Тя ме тормози,а той не ми вяврва...

  • 13 236
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 765
Според мен бабата има някакво психично разстройство. Ако не я изгнорираш напълно, скоро и ти ще получиш такова.

# 16
  • София
  • Мнения: 4 349
Извинете за невежеството. МП моят путьо ли е?

Въпрос на гледна точка  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 17
  • Мнения: 662
Според мен бабата има някакво психично разстройство. Ако не я изгнорираш напълно, скоро и ти ще получиш такова.

Не може да я игнорира напълно. Имах подобен в семейството си, касаеше се за моята баба. Обаче, почти нямаше страничен човек, който да не вярва на драматизациите и. Всичко свърши, когато заживяхме отделно, до този момент всякакви опити за нормална комуникация, тропане по масата, неглижиране и т.н., завършваха с фиаско...

# 18
  • Мнения: 6 122
Извинете за невежеството. МП моят путьо ли е?

 Joyох, не мога сега на всякъде това МП, го чета като "моят путьо". rotfImbo

# 19
  • Мнения: 25 616
Може и "мамин" да означава.  Laughing

# 20
  • София
  • Мнения: 4 349
Може и "мамин" да означава.  Laughing

златен  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 21
  • Мнения: 2 222
Един ден не бих живяла там, където ме кълнат. Как се издържа това?

# 22
  • Мнения: 6 122
Може и "мамин" да означава.  Laughing

Стига де, задавих се с корнфлейкс, охх  "маминият  путьо"! rotfImbo rotfImbo Joy

# 23
  • Мнения: X
Сложи й малко разхлабително в питието.  Joy

ПП Шегувам се. Наистина я запиши, ако трябва с телефон от приятелка.

# 24
  • Мнения: 2 222
И какво, ако я запише и НП й повярва? Как ще запуши на баба си устата?

# 25
  • Мнения: X
МП си мисля ,че ще е моят приятел .

Набираш номера на приятелят всеки път когато крещи и показваш с какво се налага да живееш и настояваш за изнасяне и квартира незабавно . Аман от мъже не на място  Stop

# 26
  • Мнения: X
Ще говори с бабата и ще я защити.

Много е гадно да се живее с родата..

# 27
  • Мнения: X
така е като се навивате да се наврете в чужди къщи с разни психо баби, свекита и други хора от психото

ти му дай да чуе и тогава чакай най голямото разочарование - мп наистина ще стане мамин путьо, защото на 99% ще защити куку бабата и няма да се изнесете от тази лудница

заливането с вода е добра идея, ако не стане тогава направи една торта с диуретици. така ще я задържиш цял ден в тоалетната и няма да може да вие на двора

успех!

# 28
  • Мнения: 6 122
заливането с вода е добра идея, ако не стане тогава направи една торта с диуретици. така ще я задържиш цял ден в тоалетната и няма да може да вие на двора

успех!

Ох, не мога, ще умра... Joy Joy

# 29
  • Deutschland
  • Мнения: 5 419
Нaмерете мъж нa бaбaтa и я изпрaтете по живо, по здрaво към домa нa женихa

Общи условия

Активация на акаунт