Имам нужда от информация........

  • 7 524
  • 61
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 753
Според мен девствено момиче не може да забременее.Трябва да има проникване, пък и то не е гаранция, че бебето е станало.Жената трябва да е в овулация.Вие сега да не налагате идеята, че непорочното зачатие е възможно... CrazyСпоред мен сперматозоидите живеят най-много 10 минути извън тялото на мъжа, имам предвид върху кожата.Тук спорим не за сперма попаднала на входа на влагалището, а върху корема, краката, гърдите на жената.Ако теорията е вярна всички девствени момичета щяха да са бременни от петинг или орален секс... Wink

Всъщност момичето не каза къде точно се е докосвало... така, че за какво спорим е лична интерпретация на въпроса... Още по малко знаем дали е в овулация... Wink
Освен това има момичета, при които хименът е еластичен и се разкъсва чак при раждане... Това разбира се не ги прави девствени, но девствената ципа им е непокътната...  Wink

# 46
  • Мнения: 332
То, ако ставаше така, всяка 2-ра щеше да е бременна.  #Crazy

# 47
  • Мнения: 15
Голям спор ударихте.........не се притеснявам чак толкова за бременост.......в момента си отчистваме организма с мъжът ми и се подготвяме за бебенце!Просто искам всичко да е наред и да не забременея преди да сме се оттърсили от отровите..... Simple SmileПритеснявам се за бебето,не за себе си толкова!Искам да съм спокойна че съм заченала здраво дете на България! Thinking

# 48
  • Мнения: X
Голям спор ударихте.........не се притеснявам чак толкова за бременост.......в момента си отчистваме организма с мъжът ми и се подготвяме за бебенце!Просто искам всичко да е наред и да не забременея преди да сме се оттърсили от отровите..... Simple SmileПритеснявам се за бебето,не за себе си толкова!Искам да съм спокойна че съм заченала здраво дете на България! Thinking

Понякога нещата не стават така както ги планираме. И най-често огато си правим планове, те се объркват. Но забременяването ти ще стане в най-подходящия за теб момент, дали е станало сега или ще стане след 1 година, момента ще е най-добрия за теб. трябва да вярваш в това.

Относто живота на сперматозоидите....от здрав мъж дейиствително попаднали върху повърхност, особено ако е гладка ( за да останат на нея а не да попият като в чаршаф например), те са активни до 48 часа и оплождане може да настъпи. Колкото и малка да е вероятността, я има. Защото ако нямаше жени забременели по този начин, нямаше и д я има тази вероятност.Но такива има. Изобщо не е нужно сперматозоидите да са на дълбоко за да се имплантират и оплодят айцеклетка. Ако са достатъчно жизнеспособни, те сами си "доплуват" до там. Тя природата се е погрижила за всичко, така че....А и хора доста по-умни от нас са го изследвали и доказали доста преди да го уповестят официално, тъй че спора е безмислен.

На авторката пожелавам да забременее тогава, когато желае.  bouquet

# 49
  • Мнения: 3 675
Според мен авторката не си е задала хубаво въпроса.Последвалото обяснение променя темата в друга насока.Аз останах с впечатление, че е притеснена заради нежелана или непланирана бременост.Пожелавам й успех в бебеправенето.  bouquet

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Според мен авторката не си е задала хубаво въпроса.Последвалото обяснение променя темата в друга насока.Аз останах с впечатление, че е притеснена заради нежелана или непланирана бременост.Пожелавам й успех в бебеправенето.  bouquet

Peace И аз мисля така.Също ти пожелавам успех в бебе правенето (но не го правете само с пипане  Joy Joy Joy) Това беше шегичка, не можах да се сдържа  Blush

# 51
  • Мнения: 770
 Joy
Развесели ме

# 52
  • Мнения: 15
Благодаря на всички Вас!Наистина ми бе нужно да съм наясно какви се шансовете да е станало бебе по този начин!Извинявам се за притеснението на всички и най-искрено Ви БЛАГОДАРЯ за откровените отговори! Hug smile3525

# 53
  • София
  • Мнения: 1 524
Ако не пиеш лекарства на толкова ранен етап от бремеността не можеш да засегнеш плода. Предполагам говориш за изчистване на организма с някаква диета. Но вече веднъж казах -  почти невъзможно е да си бременна. Щом мислите за бебе започвайте и двамата да пиете фолиева киселина. (това, че и мъжът е хубаво да пие ФК го разбрах на скоро от "искам бебе" определено се изумих но...)

# 54
  • Мнения: 1 008
Продължавайте с "отчистването"!

# 55
  • Мнения: 872
След като,предполагам изяснихме как е възможно и как -не да се правят деца, остава и аз да ти пожелая да изберете най-подходящия момент с човека до теб за това приятно начинание  Simple Smile  Peace

# 56
  • Мнения: 4 426
На някои може да се стори смешно или невероятно но аз когато бях студентка моята приятелка ''прихвана'' ето как:
По време на акта приятеля и си извадил.... точно преди еякулация обаче пръснало и на входа някъде Rolling Eyes.Поне така ми сподели тя.
И страшно съм и завиждала за късмета през всичките 9 гонини дето какво ли не правихме с мъж ми само и само да забременея Rolling Eyes

# 57
  • Мнения: 2 448
Е , има и невероятни разкази за забременяване, но през пръста чрез докосване, едва ли ще стане. Joy

# 58
  • Мнения: 674
Искам да попитам има ли вероятност да забременея ако съм се докоснала без да искам.Интересува  ме има ли данни за бременност по този начин!

  newsm09   smile3506   Така се забременява с близнаци !

# 59
  • София
  • Мнения: 17 592
Възможност има. Но е по - вероятно внезапно да откриеш, че можеш да дишаш под вода...

Общи условия

Активация на акаунт