На раздумка, рибка и бирка, хайде във Варна на сбирка!

  • 18 270
  • 308
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 448
май ще изпусна кукления театър, а днес изпуснахме и празника на велосипеда, защото бяхме на детски рожден ден.
За съжаление ужасно ме боли гърло,  сега ме почна и хрема и утре ще пазя ако не леглото, то поне къщата.Стискайте палци да се оправя за седмичната среща!

Бързо да оздравяваш,че среща ни чака Laughing,без вас няма да е весело.Ние днес с miani щяхме да ходим на театър,но нямаше билети,и си купихме за утрешното представление

# 271
  • Мнения: 230
Днес няма да се включим на театъра, защото сме планували пикник, но стягайте седмичната среща, дано повече мами и дечица дойдат!

# 272
  • Мнения: 448
Момичета нашата тема нещо зацикли Cry,още малко и ще изпаднем на втора страница.Утре ще се видим ли?Ние сме на линия.

# 273
  • Мнения: 11 984
Сутрин и вечер съм с хрема, през деня съм добре.Затова още се чудя.Страх ме е да не ви ръсна вируси.Хайде да видя как ще съм утре сутринта и ще се разпиша в темата преди обяд.

Ааааа, никаква втора страница!Аз даже се чудех дали да не си направим вече втора темичка, тъй като лятото свърши, така и те ядохме рибка колективно! Simple SmileДа си измислим някакво есенно-зимно заглавие !

Ако има момичета, които само четат ,но не пишат по някаквали причина, нека и те да заповядат на срещите ни, ще бъдат добре дошли!

# 274
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 528
Ние няма да дойдем.И преди да сте ме заплашили със Зрънчо,Трънчо или Мрънчо си "измивам "си ръцете-детето е болно.Имахме гости със сливи в устите.Та тяхното чаве зарази нашето.И сега на моето му спрях цигарите,че много "дере джигеря".
Пазете се,че има нов,още по-модерен вирус.Обръща на пневмония за няколко дена без температура.Джипито ми сподели не е от агенция ЕЖК.

# 275
  • Мнения: 448
иланг-иланг,бързо оздравяване на момата,а ти се стягай-имаш глоба за плащане,този път ти е простено отсъствието,но предните не сме ги забравили smile3521 
А другите девойки да пишат дали ще дойдат, да не отида и да няма никой

# 276
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 528
Обещавам добружанска кавърма за подкуп.Става ли?

# 277
  • Мнения: 448
Лично аз предпочитам някакъв сладкиш,но и за това съм съгласна,а гризките и семките са от нас smile3508

# 278
  • Мнения: 11 984
За съжаление няма да дойдем. SadНосът ми тече като Ниагарския водопад, не съм още добре.Жалко за хубавото време.

Иначе се "притурвам" и към кавърмата и към сладкиша.Знам едно място, дето има най-трошливи солети и фъстъци с черупки!!!!

Хайде, помислете за неделя за куклен театър, надявам се да съм по-добре.

# 279
  • Мнения: 448
Днес явно няма да се видим,но за неделя съм  newsm10 за кукления театър ,аз и без това бях решила да водя пак Марти,че много му хареса.Ще дават "Кучето,което не знае да лае",но трябва предварително да си купим билети,защото може пак да останем на сухо

# 280
  • Мнения: 127
никой ли няма да ходи на срещата? Мими ако   не ходите и вие,можем да ги полюлеем пред "Бурлекса".
А на куклен театър ние сме събота. Имаме билети. Елате тогава. На "кучето..." сме ходили. Чудя се дали толкова скоро ми се ходи пак.

# 281
  • Мнения: 11 984
В събота, т.е. утре, приключвам "Сезонът на туршиите".Ура, че вече ми писна.Бобо ще е на гости при другата баба, поради това няма как да се включа в кукления театър.

За неделя съм свободна, ако има желаещи за куклен театър.Евентуално , ако отидем половин час по-рано, дали няма да има билети?

Р.С.Днес нямам хрема, да не ми е уроки.Само малко ми дращи гърлото

# 282
  • Мнения: 448
Хайде утре на куклен театър,а ако няма билети ще пием по едно кафе и се прибираме,какво ще кажете?

# 283
  • Мнения: 79
Здравейте,аз съм нова.Наскоро разбрах,че има такива срещи.Приемате ли ме с моя слънчо?

# 284
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 528
Добре си дошла!!!Още повече и с момченце-нека има избор за девойките ни. Wink

Общи условия

Активация на акаунт