ВОДНО бебе?

  • 40 303
  • 531
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 15
Искрени съболезнования.
Прегръщам те Тея. Бъди силна.

# 466
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Напразно се надявах, че ще има хубави новини тук...  Cry
Мила Тея, знам, че няма думи, които да те успокоят, затова няма и да се опитвам да правя това... Искам само да ти изкажа моите най-искрени съболезнования! Съчувствам на болката ти!
Мир на праха на мъничкия Луис-Даниел!  Praynig

# 467
  • Мнения: 106
Мила Тея, изказвам най-дълбоките си съболезнования.
Не намирам думи, да изразя скръбта си за сполетялото ви, защото зная че твоята болка и тази на семейството ти са безкрайни.
Прегръщам те много силно.
Почивай в мир малка мамина звездице.

# 468
  • Варна
  • Мнения: 632
Почивай в мир мило детенце! Praynig

# 469
  • Мнения: 703
Моите съболезнования ,миличка Тея! Weary newsm45 newsm17
Думите са малко да изразим мъката и съчуствието си...

# 470
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Миличка Тея с тебе сме............ newsm17 newsm45 smile3518
Почивай в мир малко ангелче Praynig Praynig Praynig

# 471
  • Бургас
  • Мнения: 5 746
Да почива в мир нежната душичка.
Дано си силна Тея и се справиш. ЩЕ се моля да си добре.

# 472
  • Мнения: 3 205
Мила Тея, много съжалявам...Приеми моите съболезнования  Cry Cry Cry

# 473
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
Мойте съболезнования, Теа, бъди силна и пази дъщеря си newsm17 newsm45 Flowers Rose Flowers Rose

# 474
  • Мнения: 294
мила Тея, приеми моите най-искрени съболезнования!
нека Луис Даниел почива в мир!

# 475
  • Варна
  • Мнения: 4 295
 smile3518 Нямам думи,много ми е мъчно за вас!Тея,миличка,бъди силна!

# 476
  • Мнения: 4 212
Една малка 4аст завинаги умря в мен, една малка 4аст завинаги ще остане ...там някъде....една малка 4аст от мен, която е по силна от самата мен.
Запо4вам да осъзнавам ситуацията и запо4ва да боли, искам да удрям, да 4упя, да викам, искам да умра.
Защо, на това малко и беззащитно създание, трябваше да му се слу4и това, мъка, болка, страдание, защо????????????От къде? Най ценното ми, толкова го 4аках...
Това ве4е не съм аз, не съм същата, нямам радост от нищо и за нищо, времето е спряло, вси4ко е безмислено и празно.Изпитвам безсилие, злоба...искам си го, той си е мой........той не е мъртав.Когато аз умра, тогава ще умре и той, малкото ми златно, неповторимо създание.
Неговото лице винаги ще изплува в мислите ми, как реагира6е на ласките ми, как се усмихваше, когато му говорех. Не искам това да ми се е слу4ило, не искам, това не е истина, не го приемам.Искам си го.

# 477
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Една малка 4аст завинаги умря в мен, една малка 4аст завинаги ще остане ...там някъде....една малка 4аст от мен, която е по силна от самата мен.
Запо4вам да осъзнавам ситуацията и запо4ва да боли, искам да удрям, да 4упя, да викам, искам да умра.
Защо, на това малко и беззащитно създание, трябваше да му се слу4и това, мъка, болка, страдание, защо????????????От къде? Най ценното ми, толкова го 4аках...
Това ве4е не съм аз, не съм същата, нямам радост от нищо и за нищо, времето е спряло, вси4ко е безмислено и празно.Изпитвам безсилие, злоба...искам си го, той си е мой........той не е мъртав.Когато аз умра, тогава ще умре и той, малкото ми златно, неповторимо създание.
Неговото лице винаги ще изплува в мислите ми, как реагира6е на ласките ми, как се усмихваше, когато му говорех. Не искам това да ми се е слу4ило, не искам, това не е истина, не го приемам.Искам си го.
Тея, Целувам те и те прегръщам много силно-до болка силно...

# 478
  • Дива Индия
  • Мнения: 623
Мила Теа, стадаме с теб и се молим за успокоението ви.

# 479
  • Мнения: 2 849
Една малка 4аст завинаги умря в мен, една малка 4аст завинаги ще остане ...там някъде....една малка 4аст от мен, която е по силна от самата мен.
Запо4вам да осъзнавам ситуацията и запо4ва да боли, искам да удрям, да 4упя, да викам, искам да умра.
Защо, на това малко и беззащитно създание, трябваше да му се слу4и това, мъка, болка, страдание, защо????????????От къде? Най ценното ми, толкова го 4аках...
Това ве4е не съм аз, не съм същата, нямам радост от нищо и за нищо, времето е спряло, вси4ко е безмислено и празно.Изпитвам безсилие, злоба...искам си го, той си е мой........той не е мъртав.Когато аз умра, тогава ще умре и той, малкото ми златно, неповторимо създание.
Неговото лице винаги ще изплува в мислите ми, как реагира6е на ласките ми, как се усмихваше, когато му говорех. Не искам това да ми се е слу4ило, не искам, това не е истина, не го приемам.Искам си го.
прегръщам те силно и ти изпращам много любов.не спирам да мисля за вас.моля се за душата на малкото ти бебе...

Общи условия

Активация на акаунт