Може да ви стане смешно, ама на мен не...

  • 6 398
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • France
  • Мнения: 726
newsm62
Пенсионерите ползват превръзки като им кървят хемороидите.А да не би да си хвърлят памперсите и затова да се запушва толкова често
Страхотно попадение, браво   bouquet ще го използвам Peace

# 16
  • Мнения: 9 814
Ох, вярно че, е гадно, но наистина е смешно.
Приеми го от веселата страна и сложи бележка, че ползваш тампони.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 754
Отиваш в близката железария,купуваш сода каустик на люспи,сипваш я в тоалетната и решаваш проблема с мир.

# 18
  • Мнения: 901
Никак не е невъзможно и другите жени в репродуктивна възраст да са получили такива бележки.
Стратези са пенсЮнерите, не ги подценявайте.

# 19
  • Мнения: 378
Пиши им,че ползваш тампони а черги вкъщи нямаш Peace(и аз много се смях) Joy

# 20
  • Мнения: 3 770
Може да отговориш с бележка на входа:"ПенсЮнери! Аз не използвам прАвръзки, а тЪмпони. Май някоой от Вас го е подминала крЕтическата." Joy
pechovska нали знаеш,че те като няма кякво да правят по цял ден и мислят с какво да си уплътнят времето.

Аз ако съм на теб , наистина ще сложа бележка и то в ярък цвят!  Peace Освен за тампоните може да напишеш и че си от индиански произход и клечиш 3 дена върху горски мъх!  Grinning

# 21
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Извинявай, но и аз се посмях от сърце  Joy Посмей се и ти - представи си тайфа бабишкери обсъждат пред магазинчето чия превръзка е запушила канала  Joy То си е за смях - не им се връзвай  Laughing

# 22
  • Мнения: 2 386
 Здрави нерви имаш ти.. Laughing
Ама не им се давай, бре! Утре ще решат, че понеже си хвърляш глупостите в тоалетната (по презумпция, нали не си отрекла),  то и кучето ти ака пред вратите им, а синът ти повръща в асансьора..  Naughty

Последна редакция: пт, 16 май 2008, 23:42 от Evanescent

# 23
  • Мнения: 65
Може да отговориш с бележка на входа:"ПенсЮнери! Аз не използвам прАвръзки, а тЪмпони. Май някоой от Вас го е подминала крЕтическата."

 Joy  Joy  Joy

Голям смях падна! За конкретната ситуация и за "подобаващия" отговор!

# 24
  • Мнения: 498
 newsm62 newsm62 newsm62.
Ивинявай, но се посмях от сърце. И аз бих лепнала бележка на твое място, с всичките им правописни грешки на входната врата!

# 25
  • Мнения: 2 015
newsm62 newsm62 newsm62.
Ивинявай, но се посмях от сърце. И аз бих лепнала бележка на твое място, с всичките им правописни грешки на входната врата!
Peace  Peace  Peace
И аз се посмях от сърце.

# 26
  • Мнения: 3 886
Joyда смешно е.но ти си го казала точно:простотията ходи по хората.ти кажи:аз ползвам тампони.
hahaha Peace

# 27
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Те като са пенсии може да си хвърлят памперсите където не трябва. Може да им подхвърлиш, че един огромен пенсионерски памперс прави много по-голямо запушване от твоето миниатюрно тампонче.

# 28
  • Мнения: 140
По-добре не им обръщай внимание!Като съдя от проблемите с нашите пенсионери в блока,каквото и да говориш,както и да доказваш-те си знаят,ти си виновен щом са решили така и няма оправия.

# 29
  • София
  • Мнения: 10 328
 hahaha Споко, не е болка за умиране. Нашата тръба на блока беше с обратен наклон и познай колко пъти се отпушваше месечно  Tired
Та пенсионерите в блока бяха решили да вземат сериозни мерки и тръгнаха на една тумба от апартамент на апартамент да гледат кой има кошче за тоалетна хартия Sick и кой Фърля У Канала...Ще порицават виновните, ще ги изтипосат пред всички...Майка ми ги беше изгонила, ама голям смях падна.
П.С. Това беше ерата на сериозната липса на найлонови пликчета, а като си изсипеш използваните хартийки на върха на купчината несъбрана смет в контейнера...при по-силен вятър...Ама това не ги притесняваше, например.

Общи условия

Активация на акаунт