Може да ви стане смешно, ама на мен не...

  • 6 425
  • 65
  •   1
Отговори
# 30
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Те като са пенсии може да си хвърлят памперсите където не трябва. Може да им подхвърлиш, че един огромен пенсионерски памперс прави много по-голямо запушване от твоето миниатюрно тампонче.
Точно това им кажи,да им се запушат устите на тези клюкари Mr. Green

# 31
  • Мнения: 63
Пиши им,че ползваш тампони а черги вкъщи нямаш Peace(и аз много се смях) Joy

 Laughing

# 32
  • Мнения: 5 710

 отговори на бележката  с бележка " Объркали сте вашите памперси с моите превръзки".

# 33
  • Мнения: 63

 отговори на бележката  с бележка " Объркали сте вашите памперси с моите превръзки".

 Laughing da !

# 34
  • Мнения: 332
newsm62
Пенсионерите ползват превръзки като им кървят хемороидите.А да не би да си хвърлят памперсите и затова да се запушва толкова често
rotfImbo newsm10

# 35
  • Мнения: 604
Ох, вярно че, е гадно, но наистина е смешно.
Приеми го от веселата страна и сложи бележка, че ползваш тампони.
[/quote
]е тива е готино и мисля 6те ти сър6и работа Joy Joy Joy

# 36
  • Варна
  • Мнения: 956
 Joy Joy

И аз се посмях, макар, че хич не е приятно  Twisted Evil

Живея на втори етаж /на първия няма никой/ и като се запуши тръба - всичко се събира при мен  Rolling Eyes
Миналата година, след подобно запушване, канала в кухнята ми преля докато бях на работа и чак в хола си намерих остатъците от нечия храна и пране  #Crazy Sick - парчета лук, моркови, черен пипер, копчета от дрехи....и други гадости  Sick  Добре, че не се е промушила и някоя превръзка Crossing Arms
Може би трябваше и аз да напиша една бележка към пенсЮнерите от горните етажи, да сменят менюто, че от толкова много моркови ще ми се боядиса терикота в оранжево   Mr. Green

# 37
  • Мнения: 4 371

 отговори на бележката  с бележка " Объркали сте вашите памперси с моите превръзки".
Ей това е истината Joy

# 38
  • France
  • Мнения: 726
Ето какво направих: http://www.foto.bg/showphoto.php?photo=161018&cat=500
Чак сега видях, че и аз пропуснах една буква..
Ако имате нещо да допълните, казвайте. Ще го залепя на входа.
Нещо се обърках с качването, май...ама карай

Последна редакция: сб, 17 май 2008, 18:26 от pechovska

# 39
  • Мнения: 3 770
Joy Joy Joy Joy И да си пропуснала ,няма да се забележи!Отпечатай го в цикламен цвят, а ако може и една скрита камера как ще се пулят срещу бележката и ще коментират!  Joy Joy Joy Joy

# 40
  • Мнения: 4 916
Ако е залепено на вратата, най-вероятно ще го скъсат.
По-кофти ще бъде, ако пуснеш съобщение в каре в местния вестник - няма да е повече от 20-30 лв. "На вниманието на пенсионерите от бл. Кукуряк, вх. Ц...."

# 41
  • София
  • Мнения: 2 438
 hahaha  посмях се и аз.... ама си права да се ядосваш. Подобен случай имах и аз - наемателите ми, чужденци с две малки деца, бяха обвинени от съседите, че изхвърлят памперсите на децата в тоалетната. В блока има проблем с канализацията от години, редовно идват да я почистват и отпушват. Във входа има още 3 семейства с бебета, но понеже тези са чуждите пришълци - значи те са виновни. Та идва при мен един съсед в пенсионна възраст и ми вика - те са, нали са чужденци и сигурно не знаят. Ще им се скараме. Аз, естествено им забраних да се доближават до хората, камо ли да им приказват глупости. Но предупредих наемателите, за всеки случай, ако на някой изкуфял му хрумне да ги притисне във входа. Те мигаха на парцали, мигаха и ттолкова. След 3 часа мъжът ми звъни и казва "But tell me, please, HOW can you stick it inside, the hole is so tiny". Та така, 3 часа се чудили хората как може да му хрумне на някой да пъхне памперс, пък ако му хрумне - технологично как ли би могло да се получи  Joy smile3550

# 42
  • Мнения: 5 710
Pechovska, на мен не ми харесва текста ти. Личи, че си много бясна.
Освен това в бележките не виждам правописните грешки, които намекваш, че има с граматична иронизация. Излишна е.

Направи копието, отговори с едно изречение и точка. " Аз не използвам превръзки, сигурни ли сте, че не са вашите памперси?" . 
Аз лично повече от това не бих влизала в тона.

# 43
  • France
  • Мнения: 726
Pechovska, на мен не ми харесва текста ти. Личи, че си много бясна.
Освен това в бележките не виждам правописните грешки, които намекваш, че има с граматична иронизация. Излишна е.

Направи копието, отговори с едно изречение и точка. " Аз не използвам превръзки, сигурни ли сте, че не са вашите памперси?" . 
Аз лично повече от това не бих влизала в тона.
Прав си.
Направих го за да се посмея, под въздейстнието на емоциите, защото и аз се посмях на текста..

# 44
  • Мнения: 4 371
Направи копието, отговори с едно изречение и точка. " Аз не използвам превръзки, сигурни ли сте, че не са вашите памперси?" .   
Хахах, опасни сте Joy

Общи условия

Активация на акаунт