Великобритания - тема 16-та, сладка и лятна

  • 21 278
  • 301
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 948
Lida: и от мен "спокойно!" - знаеш, че се презастраховат, а и няма нищо лошо да те гледат по-честичко. Знам, че е невъзможно, но се опитай да го приемаш ден за ден, до деня, в който ще е ясно, че всичко е наред.

===============
Мариана също много го владее българо-английския; тръгва си от градината, с колелото, отзад, баща и я вози:
нейния приятел: "are you going home with the bike"
тя: "yes, колилото, вкъщи, мама and the baby, види лисата"
той: "who's Lisa?"
тя: "лисата"
той: "who's Lisa?"
тя: "fox, fox"

Не знам как се разбират на английски, но с въпросното хлапе са неразделни. Доста лиси има в нашата махала, почти като катеричките са  Simple Smile

===============
AG, знам само за една фирма, на тях се обадих, защото в къщата вече имаше техни уреди, и уж така дават някакви намаления. Още не съм включила алармата, обаче; така и не разбрах колко ще струва. Фирмата е ADT; http://www.adt.co.uk/?ppc=GO-C0-A1-adt+security&ls=1

Щях да пиша нещо за Кентърбъри, ама забравих какво  Crazy; пак да кажа, че много ми хареса  Joy

# 16
  • На село (близо до Лондон)
  • Мнения: 1 402
Lida дано всичко е добре с бебчето на следващия скан  Praynig. За това че те водят рискова ще имаш по-често и повече ще те следят което е добре. Знам че е трудно да не го мислиш, но гледай да си положително настроена Hug



# 17
  • Лондон
  • Мнения: 56
Благодаря ви много! Св. Константин и Елена е деня.  Simple Smile

На наше приятелско дете му бяха паднали гащите скоро и каза 'Мами, мами, my дупи is out!'

# 18
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Здравейте моми англи4анки  Hug
Извинете,4е ви нахлувам в теми4ката,но имам едно процедурно питане.Харесах си детско бъги в един UKски сайт ( по наШите земи го няма ве4е,4е е модел от мин.год. ),но за съжаление деливери има само до Кралството.Една от моите най_добри приятелки живее в Лондон та мислех да се разбера с нея да го доставят у тях.Оттам насетне тя Ще трябва да ми го изпрати по поЩата или с куриер.Опитвах се да разбера в сайта на ваШите поЩи какво би ми струвала доставката дотук,но така и не успях  Embarassed
Имате ли идея дали една подобна пратка ( 28Х30Х107 размерите на бъгито сгънато ) може да се пусне по поЩата или с куриер до Милано и какво би струвало приблизително за да си направя сметката дали си заслужава разправията Thinking Луд умора няма  Embarassed Rolling Eyes
Предварително благодарско   bouquet

Последна редакция: вт, 20 май 2008, 11:35 от mcdirock

# 19
  • Мнения: 276
mcdirock проверих няколко опции, но всички се базират не само на размер , но и на тегло. При тези размери автоматично изчисляват, че пратката е 15кг. С DHL £120, ще го доставят от врата на врата. С Parcel Force (това е компанията, която ползват местните пощи)от  £110 с доставка за два работни дни и възможност за проследяване на пратката до £50.50 без възможност за проследяване и доставка до 5 работни дни. В последният вариант покриват до £150 ако пратката се изгуби.
 Дано съм помогнала , щом е за дечко Hug

# 20
  • Italia
  • Мнения: 4 492
mcdirock проверих няколко опции, но всички се базират не само на размер , но и на тегло. При тези размери автоматично изчисляват, че пратката е 15кг. С DHL £120, ще го доставят от врата на врата. С Parcel Force (това е компанията, която ползват местните пощи)от  £110 с доставка за два работни дни и възможност за проследяване на пратката до £50.50 без възможност за проследяване и доставка до 5 работни дни. В последният вариант покриват до £150 ако пратката се изгуби.
 Дано съм помогнала , щом е за дечко Hug

Ами коли4ката тежи към 7кг ( мах 8 с опаковката ). Доста соленко излиза като се има превид ,4е цената на самото бъги е 99 паунда  Thinking
Мама Криси,благодаря ти  Hug

# 21
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Намерих сайт,от който доставят и извън UK среЩу скромната сума от 13.25 паунда и купих бъгито. Peace
ОЩе веднъж благодаря,мама Хриси   bouquet

# 22
  • Мнения: 1 959
Намерих сайт,от който доставят и извън UK среЩу скромната сума от 13.25 паунда и купих бъгито. Peace
ОЩе веднъж благодаря,мама Хриси   bouquet
Издай кой е този сайт

# 23
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Намерих сайт,от който доставят и извън UK среЩу скромната сума от 13.25 паунда и купих бъгито. Peace
ОЩе веднъж благодаря,мама Хриси   bouquet
Издай кой е този сайт

Издавам  Wink

http://www.twoleftfeet.co.uk/

Отна4алото бях останала с впе4атление ,4е доставките са само за Кралството,но после видях,4е не съм про4ела както трябва и ,4е доставките за UK са БЕЗПЛАТНИ а за другите дестинации се заплаЩат. Wink

# 24
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Аниджи, btw ,много са сладки твоите мал4угани,да са ти живи и здрави   bouquet Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 276
много ме зарадва с тази цена 13.25 Simple Smile планирам да пратя малко подаръци за България в края на месеца и се зарадвах, че може да спестя малко,  но то било само за доставка на бебешки неща.... Аз до сега по- малко от £35 не съм плащала.
Този сайт ще е много полезен за майки, които са в България. Аз имам две приятелки,който до сега бяха тук, но се прибраха в България, за да родят. Те със сигурност ще го ползват Peace Благодаря ти от тяхно име. Вече изпратих сайта  на едната и тя е във възторг.coolcool

# 26
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Дано да им е полза. Аз се прерових доста Юкейски сайтове и този обЩо взето ми даваШе най_добри цени. Peace

# 27
  • Мнения: 142
Здравейте мами,
Поздрави от мен...Искам да се вмъкна малко в темата и да попитам следното: Някой от вас ползвал ли е продуктите на Plum и доволни ли сте?
Аз започнах захранване и все още не съм се ориентирала какво да давам (Cow & Gate; Hipp, Heinz, Plum)? Искам много да започна и с овесена каша- някой има ли идея коя марка е добра?
Лида - стискам палци и се надявам всичко да е ок.

хохо

Лина_гг

# 28
  • Мнения: 948
Лина, скоро ги разучавах всичките...Plum са много добри и вкусни, Антон ги хапва здраво. От другите досега съм давала Хип и Cow&Gate, проблема е, че повечето не са само с един продукт. Първите седмици му правех сама всичко (само морков, сладки картофи, ябълки, круши, банани - каквото намерих в магазина органично). Сега купувам повече; само чети много внимателно етикетите, защото в много от пюретата има мляко. Пише, че са за след 4 месеца, ама като загледаш - я мляко, я глутен.

Oвесената каша - гледай дали има глутен; погледни или чистата оризова, или има една "4 grains" на Plum (безмлечна и безглутенова).

За по-нататък, гледам, че има доста избор; аз в началото се бях изплашила от липсата на "едносъставни" пюрета. Антон много обича манго, варих му леща, вече му давам и авокадо; има избор, поне органични храни - колкото искаш.

Сори за отклонението, захранването ми е на главата  Mr. Green Тогава като питах тук в темата, Macoball ме насочи и към тези, които още не съм пробвала, но изглеждат обещаващи:
http://www.ocado.com/webshop/getCategories.do?categoryId=000121841

# 29
  • Мнения: 677
Мерси, мишолина Simple Smile От прочетеното останах с впечатлението че ADT са водещи, но никаква идея за приблизителна цена ( нямам късмет като теб с готова инсталация Sad ) на инсталацията. Много ангажиращо ми звучи това посещение на място да ми определят цената и другите  подробности. Защо ли ми се струва, че цената е висока и затова не се коментира?! Да взема да звънна на звънеца на някой с такава аларма и да го питам колко му е струвало включването  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт