На раздумка, рибка и бирка, хайде във Варна на сбирка!

  • 18 266
  • 308
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 084
Извинителни бележки от майстори не важат ли?
Абе с глоба и без глоба, дано не ни мине котка път следващия път сме на срещата.

# 61
  • Мнения: 2 722
Варненска дружино, ние планираме едно посещение на делфинариума по време на престоя си на северното черноморие, та ако се сетите за някое местенце, безопасно за диви диванета, къде може да се видим на раздумка, ще се радвам да се запозная с част от вас   bouquet

# 62
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
А кога е това Гале!?
Аз последно тръгвам с децата за Варна другата седмица- понеделник или вторник!

# 63
  • Мнения: 2 722
В понеделник вечерта тръгваме за Дуранкулак. Предполагам че поне три-четири дни ще си стоим там на плажа, да се нарадват децата на пясъка и после ще направим едно скитане до Варна.

# 64
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Ето ,че имало защо да ми се развали вчерашното тръгване за Варна  Hug Като тръгваш за Варна ми звънни! Момичета приемам оферти за рибка,бирка и т.н.  bowuu

# 65
  • Мнения: 2 722
Разбира се, че ще ти звънна, а съм се разбрала и със Светкавица, а тя ще потърси и Иланя, която била виден експерт в намирането на уютни безопасни  кътчета, та така.

# 66
  • Мнения: 11 962
Непременно ще организираме срещата!чакаме Ви!

# 67
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
В неделя-утре сме във Варна!
дом. тел ми е 318-707
0889 83 50 26
0878 75 20 82

# 68
  • Мнения: 11 962
Дидка, ще ти се обадя, да се разберем кога да се видим.Иначе Иланг-Иланг пак пое организация на срещата, ще преценим и Мама Галя кога ще е тук и тогава ще определим ден за среща.
Иначе аз бих искала да се срещна с всички и да си говорим с часове, толкова неща имаме да си кажем!
Иланг-Иланг пак благородно пое ролята на организатор, тъй като при мен е много напрегнато- у нас кипи трескава подготовка за посрещането на новия човек, същевременно ходя на свиждания, а после си ги "отработвам"до към 19-20ч.на работа за да си приключа неотложни задачи, свързани със срокове.Ама това май вече е за друга тема....

# 69
  • Мнения: 2 172
Ало, светлината Wink,освободи си, моля те, личните съобщения Grinning
Сори за спама.

# 70
  • Мнения: 11 962
Готово!И аз сори за спама....

# 71
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Май само с Павчо ще идвам,Ваня остава за помощничка на татко си,другият път ще сме всички заедно! Утре към 19ч ще се вихрим в Детският кът на Морската градина,че младежа няма търпение да си презареди картата с 20 лв и да се мята по люлките!

# 72
  • Варна/UK
  • Мнения: 1 008
По покана на Светкавица, идвам в тази тема  bouquet
Ще се радвам да се запозная с вас!

# 73
  • Мнения: 448
По покана на Светкавица, идвам в тази тема  bouquet
Ще се радвам да се запозная с вас!
аз също ще се радвам да се запознаем

# 74
  • Варна/UK
  • Мнения: 1 008
Казвайте кога, къде и идвам Hug

Общи условия

Активация на акаунт