ВОДНО бебе?

  • 40 341
  • 531
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 2 792
 Дано, дано, дано новините са добри Praynig

# 331
  • Мнения: 1 710
Лек път и се надяваме на добри новини.  Praynig

# 332
  • Мнения: 8 769
Molq se, molq se za Dani neprekysnato!!!Мила Тея, ти си невероятна майка!Прекланям се пред теб!Господ ТРЯБВА да възнагради вярата и усилията ти, както и борбата на малкото момче!Късмет! Praynig

# 333
  • Мнения: 3 042
 Praynig Тея, лек път и дано да се върнеш с добри новини за Луис Даниел!  Praynig Hug Кураж, мила!

# 334
  • Мнения: 3 663
Teya, дано следващият път, когато пишеше, новините да са добри  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 335
  • София
  • Мнения: 3 099
Тея, чакаме добрите вести! Ние ще продължаваме да се молим за Луис-Дани, Бог ще ни чуе  newsm17 newsm17 newsm17

# 336
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Лек път и дано всичко се оправи ,да гушкаш силния мъж!
Късмет и всичко добро! Praynig

# 337
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
дано за Луис-ДАниел изпитанията са приключили!

# 338
  • Мнения: 910
Тея, не влизам вече често във форумите, чак сега виждам темата ти. Изчетох я цялата. Не знам какво да кажа. Всяка вечер в 22:00 часа ще се моля за твоето малко момченце ЛУИС ДАНИЕЛ, докато не прочета добри новини! Бъди силна и вярвай, че всичко ще се оправи и ще бъде наред.

# 339
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 936
Тея, желая ти лек път и се надявам новините да са добри.
Аз и моето семейство мислим много за вас и стискаме палци всичко да приключи добре Praynig

# 340
  • Мнения: 11 607
Псалми 91 глава

1 Който живее под покрива на Всевишния, Той ще пребъдва под сянката на Всемогъщия.
2 Ще казвам за Господа: Той е прибежище мое и крепост моя, Бог мой, на Когото уповавам.
3 Защото Той ще те избавя от примката на ловеца И от гибелен мор.
4 С перата Си ще те покрива; И под крилата Му ще прибегнеш; Неговата вярност е щит и закрила.
5 Няма да се боиш от нощен страх, От стрелата, която лети денем,
6 От мор, който ходи в тъмнина, От погибел, която опустошава всред пладне.
7 Хиляда души ще падат от страната ти, И десет хиляди до десницата ти, Но до тебе няма да се приближи.
8 Само с очите си ще гледаш, И ще видиш възмездието на нечестивите
9 Понеже ти си казал: Господ е прибежище мое, И си направил Всевишния обиталището си,
10 Затова няма да те сполети никакво зло, Нито ще се приближи язва до шатъра ти.
11 Защото ще заповяда на ангелите Си за тебе Да те пазят във всичките ти пътища.
12 На ръце ще те дигат, Да не би да удариш о камък ногата си.
13 Ще настъпиш лъв и аспид; Ще стъпчеш млад лъв и змия.
14 Понеже той е положил в Мене любовта си, казва Господ, Затова ще го избавя; Ще го поставя в безопасност, защото е познал името Ми.
15 Той ще Ме призове, и Аз ще го послушам; С него ще съм, когато е в бедствие; ще го избавя и ще го прославя.
16 Ще го наситя с дългоденствие, И ще му покажа спасението, което върша.


Позволих си да копирам този псалм,защото страшно много ме обнадеждават последните стихове! Всички се молим за Луис Даниел, теб Тея и докторите,които ви лекуват!

# 341
  • Мнения: 1 214
Моля се за малкото невинно създание Praynig Ще се моля всяка вечер в 22ч.Съжалявам,че чак сега виждам темата и аз не влизам често.Много ми е мъчно за детенцето и искрено се надявам лекарите да помогнат.Дай боже!

# 342
  • Мнения: 368
Мила Тея,
Успех в изтощителната борба с болестта на Луис-Даниел!!!
Не се предавай!!! newsm10

# 343
  • Мнения: 6 315
Тея, чакаме те и дано новините са добри. Всички ние продължаваме да се молим за вас и вярваме, че Господ ще чуе молитвите ни!

 Praynig Praynig Praynig

# 344

Общи условия

Активация на акаунт