Тя ме тормози,а той не ми вяврва...

  • 13 244
  • 83
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 418
А що кръшкат мъжете (в случая мъже, по принцип всички), нещо им липсва ли, хммм?

# 61
  • София
  • Мнения: 4 349
А що кръшкат мъжете (в случая мъже, по принцип всички), нещо им липсва ли, хммм?


за спорта  Flutter Flutter Flutter

# 62
  • Мнения: 6 214
Липсва им нещо - акъл.  Laughing

# 63
  • Мнения: 6 122
А що кръшкат мъжете (в случая мъже, по принцип всички), нещо им липсва ли, хммм?

Е, и аз това питам, де? Що?

# 64
  • Мнения: 4 270
А що кръшкат мъжете (в случая мъже, по принцип всички), нещо им липсва ли, хммм?

За разнообразие или заради комплекси.

# 65
  • Мнения: 202
Мисля, че авторката получи много добри и силни предложения за справяне с бабето Joy Joy Joy

# 66
  • Мнения: 5 513
Утре сутринта я изпревари и почвай да викаш и да
я кълнеш първа.С викове и обясни ,че ти е писнало от нея и си врътнала буркана вече.Вкарай и някой тик.Да подсилиш ефекта.Като рече да ти каже нещо почваш още по силно да викаш.
Иначе хващай Бабиния Пу.. и се махнете.Нейната ,неговата къща старата жена няма как да изгоните.

# 67
  • Мнения: 30 802
Абе аз ви разправям, че голяма простотия вирее сред българите...след като има поне 3-4 цивилизовани начина, и пак повечето хора явно ги влече да ескалират простотията и да се държат дори по-зле от дементна баба...а уж млади и интелигентни жени...

# 68
  • Мнения: 6 122
Иначе хващай Бабиния Пу.. и се махнете.Нейната ,неговата къща старата жена няма как да изгоните.
Joy Joy Joy Ох, не мога с тоя Бабин П. Как ги измисляте такива готини?

# 69
  • Мнения: 852
Авторката,какво стана  😂

# 70
  • Мнения: 408
Абе, да не би бабата да влиза в нета и да е прочела некои съвети, та сега авторката да се е посрала?

# 71
  • Мнения: 6 122
Абе, да не би бабата да влиза в нета и да е прочела некои съвети, та сега авторката да се е посрала?

 Joy Joy Joy  rotfImbo

# 72
  • София
  • Мнения: 24 839
Добре де, колко от вас реално биха се съгласили да съседстват с луда баба, която кълне? Няма ли да избягате с писъци от подобно място?? Етаж от къща... ако ще и цяла къща да е, аз лично предпочитам гарсониера под наем и пълно спокойствие Peace

Извинявай, но като не се съгласиш, под моста ли ще отидеш?
И аз предпочитам вила на Карибите, ама нямам по обясними причини.
Човек трябва да се преборва с трудностите и несгодите, не да подвива опашка и да бяга.
Ще наемат гарсониера и с консумативите ще хвърлят всеки месец на вятъра куп пари.
После да теглят кредит за жилище, после да събират пари за дете?

# 73
  • Мнения: X
Извинете за невежеството. МП моят путьо ли е?
Joy hahaha  bouquet

Какво като е еднофамилна къща? Да продава етажа, ако има собственост върху него, и се разкарайте оттам. Лудата да си вика на двора.
Впрочем, тя като вика на двора, никой друг ли не я чува? Все имате комшии, които не ходят на работа и слушат пърформънса, хич не мога да повярвам, че цялата махала й връзва на воя.

П.П. Номерът със записването с телефон може и да не проработи. Ако източникът на звука е твърде далеч, апаратът не го хваща и нищо не се чува.

# 74
  • Мнения: X
Ще наемат гарсониера и с консумативите ще хвърлят всеки месец на вятъра куп пари.
После да теглят кредит за жилище, после да събират пари за дете?

Че що пък не?

Общи условия

Активация на акаунт