Тя ме тормози,а той не ми вяврва...

  • 13 240
  • 83
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 214
Как ще изгонят дъртия вампир бре? То грехота.

Ами младите да си тръгнат ли  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
А предложи ли се да и намерят дядо?  Laughing

# 46
  • София
  • Мнения: 4 349
Отдавна, ама както описват нещата, той няма да се задържи повече от ден-два  Mr. Green Mr. Green

# 47
  • Мнения: 4 418
Привет! Не знам от къде да започна,но ми е много болно,че МП с който живеем от 3 години заедно...

Кой?  newsm78

Мартин Петров?
Мишо Петков?
Мариян Пенчев?

Други с мъ и пъ не се сещам.  Blush

# 48
  • София
  • Мнения: 4 349
Привет! Не знам от къде да започна,но ми е много болно,че МП с който живеем от 3 години заедно...

Кой?  newsm78

Мартин Петров?
Мишо Петков?
Мариян Пенчев?

Други с мъ и пъ не се сещам.  Blush

Трябва по-бързо да правиш връзка  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Изпускаш нишката на сагата  Laughing Laughing Laughing

# 49
  • Мнения: 21 456
  Стига де, момичето е бременно. Laughing

# 50
  • Мнения: 165
Абе ще се изнасят,я стига,заради една изкукуригала бабичка....жената има 2 проблема-1.Бабата и 2.МП
С Бабата ще се оправи лесно,просто трябва да нахрани лудостта и и да я заключи.Ако не може с психически тормоз,има доктори-ще изпишат разни розови,зелени,бембени хапченца и бабето така ще се успокои,че само благо ще се усмихва,тъкмо да могат да я дресират.
Обаче кво ще прави с нейния МП?Ей там е питанката,щото плазмодий ли е ,няма начин да се надигне и да стане с гръбнак...
Дай на бабката един коктейл молотов и сложи вътре 3 паркета,след 1 час извикай полиция и бърза помощ,може и да я освидетелстват.

# 51
  • София
  • Мнения: 4 349
Ами как какво да прави с МП, гони го и него  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 52
  • Мнения: 177
Ама си се насадила на пачи яйца, лошото е  че много често жените следват инстинкта си дом семейство без да обмислят добре нещата след това обаче проблемите идват като лавина

# 53
  • Мнения: 165
Трябва да го отглежда с мекички,айранче,пържени филийки и манджа мююлянка,като на баба гозбичките.........ще си има 2 деца
Ако го изгони,тя къде ще иде,нали тази къща е негова?
Дилема-Да го гуцам цял живот или да му отрежа МП-товщината от сега?

# 54
  • София
  • Мнения: 4 052
Сложи й малко разхлабително в питието.  Joy

Скрит текст:
ПП Шегувам се. Наистина я запиши, ако трябва с телефон от приятелка.
И я прокълни - да се осерЕ, дано! Та, да види, че твоите клетви хващат  Peace Гаранция, че ще започне да те уважава  hahaha

# 55
  • Мнения: 6 214
Трябва да го отглежда с мекички,айранче,пържени филийки и манджа мююлянка,като на баба гозбичките.........ще си има 2 деца
Ако го изгони,тя къде ще иде,нали тази къща е негова?
Дилема-Да го гуцам цял живот или да му отрежа МП-товщината от сега?
Хиля се кат' дивак.  Joy Joy

# 56
  • Мнения: 165
Направо зелен чай сание с 5 пакетчета ,ща са окъка като волк.

# 57
  • Мнения: 10 064
Ей, големи сте зевзеци. Joy Joy Joy
То и аз мога да бъда изобретателна, ако става дума за някой друг. Laughing

# 58
  • Мнения: 1 753
Бабето е зле, то е ясно, ама и твоят "МП" не е по-добре от нея.

Абе, как ще живееш с някого години наред и ще му заявиш в очите, че е лъжец.
Ако го лъжеш постоянно и драматизираш повече от нормалното, разбирам, но ако не си от "тези" жени, егати обидата.

# 59
  • Мнения: 6 122
Ама си се насадила на пачи яйца, лошото е  че много често жените следват инстинкта си дом семейство без да обмислят добре нещата след това обаче проблемите идват като лавина

Ахам, особено ако мъжете им кръшкат, нали Тилгин Аб? Grinning

Общи условия

Активация на акаунт