Може да ви стане смешно, ама на мен не...

  • 6 418
  • 65
  •   1
Отговори
  • France
  • Мнения: 726
От 1 година насам, отходната тръба на блока, пропада. Редовно се вика помпа, която е вадила черга  Shocked, риза  Shocked.... поне за това знам.
Вчера виждам следната бележка на вратата, цитирам буквално, с грешките: " Госпожо! не хвърляйте дамските си правръзки във тоалетната чиния! заради Вас шахтата се чисти много чето. Всички на тази страна сме пенсионери и не употребяваме такива".  newsm78
Разбрах, че така били решили "долу"- демек пред магазинчето, и че "целият" блок ме обвинява....
За протокола, ще добавя, че не съм от града и живея под наем, а 2 етажа под мен живеят жени, които също би трябвало да са от заподозрените. Първоначално ми стана смешно, викам си, че простотията по хората ходи, ама чак пък толкова..... newsm78
Вашият коментар?

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
 Joy Ох, извинявай, ама наистина е смешно Joy Значи така, те били пенсионери, значи си ти, няма кой друга да е hahaha

# 2
  • Мнения: 1 341
Те, старците ризите и чергите си хвърлят, та за една превръзка ще правят проблем. Наглост! Joy

Сега сериозно...не им се връзвай на тези, нека си говорят каквото искат. Съжалявам за наудобната ситуаци в която са те поставили. Дано скоро се разреши този проблем. Hug

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
А пенсионерите млади гаджета нямат ли си?

# 4
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Наистина си е смешно Joyно и проблема с канализцията си е ужасно гадно.Моите пък съседи си хвърлят гащи, прежди и вкиснати манджи в тоалетната и ние мине не мине месец сме запушени.Това е направо кошмар.Слава богу никой не ме е обвинил засега.

# 5
  • Мнения: 654
 Joyда смешно е.но ти си го казала точно:простотията ходи по хората.ти кажи:аз ползвам тампони.

# 6
  • Мнения: 4 752
 Баси гадното Tired Да им се невиди и на селяндурите  #2gunfire
Не им обръщай внимание! Със статута но живеещ под наем винаги си на прицел, от личен опит го знам Tired
 А ти що не ги пита на превръзките е пишело твоето име ли Shocked

# 7
  • Мнения: 599
Оооо, трябва по най - бързия начин да изчистиш името си.Направи разследване Joy

Стига, сериозно ли си се вързала на изкукалите пенсии.

# 8
  • France
  • Мнения: 726
Оооо, трябва по най - бързия начин да изчистиш името си.Направи разследване Joy

Стига, сериозно ли си се вързала на изкукалите пенсии.
Вързах се, защото в блока живеят около 80 човека, повечето пенсии...ама иди обяснявай, че нямаш сестра...Ще ме сочат с пръст: " Ето я тази, която си хвърля превръзките в тоалетната!". А градът не е голям...

# 9
  • Мнения: 332
Може да отговориш с бележка на входа:"ПенсЮнери! Аз не използвам прАвръзки, а тЪмпони. Май някоой от Вас го е подминала крЕтическата." Joy
pechovska нали знаеш,че те като няма кякво да правят по цял ден и мислят с какво да си уплътнят времето.

# 10
  • Мнения: 17 546
pechovska, ако ми разрешиш да разкажа нещо подобно в твоята тема...

Преди години имах сериозен проблем (хормонален) и цикъла ми липсваше в продължение на две години между двете бременности. Върнах се на работа след първото раждане и през лятото правихме ремонт в лабораторията, в която работя. Всички се занимаваха с нещо до към 14 часА и после минаваме през банята, сядаме всички на по кафе и после кой от къде е. Та сядаме един ден и гледам колегите се скъсват от смях... И накрая един се престраши и пита "Колежки, коя от вас се къпа вчера?". В този момент работеше само мъжката баня и се изкъпваха първо една по една жените, които желаят и след тях мъжете. Аз се къпах предишния ден и си признах чистосърдечно. Те като прихнаха... няма спиране! Питам защо? "Ами защото бате Ицо (колега) намери много готин армаган отгоре върху служебното си шкафче!" Shocked И за какво мислиш иде реч? Да, за използвана превръзка! ooooh! Ама как да обясня, че се лекувам и че не може по никакъв начин да съм аз! А преди мен се къпала колежка, ама тя трае като пукъл! Направо умрях от срам... Ама тогава бях млада и зелена... Сега да стане нещо подобно ще ги побъркам!

Та, насоли тия шашави старци здраво, щото те пък се унасят като почнат да разследват и да обвиняват! И стават така една сплотена пасмина, че ако нищо не ти кажат директно ще те гледат ровешката все едно, си виновна за всичкото зло на Земята. Hug

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Мисля, че страдат, защото вече не могат да използват превръзки.

# 12
  • Мнения: 14 133
Мисля, че страдат, защото вече не могат да използват превръзки.

hahaha Там им е проблема- завиждат!!!!  Joy
Спретни им някой номер!!!!  Wink

# 13
  • Мнения: 370
 Joyмалииииииииииии,кажи им,че като си в цикълне се прибираш в къщи. Whistling hahaha.даим станат такива очите #Crazy

# 14
  • Мнения: 1 410
 newsm62
Пенсионерите ползват превръзки като им кървят хемороидите.А да не би да си хвърлят памперсите и затова да се запушва толкова често

# 15
  • France
  • Мнения: 726
newsm62
Пенсионерите ползват превръзки като им кървят хемороидите.А да не би да си хвърлят памперсите и затова да се запушва толкова често
Страхотно попадение, браво   bouquet ще го използвам Peace

# 16
  • Мнения: 9 814
Ох, вярно че, е гадно, но наистина е смешно.
Приеми го от веселата страна и сложи бележка, че ползваш тампони.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 757
Отиваш в близката железария,купуваш сода каустик на люспи,сипваш я в тоалетната и решаваш проблема с мир.

# 18
  • Мнения: 901
Никак не е невъзможно и другите жени в репродуктивна възраст да са получили такива бележки.
Стратези са пенсЮнерите, не ги подценявайте.

# 19
  • Мнения: 378
Пиши им,че ползваш тампони а черги вкъщи нямаш Peace(и аз много се смях) Joy

# 20
  • Мнения: 3 770
Може да отговориш с бележка на входа:"ПенсЮнери! Аз не използвам прАвръзки, а тЪмпони. Май някоой от Вас го е подминала крЕтическата." Joy
pechovska нали знаеш,че те като няма кякво да правят по цял ден и мислят с какво да си уплътнят времето.

Аз ако съм на теб , наистина ще сложа бележка и то в ярък цвят!  Peace Освен за тампоните може да напишеш и че си от индиански произход и клечиш 3 дена върху горски мъх!  Grinning

# 21
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Извинявай, но и аз се посмях от сърце  Joy Посмей се и ти - представи си тайфа бабишкери обсъждат пред магазинчето чия превръзка е запушила канала  Joy То си е за смях - не им се връзвай  Laughing

# 22
  • Мнения: 2 386
 Здрави нерви имаш ти.. Laughing
Ама не им се давай, бре! Утре ще решат, че понеже си хвърляш глупостите в тоалетната (по презумпция, нали не си отрекла),  то и кучето ти ака пред вратите им, а синът ти повръща в асансьора..  Naughty

Последна редакция: пт, 16 май 2008, 23:42 от Evanescent

# 23
  • Мнения: 65
Може да отговориш с бележка на входа:"ПенсЮнери! Аз не използвам прАвръзки, а тЪмпони. Май някоой от Вас го е подминала крЕтическата."

 Joy  Joy  Joy

Голям смях падна! За конкретната ситуация и за "подобаващия" отговор!

# 24
  • Мнения: 498
 newsm62 newsm62 newsm62.
Ивинявай, но се посмях от сърце. И аз бих лепнала бележка на твое място, с всичките им правописни грешки на входната врата!

# 25
  • Мнения: 2 015
newsm62 newsm62 newsm62.
Ивинявай, но се посмях от сърце. И аз бих лепнала бележка на твое място, с всичките им правописни грешки на входната врата!
Peace  Peace  Peace
И аз се посмях от сърце.

# 26
  • Мнения: 3 886
Joyда смешно е.но ти си го казала точно:простотията ходи по хората.ти кажи:аз ползвам тампони.
hahaha Peace

# 27
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Те като са пенсии може да си хвърлят памперсите където не трябва. Може да им подхвърлиш, че един огромен пенсионерски памперс прави много по-голямо запушване от твоето миниатюрно тампонче.

# 28
  • Мнения: 140
По-добре не им обръщай внимание!Като съдя от проблемите с нашите пенсионери в блока,каквото и да говориш,както и да доказваш-те си знаят,ти си виновен щом са решили така и няма оправия.

# 29
  • София
  • Мнения: 10 354
 hahaha Споко, не е болка за умиране. Нашата тръба на блока беше с обратен наклон и познай колко пъти се отпушваше месечно  Tired
Та пенсионерите в блока бяха решили да вземат сериозни мерки и тръгнаха на една тумба от апартамент на апартамент да гледат кой има кошче за тоалетна хартия Sick и кой Фърля У Канала...Ще порицават виновните, ще ги изтипосат пред всички...Майка ми ги беше изгонила, ама голям смях падна.
П.С. Това беше ерата на сериозната липса на найлонови пликчета, а като си изсипеш използваните хартийки на върха на купчината несъбрана смет в контейнера...при по-силен вятър...Ама това не ги притесняваше, например.

# 30
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Те като са пенсии може да си хвърлят памперсите където не трябва. Може да им подхвърлиш, че един огромен пенсионерски памперс прави много по-голямо запушване от твоето миниатюрно тампонче.
Точно това им кажи,да им се запушат устите на тези клюкари Mr. Green

# 31
  • Мнения: 63
Пиши им,че ползваш тампони а черги вкъщи нямаш Peace(и аз много се смях) Joy

 Laughing

# 32
  • Мнения: 5 710

 отговори на бележката  с бележка " Объркали сте вашите памперси с моите превръзки".

# 33
  • Мнения: 63

 отговори на бележката  с бележка " Объркали сте вашите памперси с моите превръзки".

 Laughing da !

# 34
  • Мнения: 332
newsm62
Пенсионерите ползват превръзки като им кървят хемороидите.А да не би да си хвърлят памперсите и затова да се запушва толкова често
rotfImbo newsm10

# 35
  • Мнения: 604
Ох, вярно че, е гадно, но наистина е смешно.
Приеми го от веселата страна и сложи бележка, че ползваш тампони.
[/quote
]е тива е готино и мисля 6те ти сър6и работа Joy Joy Joy

# 36
  • Варна
  • Мнения: 956
 Joy Joy

И аз се посмях, макар, че хич не е приятно  Twisted Evil

Живея на втори етаж /на първия няма никой/ и като се запуши тръба - всичко се събира при мен  Rolling Eyes
Миналата година, след подобно запушване, канала в кухнята ми преля докато бях на работа и чак в хола си намерих остатъците от нечия храна и пране  #Crazy Sick - парчета лук, моркови, черен пипер, копчета от дрехи....и други гадости  Sick  Добре, че не се е промушила и някоя превръзка Crossing Arms
Може би трябваше и аз да напиша една бележка към пенсЮнерите от горните етажи, да сменят менюто, че от толкова много моркови ще ми се боядиса терикота в оранжево   Mr. Green

# 37
  • Мнения: 4 371

 отговори на бележката  с бележка " Объркали сте вашите памперси с моите превръзки".
Ей това е истината Joy

# 38
  • France
  • Мнения: 726
Ето какво направих: http://www.foto.bg/showphoto.php?photo=161018&cat=500
Чак сега видях, че и аз пропуснах една буква..
Ако имате нещо да допълните, казвайте. Ще го залепя на входа.
Нещо се обърках с качването, май...ама карай

Последна редакция: сб, 17 май 2008, 18:26 от pechovska

# 39
  • Мнения: 3 770
Joy Joy Joy Joy И да си пропуснала ,няма да се забележи!Отпечатай го в цикламен цвят, а ако може и една скрита камера как ще се пулят срещу бележката и ще коментират!  Joy Joy Joy Joy

# 40
  • Мнения: 4 916
Ако е залепено на вратата, най-вероятно ще го скъсат.
По-кофти ще бъде, ако пуснеш съобщение в каре в местния вестник - няма да е повече от 20-30 лв. "На вниманието на пенсионерите от бл. Кукуряк, вх. Ц...."

# 41
  • София
  • Мнения: 2 437
 hahaha  посмях се и аз.... ама си права да се ядосваш. Подобен случай имах и аз - наемателите ми, чужденци с две малки деца, бяха обвинени от съседите, че изхвърлят памперсите на децата в тоалетната. В блока има проблем с канализацията от години, редовно идват да я почистват и отпушват. Във входа има още 3 семейства с бебета, но понеже тези са чуждите пришълци - значи те са виновни. Та идва при мен един съсед в пенсионна възраст и ми вика - те са, нали са чужденци и сигурно не знаят. Ще им се скараме. Аз, естествено им забраних да се доближават до хората, камо ли да им приказват глупости. Но предупредих наемателите, за всеки случай, ако на някой изкуфял му хрумне да ги притисне във входа. Те мигаха на парцали, мигаха и ттолкова. След 3 часа мъжът ми звъни и казва "But tell me, please, HOW can you stick it inside, the hole is so tiny". Та така, 3 часа се чудили хората как може да му хрумне на някой да пъхне памперс, пък ако му хрумне - технологично как ли би могло да се получи  Joy smile3550

# 42
  • Мнения: 5 710
Pechovska, на мен не ми харесва текста ти. Личи, че си много бясна.
Освен това в бележките не виждам правописните грешки, които намекваш, че има с граматична иронизация. Излишна е.

Направи копието, отговори с едно изречение и точка. " Аз не използвам превръзки, сигурни ли сте, че не са вашите памперси?" . 
Аз лично повече от това не бих влизала в тона.

# 43
  • France
  • Мнения: 726
Pechovska, на мен не ми харесва текста ти. Личи, че си много бясна.
Освен това в бележките не виждам правописните грешки, които намекваш, че има с граматична иронизация. Излишна е.

Направи копието, отговори с едно изречение и точка. " Аз не използвам превръзки, сигурни ли сте, че не са вашите памперси?" . 
Аз лично повече от това не бих влизала в тона.
Прав си.
Направих го за да се посмея, под въздейстнието на емоциите, защото и аз се посмях на текста..

# 44
  • Мнения: 4 371
Направи копието, отговори с едно изречение и точка. " Аз не използвам превръзки, сигурни ли сте, че не са вашите памперси?" .   
Хахах, опасни сте Joy

# 45
  • София
  • Мнения: 11 730
Pechovska, на мен не ми харесва текста ти. Личи, че си много бясна.
Освен това в бележките не виждам правописните грешки, които намекваш, че има с граматична иронизация. Излишна е.

Направи копието, отговори с едно изречение и точка. " Аз не използвам превръзки, сигурни ли сте, че не са вашите памперси?" . 
Аз лично повече от това не бих влизала в тона.
И аз се посмях на твой гръб!
Обаче съм съгласна с горния постинг.Отговори им с едно изречение и им запуши устите.

# 46
  • Мнения: 17 546
Освен това в бележката, която са ти пратили има само две грешки - едната е, че е употребено във вместо в и втората - вместо чеСто пише чето, където от бързане старата госпожа е изпуснала буква. Никъде не пише прАвръзки или пенсЮнери!  newsm78

# 47
  • Мнения: 63
Pechovska, на мен не ми харесва текста ти. Личи, че си много бясна.
Освен това в бележките не виждам правописните грешки, които намекваш, че има с граматична иронизация. Излишна е.

Направи копието, отговори с едно изречение и точка. " Аз не използвам превръзки, сигурни ли сте, че не са вашите памперси?" . 
Аз лично повече от това не бих влизала в тона.
Прав си.
Направих го за да се посмея, под въздейстнието на емоциите, защото и аз се посмях на текста..


Моля те, не се отказвай да го лепиш на видно място или по-добре го раздай / пъхни под вратата на всеки един съсед ... в пощите недей, че пенсърите може да ги разбият и после да обвинят теб !!!
Ама шоу, но някой наистина си го просят ... когато аз отидох да живея в къщата на мъжа ми ... та местните такива все им криво - затваряй вратата / да не си помислите, че е със секретна брава или се заключва... нищо подобно - проста врата, НО трябва да се затваря, а във входа миришееееееееее на лешове / , еди какво си така , но все коментари зад гърба ми, а като минавам покрай тях си мълчат ... ама нали са стари хора, викам си айде , но и те едно и също ...
Та не след дълго ми "падна" пердето , върнах се от средата на стълбите и им обясних, че първо си имам име - представих им се най-официално и после някой правила лято, зима, миризми и т.н. ... сега нямам проблем т.е. въздуха във входа ни е поносим Simple Smile))

Последна редакция: сб, 17 май 2008, 23:08 от Yanache

# 48
  • Мнения: 3 886
Моето мнение е да бутна под врататана всички ПЕНСЮНЕРипо 1 брой от написаното hahaha Joyще е яко тамън ще попадне на този който го е написал.(понеже не знаеш кой е)а ако знаеш направо на неговата врата лепвай  bouquet

# 49
  • Мнения: 251
Пенсионери  и памперси... Joy За да си нямаш конфликти с тези "мили стари хора", те съветвам  най-добре  да смениш блока или направо квартала...

# 50
А защо не им пуснеш мухата, че е дин от старците си води млада госпожица в тях???

# 51
  • Мнения: 166
И аз съм си имала такива проблеми като живях при майка ми.Съседката над нас чистеше входа,а тези до тях имат 2 деца и двамата тинейджъри.Та те пушат между етажите и си хвърлят фасовете на нашите стълби.Ей тая жена(чистачката) всеки ден идваше да ми казва,че като пушим с приятелките ми не трябвало да си хвърляме фасовете там,а аз най-спокойно и обяснявах,че не съм била аз.Ама тя жената си го беше наумила и не се спря...

# 52
  • Мнения: 263
pechovska, ако ми разрешиш да разкажа нещо подобно в твоята тема...
Та, насоли тия шашави старци здраво, щото те пък се унасят като почнат да разследват и да обвиняват! И стават така една сплотена пасмина, че ако нищо не ти кажат директно ще те гледат ровешката все едно, си виновна за всичкото зло на Земята. Hug

И аз мисля, че ако има как да реагираш оспорвайки вината си не е зле да го направиш. В противен случай току-виж категорично решили, че "виновно си мълчиш"!

# 53
  • Варна
  • Мнения: 1 795
На мен не ми стана много смешно. Всеки случай реагирай някак, не оставяй нещата така. Тия утре ще те обвинят и за глада в Африка.

# 54
  • Мнения: 111
И аз се посмях!
Наистина по- добре залепи бележката, иначе няма да мирясат.


# 55
  • Мнения: 127
" Госпожо! не хвърляйте дамските си правръзки във тоалетната чиния! заради Вас шахтата се чисти много чето. Всички на тази страна сме пенсионери и не употребяваме такива". 


 Grinning  Еххх тези пенсионери......мен са ме обвинявали в същото и то когато бях в 4ти месец бременна, така продължиха докато родя а след това направиха събрание в блока, на което ме предупредиха да не изхвърлям памперсите в тоалетната чиния.... newsm61

......и голямя част от пенсионерите си дават под наем едната стая от апартамента  на студентки обикновенно, защото те държат по-чисто, не канят гости и не пушат.......НО пък използват дамски превръзки......как не са го взели под внимание това newsm78

Не им се връзвай!

# 56
  • Мнения: 22
Аз ако съм на теб , наистина ще сложа бележка и то в ярък цвят!  Peace Освен за тампоните може да напишеш и че си от индиански произход и клечиш 3 дена върху горски мъх!  Grinning
Диди, това за горския мъх така ме разсмя, че не се спрях има няма 10 минути...как го измисли само! евала Joy Joy Joy

# 57
  • Мнения: 4 207
Сладурченца са те!Така разнообразяват битието, та чак не е за вярване! Mr. GreenПреди няколко години протече една от каналните тръби в мазето, звъни бабата на пожар - тичай да видиш! Ние тогава правехме ремонт, лепяхме тапети и бяхме намазали ивица с лепило- викам й - след 10 мин. ще сляза. Да, ама не, кой ти чака! Излязла на улицата и почнала да се оплаква на който мине. Една жена й дала ценния съвет да спре крана на входящата чиста вода в сградата и - речено-сторено! При което кранът, нали е над 50 годишен, се сцепва в ръцете й и мазето се наводнява за минути! Не ме питайте какви преговори водя с ВиК по събота и неделя и как се изливат ДЕНОНОЩНО кофи с чиста вода в мивката на 10-15 мин, защото иначе ще плувнем! И накрая - тя не е виновна, ами аз, защото не съм слязла на секундата! И като сляза, какво ще направя за тия 10 или 15 минути!? После - ремонти, после - платих почти сама цялата сума, после събирах парите с месеци, щото майсторът иска да му се плати, а никой не ги дава... Голяма веселба! Историята има и продължения, но те са текущи и в момента са ми източници на яд, а не на смях, та ще спра дотук. Такива са, хем изкукали, хем не се усещат, хем всички са им виновни.

# 58
  • Мнения: 2 950
И аз се извинявам, ама наистина е супер смешно!!!  rotfImao rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImbo

ПП Горката ти!  spoko

# 59
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Офф, от шахтата на моя близка пък излезе панталон.

# 60
  • Мнения: 13
 Joy Joy ох тези пенсионери.Моята баба също си слага дамска превръзка #Crazy на мой въпрос,,защо си с това" тя усмихнато ми казва,,като кихна-пикна" #Crazy та и твойте комший могат да ги ползват по този повод Joy

# 61
  • Мнения: 6 155
Печовска, в крайна сметка какво стана? Залепи ли го? Реакции имаше ли?  Rolling Eyes

# 62
  • Мнения: 251
Тази тема е голям смях  Joy Joy Joy

# 63
От 1 година насам, отходната тръба на блока, пропада. Редовно се вика помпа, която е вадила черга  Shocked, риза  Shocked.... поне за това знам.
Вчера виждам следната бележка на вратата, цитирам буквално, с грешките: " Госпожо! не хвърляйте дамските си правръзки във тоалетната чиния! заради Вас шахтата се чисти много чето. Всички на тази страна сме пенсионери и не употребяваме такива".  newsm78
Разбрах, че така били решили "долу"- демек пред магазинчето, и че "целият" блок ме обвинява....
За протокола, ще добавя, че не съм от града и живея под наем, а 2 етажа под мен живеят жени, които също би трябвало да са от заподозрените. Първоначално ми стана смешно, викам си, че простотията по хората ходи, ама чак пък толкова..... newsm78
Вашият коментар?

ама госпожо ами защо си хвърляте санитарните материали в ВЦ-то !!! кога ще се научите вие наемателите на правилно ползване а ! Wink

# 64
  • София
  • Мнения: 399
 Абе уж смешно, ама е тъжно това масово хвърляне на превръзки- на кой където и както му падне.

# 65
Абе,много ми е любопитно,ние няма ли да остареем и да станем пенсио,дали пък няма да си останем все така млади и нахакани,а?Вярно,влизам в положението на авторката<не ми стана никак смешно>,и да трябва да се защити и да им даде урок,но някой изказвания<като за памперсите и хемороидите> малко ме възмутиха.

Общи условия

Активация на акаунт