ...Но не...тя ми звъни за да слеза и да изслушам порцията клюки от махалата....Тва значи едно 30 мин седене и кимане от уважение...Не мога да си го позволя,след като имам работно време,било то и от вкъщи....Но тя не го възприема.Ква била тая работа от вкъщи  newsm78..Когато се случи това нещо за първи път,преди 2 години ,МП ходи и и се накара,но тя му се заклевала ,че не била говорила така,аз нещо съм се объркала  newsm78 newsm78 ...Тогава той ми каза ,че е по-склонен да вярва на нея.жена на възраст му се заклева дрън-дрън....Снощи му казах за последните и клетви ,и той ме обвини че си измислям....Какво да правя?Не мога да съм с такъв мъж до себе си,въпреки че го обичам страшно много и чакаме дете....Вече ме е срам и да излизам от вкъщи,разказва на хората врели-некипели ,била съм пушила цигари за да убия бебето( аз през живота си дори 1 цигара не съм запалила) и всеки ден ми крещи под прозореца....

# 1
  • София
  • Мнения: 4 349
Ами ти защо слизаш, тя ще повика, ще повика пък ще прегракне и ще се прибере  newsm78 newsm78 newsm78

# 2
  • Мнения: 14 242
Запиши я как ти крещи...
Макар, че мъжа ти е за разстрел в случая, бабето е просто лудо...

# 3
  • София
  • Мнения: 4 349
Направо й спретни едно клипче и го изпрати на ТП  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 4
  • Мнения: 3 228
Запиши я и виж реакцията му. Ако пак не направи нищо, според мен никога няма да вземе мерки

# 5
  • Мнения: 306
Опитах да я запиша,но телефона ми в момента е скапан и не се чува.Аз отдавна не слизам,а тя вика с часове.Сутрин за добро утро,после на обяд пак се сети да излезе и преди да се прибере МП от работа.Като знае,че МП си е тук,не търси никои...защото реално не и трябва помощ,а някои на които да покаже колко е властна....

Най-ми е болно,че човека на който трябва да разчитам,го няма никакъв...

# 6
  • София
  • Мнения: 4 349
Ами има фотоапарати  newsm78 newsm78 newsm78

# 7
  • Мнения: 3 097
Извинете за невежеството. МП моят путьо ли е?

# 8
  • Мнения: 629
Не и обръщай внимание! Сигурно е откачена. Игнорирай и това е.

# 9
  • Мнения: 1 540
А не може ли да се преместите,и да си живеете само двамата. newsm78

# 10
  • Мнения: 7 325
Другия път като се развика под прозореца ти я полей с вода и и кажи, че е белина. Няма да посмее да вика отново, а ако се оплаче на ТП отречи, а и той едва ли ще и повярва. тормози те защото те мисли за лесна жертва, ако и покажеш лудост ще се изплаши.
Не си падам по крайности, ама аман от лошотия и простотия.

# 11
  • Мнения: 114
Още като си приела да живееш в такава непосредствена близост със роднини е трябвало да имаш предвид,че ще трябва да се съобразяваш с тях.Чия е къщата,ако е на бабата положението е сериозно.
Съветвам те наистина да запишеш виковете на бабата и да ги пуснеш на приятеля си.но имай предвид,че за него тя е баба с която е прекарал детството си и сигурно го е гледала.най-вероятната реакция ще бъде..."тя е възрастна,не и обръщай внимание"
Ако смяташ да живееш там ,с този човек,най-вероятно трябва да свикнеш да не обръщаш внимание.

# 12
  • Мнения: 10 012
В момента чакате бебе и си твърде ранима. Освен това, бабката смята, че използваш техен имот
и си търси някой, когото да притеснява. Щом не си се противопоставила досега, значи е намерила плячката, т.е. да упражнява тормоз.
Опитай се да я сплашиш насаме или не й обръщай внимание. Едва ли другите не знаят, че вече е тръгнала към изкукване.
Приемай това поведение с насмешка и не се връзвай да плачеш заради едно куко.

# 13
  • София
  • Мнения: 11 457
В 21 век няма как да не можеш да я запишеш.
Действай и после покажи резултата, за да не излезе, че верно си поизмисляш.

# 14
  • Мнения: 25 447
И защо да я записва, като може чисто и просто да набере.. ъ-ъ-ъ, каквото и да означава "МП" Mr. Green, и да го остави да послуша крясъците на баба си в реално време?
Много плитко скроено, щом дори динозаври като мен, които не са отраснали с мобилни телефони, не се връзват...

Общи условия

Активация на акаунт