Тя ме тормози,а той не ми вяврва...

  • 13 237
  • 83
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 765
Обърнахте темата на несериозна, а ситуацията, която девойката описва е много мъчителна. Представям си в какъв ад живее. И защо да се изнасят, като имат едтаж от къща. В малките градове е така - строи се и за следващите поколения, а хората се завират в партерните етажи.

# 31
  • Мнения: 2 222
Добре де, колко от вас реално биха се съгласили да съседстват с луда баба, която кълне? Няма ли да избягате с писъци от подобно място?? Етаж от къща... ако ще и цяла къща да е, аз лично предпочитам гарсониера под наем и пълно спокойствие Peace

# 32
  • Мнения: 30 802
Елегантното решение в случая е това да не се приема за нормално поведение на стар човек, а леко и деликатно да я заведат на невролог и да я проверят за признаци на деменция, да я сложат малко на лекарства, да я попреглеждат от време на време. Сигурна съм, че много от хората, които са "проклетии", всъщност страдат от неврологични или други проблеми, оставени без диагноза, като в крайна сметка стават лоши, защото нещо ги мъчи. А младите си мислят, че е проклетия, вместо да намерят някакъв път към подобряване. Става порочен кръг- нелекуване, още повече проклетия, озлобяване на младите и никакъв шанс да се погледне ситуацията под друг ъгъл.

# 33
  • София
  • Мнения: 4 349
Абе направо си я осведетелствайте  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 34
  • Мнения: 30 802
Правите си майтапи, но в крайна сметка може така човекът да се кротне. Дето се вика- да има друг авторитет, който да му каже, че това неговото не е нормално.

# 35
  • София
  • Мнения: 4 349
Правите си майтапи, но в крайна сметка може така човекът да се кротне. Дето се вика- да има друг авторитет, който да му каже, че това неговото не е нормално.

Ако нещо ти хлопа дъската, няма авторитет, на който да повярваш, че си луд  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 36
  • Мнения: 30 802
Абе да я полекуват, да мине някоя клинична пътека, да й поизмерят хормоните, дето се вика- да има занимавка. Да й изпишат и някое хапченце и така...

# 37
  • Мнения: 4 270
Запиши я как ти крещи...
Макар, че мъжа ти е за разстрел в случая, бабето е просто лудо...

Абсолютно! Запиши я! Луда е, а мъжът ти се държи като женски полов орган ..., непростимо!

# 38
  • Мнения: 21 454
  Съгласна съм с Мамасита. Бабичката и хлопа дъската и ще стопи нервите на момичето.

   Говори с пу... тоест с приятеля, и му кажи, че държанието на бабата не е нормално и се притесняваш за здравето и, да я заведе на доктор.

# 39
  • Мнения: 30 802
Да, нека започне с притеснението за здравето. Кажи му, че някои заболявания може да се проявяват и чрез поведение, да не го приема лично, ами направо да я прегледат обстойно, да не се окаже, че е имала вече няколко микроинсулта, да си е завъдила личностни изменения, малко Алцхаймер и изведнъж нещата да изгърмят съвсем.

Но това си е част от здравната неграмотност на българина, като има личностни изменения, да се дърли и заяжда и да го приема лично, а не като проблем, който може да се управлява с помощта на медицината.

# 40
  • Мнения: 165
само с психотормоз!уплаши я може да започне да заеква!

# 41
  • Мнения: 10 064
само с психотормоз!уплаши я може да започне да заеква!

Joy Joy Joy
Ама момичето не ще изобщо да я чува. Wink

# 42
  • Deutschland
  • Мнения: 5 420
Дори и П дa осъзнaе кaкво зло имa в къщaтa и кaк тормози момичето, мислите ли че ще го изгони...злото де? Моят съвет е дa нaмерят къде дa живеят и дa се изнaсят. Всъщност къде сa родителите нa млaдежите и знaят ли те зa проблемa?

# 43
  • Мнения: 6 214
Как ще изгонят дъртия вампир бре? То грехота.

# 44
  • София
  • Мнения: 4 349
Как ще изгонят дъртия вампир бре? То грехота.

Ами младите да си тръгнат ли  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт