Купувате ли турски дрешки?

  • 17 627
  • 128
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 090
Да yes.Нямам предразсъдъци,когато една дреха е хубава и качествена(а то си личи,независимо дали е турска,китайска,митайска Crazy...)-купувам Peace

# 16
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Купувам, защото според мен има доста качествени. Бих казала, че една по-голяма част от дрешките ни са турски. От китайски обаче бягам  Naughty

# 17
  • София
  • Мнения: 2 734
Всяка една държава,независимо дали Турция или Америка напр.,произвежда както много качествени,така и боклучави неща.Обикновено могат да се определят с просто око колко добри са,също и цената дава представа.Няма никакво значение дали дадена дреха е турска или не,важното е колко е качествена.Има 2-3 марки турски дрехи,които са с прекрасно качество,цветове,модели.Не отстъпват на никоя "маркова" дреха.

# 18
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Никога не съм обръщала внимание коя е държавата-производител на дрешките, които купувам. Интересува ме по-скоро качеството им, кройките, цветовете. Държавата, обикновено я забелязвам, като тръгна да изрязвам етикетите.

Апропо, нито една дреха, която се продава в Бенетон, не е произведена в Италия. А техните стоки, в цялост, са качествени.

А , и към авторката, има изключителни турски дрехи.

# 19
  • Мнения: 4 411
да,поларени костюмчета за отгоре, но бельото предпочитам да е бълг.памук

п.п. понякога боите са некачествени и това създава проблем

# 20
  • София
  • Мнения: 44 127
Има страхотни турски дрешки, особено за най-малките. Много по-добри са от българските.
Особено много купувах на фуар, адорабъл, азис бебе, бебето и разни други май но тези помня....Wink

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Да.

# 22
  • Мнения: 1 155
Да купувала съм и купувам. Щом ми хареса нещо го взимам! Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 1 228
Купувам Simple Smile Според мен са много по - добри от китайските, от повечето български и от много "маркови"  Confused
Имаме и европейски (повечето от Белгия), и т. нар. маркови. По скромните ми наблюдения, специално Азис и Бебето (от тях имаме най - много неща), заедно с българските на Захи, са най - добри като качество. И одеалцата им също. По - добри са от тези на Фокс (те са китайски де, ама все пак т.нар. маркови) и от европейските  Rolling Eyes Много съм доволна и от дрешките Къкун и Оукау, които поръчвам от ЛаРедут . И Бенетон, но те в повечето случаи са ни подарък, понеже ми се виждат доста скъпички. (това извън темата)
Колкото до харесването - харесвам, купувам. Но често бъркам за качеството  Blush

# 24
  • София
  • Мнения: 4 294
Да купувам и ще продължавам да купувам на децата си  Peace

# 25
  • Мнения: 425
Да,купувам.Има доста добри марки.

# 26
  • Мнения: 674
Имаме и турски дрешки,немога да се оплача.Защо се притесняваш ?

# 27
  • Мнения: 1 062
Купувам щом ми харесва. Не робувам на марки и държави производител. Ако ми харесва материята и модела - купувам, ако ще и от Таджикистан да са.

# 28
  • Мнения: 2 171
Да, купувам Peace. Дрешките на Aziz bebe и Bebetto ми допадат много. А преди няколко дни открих невероятен магазин Wenice, със страхоно качествени детски и бебешки дрешки. И каква изненада - ми те били турски Wink. По качество не падат по-долу от дрехите на известните и скъпи марки.

# 29
turskoto triko e po hubavo ot bulgarskoto ,bulgarskoto kato go izpere6 stafa 3 nomera po golqmo a s turskoto ne stafa taka

Общи условия

Активация на акаунт