На раздумка, рибка и бирка, хайде във Варна на сбирка!

  • 18 269
  • 308
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 11 979
Пак да кажа че съм за сряда, надявам седа се включат и другите.

# 256
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 528
За нас не е проблем.Живот и здраве да е -там сме!

# 257
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 528
Уви-няма да дойдем.Сега разбрах,че утре ще имам неочаквани,софийски гости.Ще се връткам из кухнята и ще пея.

# 258
  • Мнения: 230
Ние сме с намерение да дойдем. Около 17,30 в "1001 приказки." Моля, ако има промени - звънкайте по телефона, защото цял ден няма да имам възможност да отварям тук!
До скоро!

# 259
  • Мнения: 11 979
Иланя,  ще отнесеш глоби за отсъствие! Simple Smile

# 260
  • Мнения: 448
Уви-няма да дойдем.Сега разбрах,че утре ще имам неочаквани,софийски гости.Ще се връткам из кухнята и ще пея.

Май наистина ще ти идваме на гости Laughingда си изплатиш глобите.  smile3534                   
Светкавица,вие ще присъствате ли,обади се и на твоята соц. да поканиш и нея на срещата

# 261
  • Мнения: 11 979
Да, идваме, ще се обадя и на социалната.Ама синът ми е станал малко невъзможен, не знам дали социалната няма да напише някакъв лош слеодосиновителен доклад.... Simple Smile

# 262
  • Мнения: 127
Здравейте! Едва днес влезнах в темата и разбрах, че сте се събирали вчера. А какъв е театъра тази вечер. Ние ще ходим на куклен театър събота и неделя. Хайде там на по торта!

# 263
  • Мнения: 448
от колко часа е кукления театър?И аз искам да заведа Марти,че до сега не съм го водила

# 264
  • Мнения: 11 979
miani, за днешния театър ти пуснах лично съобщение, тъй като на другите момичета вече съм казала.

За кукления театър аз съм "За", ако е в неделя, тъй като в събота сме на рожден ден,но зависи коя ще е   постановката?

Иланг-Иланг, ако пак отсъстваш от срещи да знаеш какъв пъклен план сме ти замислили!Изкупуваме от "гаражите" всички солети, ама по-трошливи, фъстъци, ама с черупките -това за децата, а за нас- няколко кг семки и ти идваме на гости!Познай каква картинка ще е след гостуването!А..., може и кучето да взема, тъкмо сега му е сезонът да му се сменя козината и се скубе! hahaha

# 265
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
 Mr. Green и ние ще се включим  Joy
.......намислила съм във вторник след изпита да забегна с малкият към Варна за 2-3 дни,ама дано нещо не ми обърка плановете  Praynig

# 266
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 528
Цитат
Иланг-Иланг, ако пак отсъстваш от срещи да знаеш какъв пъклен план сме ти замислили........... и ти идваме на гости
Ми ха бакълъм де!!!Поне ще сте си мои гости.Онези не бяха,при свекъра идваха,а аз бях Минка- шетачката.Егаси кефа.Цял ден опъвах за 10 души и до края на вечерта вече бях крива,като колянов вал на Камаз.
Че и за вечерята в 18 дойдоха в 14;45 за кaфенце.Ама аз,нали съм точна баница им спретнах,че да не се срамим.
Вече разбирам варненското проклятие:       
 "Дано за лятото гости от София да ти дойдат"
Майтап,не се сърдете.

# 267
  • Мнения: 127
Събота е "Златната рибка", неделя-"Жабокът цар" от 11ч. Ние ще ходим и на двете.

# 268
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 528
Някой мераклия освен мен?
  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=339025.0

# 269
  • Мнения: 11 979
май ще изпусна кукления театър, а днес изпуснахме и празника на велосипеда, защото бяхме на детски рожден ден.
За съжаление ужасно ме боли гърло,  сега ме почна и хрема и утре ще пазя ако не леглото, то поне къщата.Стискайте палци да се оправя за седмичната среща!

Общи условия

Активация на акаунт