Астрологията... Зодиите...

  • 58 573
  • 808
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 591
а и си юлска мама...с два дена след мен  Grinning, но май не пишеш много често при мамите

# 76
  • Мнения: 3 830
Здравейте всички Simple Smile аз от скоро влизам при вас..преди само четях интересни неща , но вече се престраших и реших да се включа  Hug     избрах тази тема, защото астрологията наистина ме интересува много и напоследък се зарибявам все повече и повече..

Според мен астрологията трябва да ни показва контурите на пътя, по който да вървим, а не да ни вкарва в някакви коловози и рамки. Трябва да дава предупреждения, да насърчава да сме по силни, мотивирани..а не да се депресираме и вглъбяваме в някакви проблеми, които всъщност не са чак толкова сериозни..
Напоследък забелязвам, че много от хороскопите, които се пишат меко казано депресиращи..предсказват неприятни случки с лоши последици и какво ли още не..

Въпросът ми е- не мислите ли, че хороскопите ,които четем, трябва да се пишат по-позитивно, с поглед към бъдещето и оптимизъм.
За да ни накарат да се усмихнем в началото на деня
Защото не знам за вас, но когато аз прочета нещо гадно, ми се скапва настроението.. знам, че това вероятно не е 100% достоверно..но все пак..

Затова ми  се иска да намеря място, където да чета нещо позитивно и което те кара да се усмихнеш преди началото на деня

kat_sl, добре дошла!
Няма как хороскопите по вестници, общите хороскопи, да са верни. Твърде общи са, което ги прави размити и непълни.
Най-добрият вариант е да си изготвиш личен хороскоп, като знаеш точните час и минути на раждането си. Peace
Трябва да си много добър астролог, за да е добър хороскопът, който изготвяш и пак няма да е много точен.

Ето добър сайт, където всеки, който иска да научи повече, може да го направи. Има и форум:


Сайтът: http://astrosite.org/   newsm10

Форумът: http://astrosite.org/bb/index.php

# 77
  • Мнения: 3 641
Няма ли и други Стрелци в темичката като мен.  FlutterА асцендентът ми е Скорпион, останах много учудена и като си помисля  много от описанието на Скорпиона е характерно за мен Simple Smile

# 78
  • Мнения: 1 283
То други зодии няма !  Laughing Нали знаеш ,че комуникациите са запазена територия на Близнаци!   Joy

Само аз ли съм Дева?
http://www.beinsadouno.com/articles.php?id=220  newsm7
Почти всичко написано за зодиите, отговаря на личностите, които познавам.

# 79
  • Мнения: 3 830
Няма ли и други Стрелци в темичката като мен.  FlutterА асцендентът ми е Скорпион, останах много учудена и като си помисля  много от описанието на Скорпиона е характерно за мен Simple Smile

А други Риби? newsm78
Хайде да си направим едно аквариумче Laughing Hug

Асцендентът е вторият знак от зодиака, на който приличаш най-много след твоя собствен.
Моят асцендент е Рак, но честно казано характеристиките за Рак ми звучат съвсем непознато. Характеристиката за зодия Риби ми е толкова позната и близка, все едно я е писал човек, който ме познава от цял живот. #Crazy

# 80
  • Мнения: 226
Ами да вляза и аз в клуба. Не съм Мария, но съм Милена и имах рожден ден вчера- близнаци  PeaceСъпругът ми е теленце, а дъщеричката- точен стрелец.
 Помагайте...как да разбера кой ми е асцедента? Родена съм в 21ч. -30.05.74 ?

# 81
  • Мнения: 3 641
Ами да вляза и аз в клуба. Не съм Мария, но съм Милена и имах рожден ден вчера- близнаци  PeaceСъпругът ми е теленце, а дъщеричката- точен стрелец.
 Помагайте...как да разбера кой ми е асцедента? Родена съм в 21ч. -30.05.74 ?

Само ми кажи точно в 21 часа ли и място на раждане?

# 82
  • Мнения: 793
Ами да вляза и аз в клуба. Не съм Мария, но съм Милена и имах рожден ден вчера- близнаци  PeaceСъпругът ми е теленце, а дъщеричката- точен стрелец.
 Помагайте...как да разбера кой ми е асцедента? Родена съм в 21ч. -30.05.74 ?

На 3-та страница има линкове към сайтове, където можеш много лесно да си определиш асцедента.

# 83
  • Мнения: 226
21ч.- в Ямбол

# 84
  • Мнения: 3 641
Заповядай, много хубав асцендент имаш:  bouquet
Изчисляване на Асцендентa за 30.05.1974 в 21:00:00, Ямбол 

Вашият Асцендент е:      Стрелец
Вашата Зодия е:      Близнаци
Луната ви се намира в:      Везни

# 85
  • Мнения: 226
Jeny_J  , благодаря ти за бързия отговор.   bouquet
*Nessa* лагодаря и на теб. ще пробвам за близките си да определя сама асцедента.

# 86
  • Мнения: 3 319
и аз да се присединя кьм вас  Hug  не сьм близнаци  Crazy  - телец сьм  Party   

Вашият Асцендент е:          Рак
Вашата Зодия е:          Телец
Луната ви се намира в:          Телец   

# 87
  • Мнения: 3 641
Estellia , имам много добра приятелка "Риби". С нея много си допадаме и щуреем заедно.
Скоро, обаче не искам да чувам за мъж "Риби", след едни скорошни случки. Mr. Green
Иначе са толкова чувствени и страстни, може би са и най-добрите любовници Crazy

# 88
  • Мнения: 3 319

Иначе са толкова чувствени и страстни, може би са и най-добрите любовници Crazy
      newsm10  и аз така мисля  Mr. Green

# 89
  • Мнения: 413
Много се забавлявах, когато прочетох този хороскоп: http://www.jamez.hit.bg/ - написан в шеговит и закачлив стил, и същевременно има доста вярни неща. Може и да сте го чели, но все пак темата е за хороскопи и не е излишно да имаме повече линкове в нея.
Аз направо се пукнах от смях, не мога да повярвам че съм това, което е написано там или поне половината, а мъжът ми казва АБСОЛЮТНО ВЯРНО СИ Е, дори каза че  е написан точно за мен.... та така аз съм ОВЕН, с рогата напред. Незнам колко да им вярвам на тези хороскопи, но определено много се смях тази вечер за моя хороскоп от страницата по нагоре.....
Ще ви следя с интерес Peace
А иначе мъжа ми е Риби, и това за най/ добрите любовници........., ама знам ли, нали съм Овен и все съм недоволна.

Общи условия

Активация на акаунт