На раздумка, рибка и бирка, хайде във Варна на сбирка!

  • 18 288
  • 308
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 12 012
Още нямаме дата ,защото чакаме Мама Галя да пристигне и съобразно нейните ангажименти.И Дидка ще е тук, но да пристигне и Мама Галя.
Предполагам ,като се уточним ще се включи и Иланг-Иланг да напише деня и мястото.
До скоро!

# 76
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
На мен ми пуснете смс къде и кога или ми звъннете,че нямам нет във Варна! Стягам багажа,влака е след час,идвам и с двете деца  Hug тъкмо ще идем до дом Другарче с Ваня да занесем нещо на децата и да се видя с директорката,да видят и Ваня,минаха 10 години от онова лято,когато я взехме от там за първи път на разходка!

# 77
  • Мнения: 2 722
Утре през нощта тръгваме - ще сме на Дуранкулак.
Ще се обадя на Светкавица и на Дидка, да кажа кога ще идваме във варна.
Ако някой реши че му се плажува на Дуранкулак - да заповяда, да им покажем на какво сме способни.
Телефона ми го имат почти всички във форума, който го има да го дава на който му трябва  Laughing

# 78
  • Мнения: 12 012
Момичета, тези дни Иланг- Иланг е без интернет, а аз съм на "финалната права"в процедурата.Затова ще ви помоля желаещите да присъстват на срещата да надникват по-често в темата, а аз в момента, в който се уточня с Мама Галя ще ви обявя ден и час.Моля, тези, които искат да дойдат да преглеждат темата, аз минавам набързо през нет-а тези дни и не мога да ви кажа кога точно ще мога да пиша, но обещавам, че незабавно, според анжажиментите на Мама Галя ще обявя кога ще се видим.Поемам ангажимент да изпратя и на Дидка смс, но вероятно няма да има възможности за допълнителни корекции на ден и час.

Идеята е да се видим на заведението, което е"на бараките", мисля, че се казва Рефлекс/ бивш понеделничен пазар/ мисля, че е удобно за всички, тъй като е централно място, а и ма и ограден детски кът.Предлагат се сладоледи, кафе, фрешове, коктейли....отиде ми диетата.

Очаквам всички бъдещи и настоящи мами и този път се надявам да няма много отсъстващи!До скоро!

# 79
  • Мнения: 448
аз днес вероятно ще се с Дидка,ще чакаме дата и час на срещата и този път ще присъстваме със сигурност.мястото е идеално за децата,ще има с какво да се занимават

# 80
  • Мнения: 2 722
Хм, нещо взех да се взимам насериозно  Wink
Последните няколко поста ми напомниха за дописка във вестник, с която се известява за пристигането на височайшата особа Мама Галя и свитата й на Варненска територия.
Моля асфалтирайте главната улица, разпънете червения килим /ама да не донесете и някой червен фенер  Joy/ и очаквайте пресаташето ми да се свърже с вас.
Хляб и сол не носете, в това горещо време имам предпочитания към сладоледа и други подобни типове нискокалорична храна  Hug

# 81
  • Мнения: 12 012
Днес, 16ч. пред Катедралата имам среща с Мама Галя, идвайте, ще решим дали в рефлекс или на закрито.-Ако вали- в централен подлез до репа

Пиш5а набързо защото бях на свиждане, сега черпя колеги за детето , но съм в мрежата

# 82
  • Мнения: 448
ние ще дойдем,но може да закъснеем,защото Марти още спи,ако закъснея ще се обадя на Дидка да ми каже къде сте

# 83
  • Мнения: 230
Е-е-е, браво бе! Ами тези, дето ходят на работа и на детска градина!? #2gunfire

# 84
  • Мнения: 448
Е-е-е, браво бе! Ами тези, дето ходят на работа и на детска градина!? #2gunfire
                 
с тях ще се видим през почивните дни,само кажете кога сте свободни

# 85
  • Мнения: 230
Какво ще кажете за събота (т.е. утре) след обяд?

# 86
  • Мнения: 448
аз съм за newsm10,ще ти пиша тел.номер на лични

# 87
  • Мнения: 448
ако има още желаещи в 17 ч. ще бъдем в "Рефлекс"

# 88
Хм, този път аз съм изпуснала, ама на, с тези ремонти изобщо не стигнах до нета.Но имам идея- да си определим някой ден и час от седмицата за Рефлекс и така да си знаем.

На срещата на която присъствах останах очарована от всички мами и деца- имах чувството, че се срещам с отдавна познати приятелки.А на връщане към дома никак не ми се разделяше с Дидка.

Момичета, сега не зная в началото колко време ще имам за компа, но ако приемате-  нека обсъдим идеята за регулярни срещи в Рефлекс, така и който в момента няма достъп до нет-а ще си знае, че ако намине там ще срещне приятелки и приятелчета на децата.

# 89
  • Мнения: 12 012
Писах като гост, защото не ми стигна времето

Общи условия

Активация на акаунт