Тя ме тормози,а той не ми вяврва...

  • 13 234
  • 83
  •   1
Отговори
  • Мнения: 306
Привет! Не знам от къде да започна,но ми е много болно,че МП с който живеем от 3 години заедно,не ми вярва...Живеем в еднофамилна къща,като всеки си има отделен етаж.На един от етажите живее Тя - бабата на моя приятел.Жена свикнала цялото внимание да е насочено към нея.Прави се на луда ,когато не и изнася,но всъщност  си е съвсем наред.Лятото и зимата,когато останалите са на почивка ,се почва големия тормоз. Излиза в двора и почва да крещи лисицооо покажи се ма,никва те няма цел ден,сипе клетви ,красив ден да не видя,да пометнеш дано бяха думите и които още не мога да преглътна...Някои ще си кажат,че ме е викала ,понеже е имала нужда от помощ...Но не...тя ми звъни за да слеза и да изслушам порцията клюки от махалата....Тва значи едно 30 мин седене и кимане от уважение...Не мога да си го позволя,след като имам работно време,било то и от вкъщи....Но тя не го възприема.Ква била тая работа от вкъщи  newsm78..Когато се случи това нещо за първи път,преди 2 години ,МП ходи и и се накара,но тя му се заклевала ,че не била говорила така,аз нещо съм се объркала  newsm78 newsm78 ...Тогава той ми каза ,че е по-склонен да вярва на нея.жена на възраст му се заклева дрън-дрън....Снощи му казах за последните и клетви ,и той ме обвини че си измислям....Какво да правя?Не мога да съм с такъв мъж до себе си,въпреки че го обичам страшно много и чакаме дете....Вече ме е срам и да излизам от вкъщи,разказва на хората врели-некипели ,била съм пушила цигари за да убия бебето( аз през живота си дори 1 цигара не съм запалила) и всеки ден ми крещи под прозореца....

# 1
  • София
  • Мнения: 4 349
Ами ти защо слизаш, тя ще повика, ще повика пък ще прегракне и ще се прибере  newsm78 newsm78 newsm78

# 2
  • Мнения: 14 303
Запиши я как ти крещи...
Макар, че мъжа ти е за разстрел в случая, бабето е просто лудо...

# 3
  • София
  • Мнения: 4 349
Направо й спретни едно клипче и го изпрати на ТП  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 4
  • Мнения: 3 228
Запиши я и виж реакцията му. Ако пак не направи нищо, според мен никога няма да вземе мерки

# 5
  • Мнения: 306
Опитах да я запиша,но телефона ми в момента е скапан и не се чува.Аз отдавна не слизам,а тя вика с часове.Сутрин за добро утро,после на обяд пак се сети да излезе и преди да се прибере МП от работа.Като знае,че МП си е тук,не търси никои...защото реално не и трябва помощ,а някои на които да покаже колко е властна....

Най-ми е болно,че човека на който трябва да разчитам,го няма никакъв...

# 6
  • София
  • Мнения: 4 349
Ами има фотоапарати  newsm78 newsm78 newsm78

# 7
  • Мнения: 3 122
Извинете за невежеството. МП моят путьо ли е?

# 8
  • Мнения: 629
Не и обръщай внимание! Сигурно е откачена. Игнорирай и това е.

# 9
  • Мнения: 1 540
А не може ли да се преместите,и да си живеете само двамата. newsm78

# 10
  • Мнения: 7 325
Другия път като се развика под прозореца ти я полей с вода и и кажи, че е белина. Няма да посмее да вика отново, а ако се оплаче на ТП отречи, а и той едва ли ще и повярва. тормози те защото те мисли за лесна жертва, ако и покажеш лудост ще се изплаши.
Не си падам по крайности, ама аман от лошотия и простотия.

# 11
  • Мнения: 114
Още като си приела да живееш в такава непосредствена близост със роднини е трябвало да имаш предвид,че ще трябва да се съобразяваш с тях.Чия е къщата,ако е на бабата положението е сериозно.
Съветвам те наистина да запишеш виковете на бабата и да ги пуснеш на приятеля си.но имай предвид,че за него тя е баба с която е прекарал детството си и сигурно го е гледала.най-вероятната реакция ще бъде..."тя е възрастна,не и обръщай внимание"
Ако смяташ да живееш там ,с този човек,най-вероятно трябва да свикнеш да не обръщаш внимание.

# 12
  • Мнения: 10 061
В момента чакате бебе и си твърде ранима. Освен това, бабката смята, че използваш техен имот
и си търси някой, когото да притеснява. Щом не си се противопоставила досега, значи е намерила плячката, т.е. да упражнява тормоз.
Опитай се да я сплашиш насаме или не й обръщай внимание. Едва ли другите не знаят, че вече е тръгнала към изкукване.
Приемай това поведение с насмешка и не се връзвай да плачеш заради едно куко.

# 13
  • София
  • Мнения: 11 472
В 21 век няма как да не можеш да я запишеш.
Действай и после покажи резултата, за да не излезе, че верно си поизмисляш.

# 14
  • Мнения: 25 610
И защо да я записва, като може чисто и просто да набере.. ъ-ъ-ъ, каквото и да означава "МП" Mr. Green, и да го остави да послуша крясъците на баба си в реално време?
Много плитко скроено, щом дори динозаври като мен, които не са отраснали с мобилни телефони, не се връзват...

# 15
  • Мнения: 1 765
Според мен бабата има някакво психично разстройство. Ако не я изгнорираш напълно, скоро и ти ще получиш такова.

# 16
  • София
  • Мнения: 4 349
Извинете за невежеството. МП моят путьо ли е?

Въпрос на гледна точка  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 17
  • Мнения: 662
Според мен бабата има някакво психично разстройство. Ако не я изгнорираш напълно, скоро и ти ще получиш такова.

Не може да я игнорира напълно. Имах подобен в семейството си, касаеше се за моята баба. Обаче, почти нямаше страничен човек, който да не вярва на драматизациите и. Всичко свърши, когато заживяхме отделно, до този момент всякакви опити за нормална комуникация, тропане по масата, неглижиране и т.н., завършваха с фиаско...

# 18
  • Мнения: 6 122
Извинете за невежеството. МП моят путьо ли е?

 Joyох, не мога сега на всякъде това МП, го чета като "моят путьо". rotfImbo

# 19
  • Мнения: 25 610
Може и "мамин" да означава.  Laughing

# 20
  • София
  • Мнения: 4 349
Може и "мамин" да означава.  Laughing

златен  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 21
  • Мнения: 2 222
Един ден не бих живяла там, където ме кълнат. Как се издържа това?

# 22
  • Мнения: 6 122
Може и "мамин" да означава.  Laughing

Стига де, задавих се с корнфлейкс, охх  "маминият  путьо"! rotfImbo rotfImbo Joy

# 23
  • Мнения: X
Сложи й малко разхлабително в питието.  Joy

ПП Шегувам се. Наистина я запиши, ако трябва с телефон от приятелка.

# 24
  • Мнения: 2 222
И какво, ако я запише и НП й повярва? Как ще запуши на баба си устата?

# 25
  • Мнения: X
МП си мисля ,че ще е моят приятел .

Набираш номера на приятелят всеки път когато крещи и показваш с какво се налага да живееш и настояваш за изнасяне и квартира незабавно . Аман от мъже не на място  Stop

# 26
  • Мнения: X
Ще говори с бабата и ще я защити.

Много е гадно да се живее с родата..

# 27
  • Мнения: X
така е като се навивате да се наврете в чужди къщи с разни психо баби, свекита и други хора от психото

ти му дай да чуе и тогава чакай най голямото разочарование - мп наистина ще стане мамин путьо, защото на 99% ще защити куку бабата и няма да се изнесете от тази лудница

заливането с вода е добра идея, ако не стане тогава направи една торта с диуретици. така ще я задържиш цял ден в тоалетната и няма да може да вие на двора

успех!

# 28
  • Мнения: 6 122
заливането с вода е добра идея, ако не стане тогава направи една торта с диуретици. така ще я задържиш цял ден в тоалетната и няма да може да вие на двора

успех!

Ох, не мога, ще умра... Joy Joy

# 29
  • Deutschland
  • Мнения: 5 418
Нaмерете мъж нa бaбaтa и я изпрaтете по живо, по здрaво към домa нa женихa

# 30
  • Мнения: 1 765
Обърнахте темата на несериозна, а ситуацията, която девойката описва е много мъчителна. Представям си в какъв ад живее. И защо да се изнасят, като имат едтаж от къща. В малките градове е така - строи се и за следващите поколения, а хората се завират в партерните етажи.

# 31
  • Мнения: 2 222
Добре де, колко от вас реално биха се съгласили да съседстват с луда баба, която кълне? Няма ли да избягате с писъци от подобно място?? Етаж от къща... ако ще и цяла къща да е, аз лично предпочитам гарсониера под наем и пълно спокойствие Peace

# 32
  • Мнения: 30 802
Елегантното решение в случая е това да не се приема за нормално поведение на стар човек, а леко и деликатно да я заведат на невролог и да я проверят за признаци на деменция, да я сложат малко на лекарства, да я попреглеждат от време на време. Сигурна съм, че много от хората, които са "проклетии", всъщност страдат от неврологични или други проблеми, оставени без диагноза, като в крайна сметка стават лоши, защото нещо ги мъчи. А младите си мислят, че е проклетия, вместо да намерят някакъв път към подобряване. Става порочен кръг- нелекуване, още повече проклетия, озлобяване на младите и никакъв шанс да се погледне ситуацията под друг ъгъл.

# 33
  • София
  • Мнения: 4 349
Абе направо си я осведетелствайте  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 34
  • Мнения: 30 802
Правите си майтапи, но в крайна сметка може така човекът да се кротне. Дето се вика- да има друг авторитет, който да му каже, че това неговото не е нормално.

# 35
  • София
  • Мнения: 4 349
Правите си майтапи, но в крайна сметка може така човекът да се кротне. Дето се вика- да има друг авторитет, който да му каже, че това неговото не е нормално.

Ако нещо ти хлопа дъската, няма авторитет, на който да повярваш, че си луд  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 36
  • Мнения: 30 802
Абе да я полекуват, да мине някоя клинична пътека, да й поизмерят хормоните, дето се вика- да има занимавка. Да й изпишат и някое хапченце и така...

# 37
  • Мнения: 4 270
Запиши я как ти крещи...
Макар, че мъжа ти е за разстрел в случая, бабето е просто лудо...

Абсолютно! Запиши я! Луда е, а мъжът ти се държи като женски полов орган ..., непростимо!

# 38
  • Мнения: 21 451
  Съгласна съм с Мамасита. Бабичката и хлопа дъската и ще стопи нервите на момичето.

   Говори с пу... тоест с приятеля, и му кажи, че държанието на бабата не е нормално и се притесняваш за здравето и, да я заведе на доктор.

# 39
  • Мнения: 30 802
Да, нека започне с притеснението за здравето. Кажи му, че някои заболявания може да се проявяват и чрез поведение, да не го приема лично, ами направо да я прегледат обстойно, да не се окаже, че е имала вече няколко микроинсулта, да си е завъдила личностни изменения, малко Алцхаймер и изведнъж нещата да изгърмят съвсем.

Но това си е част от здравната неграмотност на българина, като има личностни изменения, да се дърли и заяжда и да го приема лично, а не като проблем, който може да се управлява с помощта на медицината.

# 40
  • Мнения: 165
само с психотормоз!уплаши я може да започне да заеква!

# 41
  • Мнения: 10 061
само с психотормоз!уплаши я може да започне да заеква!

Joy Joy Joy
Ама момичето не ще изобщо да я чува. Wink

# 42
  • Deutschland
  • Мнения: 5 418
Дори и П дa осъзнaе кaкво зло имa в къщaтa и кaк тормози момичето, мислите ли че ще го изгони...злото де? Моят съвет е дa нaмерят къде дa живеят и дa се изнaсят. Всъщност къде сa родителите нa млaдежите и знaят ли те зa проблемa?

# 43
  • Мнения: 6 214
Как ще изгонят дъртия вампир бре? То грехота.

# 44
  • София
  • Мнения: 4 349
Как ще изгонят дъртия вампир бре? То грехота.

Ами младите да си тръгнат ли  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 45
  • Мнения: 6 214
Как ще изгонят дъртия вампир бре? То грехота.

Ами младите да си тръгнат ли  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
А предложи ли се да и намерят дядо?  Laughing

# 46
  • София
  • Мнения: 4 349
Отдавна, ама както описват нещата, той няма да се задържи повече от ден-два  Mr. Green Mr. Green

# 47
  • Мнения: 4 418
Привет! Не знам от къде да започна,но ми е много болно,че МП с който живеем от 3 години заедно...

Кой?  newsm78

Мартин Петров?
Мишо Петков?
Мариян Пенчев?

Други с мъ и пъ не се сещам.  Blush

# 48
  • София
  • Мнения: 4 349
Привет! Не знам от къде да започна,но ми е много болно,че МП с който живеем от 3 години заедно...

Кой?  newsm78

Мартин Петров?
Мишо Петков?
Мариян Пенчев?

Други с мъ и пъ не се сещам.  Blush

Трябва по-бързо да правиш връзка  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Изпускаш нишката на сагата  Laughing Laughing Laughing

# 49
  • Мнения: 21 451
  Стига де, момичето е бременно. Laughing

# 50
  • Мнения: 165
Абе ще се изнасят,я стига,заради една изкукуригала бабичка....жената има 2 проблема-1.Бабата и 2.МП
С Бабата ще се оправи лесно,просто трябва да нахрани лудостта и и да я заключи.Ако не може с психически тормоз,има доктори-ще изпишат разни розови,зелени,бембени хапченца и бабето така ще се успокои,че само благо ще се усмихва,тъкмо да могат да я дресират.
Обаче кво ще прави с нейния МП?Ей там е питанката,щото плазмодий ли е ,няма начин да се надигне и да стане с гръбнак...
Дай на бабката един коктейл молотов и сложи вътре 3 паркета,след 1 час извикай полиция и бърза помощ,може и да я освидетелстват.

# 51
  • София
  • Мнения: 4 349
Ами как какво да прави с МП, гони го и него  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 52
  • Мнения: 177
Ама си се насадила на пачи яйца, лошото е  че много често жените следват инстинкта си дом семейство без да обмислят добре нещата след това обаче проблемите идват като лавина

# 53
  • Мнения: 165
Трябва да го отглежда с мекички,айранче,пържени филийки и манджа мююлянка,като на баба гозбичките.........ще си има 2 деца
Ако го изгони,тя къде ще иде,нали тази къща е негова?
Дилема-Да го гуцам цял живот или да му отрежа МП-товщината от сега?

# 54
  • София
  • Мнения: 4 052
Сложи й малко разхлабително в питието.  Joy

Скрит текст:
ПП Шегувам се. Наистина я запиши, ако трябва с телефон от приятелка.
И я прокълни - да се осерЕ, дано! Та, да види, че твоите клетви хващат  Peace Гаранция, че ще започне да те уважава  hahaha

# 55
  • Мнения: 6 214
Трябва да го отглежда с мекички,айранче,пържени филийки и манджа мююлянка,като на баба гозбичките.........ще си има 2 деца
Ако го изгони,тя къде ще иде,нали тази къща е негова?
Дилема-Да го гуцам цял живот или да му отрежа МП-товщината от сега?
Хиля се кат' дивак.  Joy Joy

# 56
  • Мнения: 165
Направо зелен чай сание с 5 пакетчета ,ща са окъка като волк.

# 57
  • Мнения: 10 061
Ей, големи сте зевзеци. Joy Joy Joy
То и аз мога да бъда изобретателна, ако става дума за някой друг. Laughing

# 58
  • Мнения: 1 753
Бабето е зле, то е ясно, ама и твоят "МП" не е по-добре от нея.

Абе, как ще живееш с някого години наред и ще му заявиш в очите, че е лъжец.
Ако го лъжеш постоянно и драматизираш повече от нормалното, разбирам, но ако не си от "тези" жени, егати обидата.

# 59
  • Мнения: 6 122
Ама си се насадила на пачи яйца, лошото е  че много често жените следват инстинкта си дом семейство без да обмислят добре нещата след това обаче проблемите идват като лавина

Ахам, особено ако мъжете им кръшкат, нали Тилгин Аб? Grinning

# 60
  • Мнения: 4 418
А що кръшкат мъжете (в случая мъже, по принцип всички), нещо им липсва ли, хммм?

# 61
  • София
  • Мнения: 4 349
А що кръшкат мъжете (в случая мъже, по принцип всички), нещо им липсва ли, хммм?


за спорта  Flutter Flutter Flutter

# 62
  • Мнения: 6 214
Липсва им нещо - акъл.  Laughing

# 63
  • Мнения: 6 122
А що кръшкат мъжете (в случая мъже, по принцип всички), нещо им липсва ли, хммм?

Е, и аз това питам, де? Що?

# 64
  • Мнения: 4 270
А що кръшкат мъжете (в случая мъже, по принцип всички), нещо им липсва ли, хммм?

За разнообразие или заради комплекси.

# 65
  • Мнения: 202
Мисля, че авторката получи много добри и силни предложения за справяне с бабето Joy Joy Joy

# 66
  • Мнения: 5 513
Утре сутринта я изпревари и почвай да викаш и да
я кълнеш първа.С викове и обясни ,че ти е писнало от нея и си врътнала буркана вече.Вкарай и някой тик.Да подсилиш ефекта.Като рече да ти каже нещо почваш още по силно да викаш.
Иначе хващай Бабиния Пу.. и се махнете.Нейната ,неговата къща старата жена няма как да изгоните.

# 67
  • Мнения: 30 802
Абе аз ви разправям, че голяма простотия вирее сред българите...след като има поне 3-4 цивилизовани начина, и пак повечето хора явно ги влече да ескалират простотията и да се държат дори по-зле от дементна баба...а уж млади и интелигентни жени...

# 68
  • Мнения: 6 122
Иначе хващай Бабиния Пу.. и се махнете.Нейната ,неговата къща старата жена няма как да изгоните.
Joy Joy Joy Ох, не мога с тоя Бабин П. Как ги измисляте такива готини?

# 69
  • Мнения: 839
Авторката,какво стана  😂

# 70
  • Мнения: 408
Абе, да не би бабата да влиза в нета и да е прочела некои съвети, та сега авторката да се е посрала?

# 71
  • Мнения: 6 122
Абе, да не би бабата да влиза в нета и да е прочела некои съвети, та сега авторката да се е посрала?

 Joy Joy Joy  rotfImbo

# 72
  • София
  • Мнения: 24 839
Добре де, колко от вас реално биха се съгласили да съседстват с луда баба, която кълне? Няма ли да избягате с писъци от подобно място?? Етаж от къща... ако ще и цяла къща да е, аз лично предпочитам гарсониера под наем и пълно спокойствие Peace

Извинявай, но като не се съгласиш, под моста ли ще отидеш?
И аз предпочитам вила на Карибите, ама нямам по обясними причини.
Човек трябва да се преборва с трудностите и несгодите, не да подвива опашка и да бяга.
Ще наемат гарсониера и с консумативите ще хвърлят всеки месец на вятъра куп пари.
После да теглят кредит за жилище, после да събират пари за дете?

# 73
  • Мнения: X
Извинете за невежеството. МП моят путьо ли е?
Joy hahaha  bouquet

Какво като е еднофамилна къща? Да продава етажа, ако има собственост върху него, и се разкарайте оттам. Лудата да си вика на двора.
Впрочем, тя като вика на двора, никой друг ли не я чува? Все имате комшии, които не ходят на работа и слушат пърформънса, хич не мога да повярвам, че цялата махала й връзва на воя.

П.П. Номерът със записването с телефон може и да не проработи. Ако източникът на звука е твърде далеч, апаратът не го хваща и нищо не се чува.

# 74
  • Мнения: X
Ще наемат гарсониера и с консумативите ще хвърлят всеки месец на вятъра куп пари.
После да теглят кредит за жилище, после да събират пари за дете?

Че що пък не?

# 75
  • Мнения: 408
И аз съм на мнение, че по-добре да плащам наем, ток, вода и всичките му сметки, но да сме сами, отколкото да "спестявам" тоя разход, а когато бабата се развика да харча спестеното за ресторанти (примерно), за да не и слушам глупостите.
Предпочитам да имам 5 лв. и да не ме занимава никой, отколкото да имам 55 и да ми бръмва главата.

# 76
  • Мнения: X
И аз съм на мнение, че по-добре да плащам наем, ток, вода и всичките му сметки, но да сме сами, отколкото да "спестявам" тоя разход, а когато бабата се развика да харча спестеното за ресторанти (примерно), за да не и слушам глупостите.
Предпочитам да имам 5 лв. и да не ме занимава никой, отколкото да имам 55 и да ми бръмва главата.

+1

То ако всеки пестеше от наеми, нямаше да живеят хора под наем въобще, а всеки щеше да е набутан при баби, лели и прочие.

# 77
  • София
  • Мнения: 24 839

И аз съм на мнение, че по-добре да плащам наем, ток, вода и всичките му сметки, но да сме сами, отколкото да "спестявам" тоя разход, а когато бабата се развика да харча спестеното за ресторанти (примерно), за да не и слушам глупостите.
Предпочитам да имам 5 лв. и да не ме занимава никой, отколкото да имам 55 и да ми бръмва главата.
+1

То ако всеки пестеше от наеми, нямаше да живеят хора под наем въобще, а всеки щеше да е набутан при баби, лели и прочие.

Както виждам, въпреки наперените мнения и съвети, сте готови да подвиете опашки и да избягате.
Утре ще избягате и от квартирата- там някой от съседите във входа ще ви прави луди калинки с уредбата на " мах".
А,като си купите апартамент и като нещо не ви изнася пак, защото ще бъдете заобиколени от куп народ от кол и въже, къде ще избягате?
Бързо забравихте темата за ревящите на балкона, деца..... Joy
И не, Sisi, не иде реч за набутани при този и онзи, а за комшийка  на долния етаж.
Това, че е баба на П, е подробност.

# 78
  • Мнения: X
Аз не обичам съжителство в близост до роднини, макар и на друг етаж да са. И да, бих се изнесла. След някоя друга годинка ще я няма бабата и други наследници - братовчеди и чичовци ще се набутат на етажа сигурно, хайде и тях да търпя?
Едно е, когато хората са ти непознати съседи, друго е, когато са роднини.

Много хора живеят така, но аз не го разбирам. Отдавна съм свикнала на пълна самостоятелност и ми е по - добре, когато родата е надалеч.

Етаж от къща не бих си закупила например, защото се дели общ двор със съседи и малко или много се навлиза в личното пространство.
Бих продала етажа и да си купя някое апартаментче някъде.

# 79
  • Мнения: 1 572
Щом младежът не взема участие и АКО не ти харесва идеята за кофа вода - викни полиция. Тормозът си е тормоз, ако да е от баба роднина. Ще и отправят предупреждение, другия път пак ще ги викнеш. И щом сте в малък град приятелят ти ще вземе да се засрами и да я стегне. Ако тръгне да стяга теб вместо нея, поне овреме ще си наясно дали да става татко на детето ти и по документи.

# 80
  • Мнения: 408
absurt, аз никъде не съм дала наперен съвет.
Много добре помня темата за ревящото дете и съседите, отиди я прочети пак, конкретно за моето мнение. Хич не ми пука за съседите. Спокоен човек съм.
Това, обаче е различно от съжителството с баби, майки, бащи, тъщи, свекърви и всякакви такива.
Живея мноого одавна далече и съм свикнала на "рахат". Едно е съседката да се е напоркала посред нощ и да извикам полиция, друго е баба ми да не си е пила хапчетата и да се обадя на 112 и да кажа "Ало, здрасти, бабката е изкукуригала и ме тормози". Именно, за да няма такива битовизми в моя живот, съм се изнесла. За да не си разваляме отношенията с роднините, си ходим на гости. И се обичаме, и уважаваме.
Щото с роднини като тръгнеш да се разправяш, обикновено стават драми до небесата, със съседа или се разбирате като хора, или не.
На съседа можеш да му кажеш да се събуе и да му дадеш чехли, в чужда къща е. Роднината ще си помисли, че го смяташ за мръсен.  Laughing
Въобще аз съм на крайно мнение, по-добре да си живея в къщата самостоятелно без да ме занимават с глупости, не съм казала по-добре да живея без съседи.
И да избереш да живееш спокойно и да си подвиеш опашката са две различни неща.
За мен подвита опашка е именно това - да недоволствам от бабата (която и тя си е у тях) и да се натискам там.
Твоето мнение е едно, моето е друго. Wink

Последна редакция: сб, 29 авг 2015, 22:30 от Радостина Даскалова

# 81
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Аз всеки път бих се обаждала по телефона на маминия, за да може да слуша баба си. И да не разбира какво точно казва ще чува,  че крещи.

# 82
  • Мнения: X
Това, обаче е различно от съжителството с баби, майки, бащи, тъщи, свекърви и всякакви такива.
Живея мноого одавна далече и съм свикнала на "рахат". Едно е съседката да се е напоркала посред нощ и да извикам полиция, друго е баба ми да не си е пила хапчетата и да се обадя на 112 и да кажа "Ало, здрасти, бабката е изкукуригала и ме тормози".
+1
Изобщо не може да се сравняват двете положения. При спорове с обикновени комшии врагът е общ. При конфликти с родата на ММ - може врагът да се окажа аз, и то за глупости и нечий инат (не мой!). Не ми се рискува.

# 83
  • Мнения: 327
Аз всеки път бих се обаждала по телефона на маминия, за да може да слуша баба си. И да не разбира какво точно казва ще чува,  че крещи.
       Тук ми е интересно какво се случва с авторката?Момичета то и аз четейки се хилих много признавам си,ама момичето сигурно се е обидило,защото за нея това е част от живота и я е засегнало много.И понеже съм имала подобен проблем,не с баба,а със свеки,та разбирам,че е неприятно.Аз лично или щях да звъня на МП всеки път и да подавам телефона през прозореца или ако съвсем ме хванат лудите първа щях да я изненадам някоя сутрин.Но тук мисля,че проблема е в недоверието на мъжа до нея и това я мъчи.И все пак тя не е писала скоро,не знаем какво се случва.

Общи условия

Активация на акаунт