Предстои ми ИНСЕМИНАЦИЯ, да поговорим... - 3

  • 58 071
  • 1 165
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 149
Е аз и без това инсетата ще съм до тук. Предстои ми юли месец лапароскопия, ако може тогава и хистерото заедно да го направят, че да не ме приспиват двойно (какво да направя като имам алергия към почти всички упойки) и септември месец за инвитро съм си го поплюла.

# 16
  • Мнения: 1 091
Iglikalika,ти къде си се засилила, бе пиле, имаш тест да правиш, медал да вземаш! Знае ли човек! Недей като мен да го отписваш, че сама си го повиках, а уж съм късметлийка, да ама не! Хайде поне ти да ни изненадаш!

Свет, аз имам същите проблеми, само дето е другата тръба. Честно казано само си загубих времето с инсета, но поне се настроих психически за ин-витро и знаят как реагирам на стимулация. Не знам наистина доколко инсето е подходящо за комбиниран фактор, но е факт, че последния път имах 3 фоликула от правилната страна и бройката на Грацианчо беше перфектна. Даже и лекарката се стресна защо не е станало.

Това, което искам да кажа е, че ин-витро е много стресираща процедура, но я надникнете за колко процента успеваемост става дума. Всеки ден някой се хвали и дано да е така и за напред. Пожелавам на вашата нова темичка наистина да е късметлийска, дано, дано!

# 17
  • Мнения: 499
Ето ме и мен. Благодаря на модератора за новата - стара тема с продължение. Дано наистина да ни е на късмет на всички. Дано се доредиме до медалите па сега дали ще е за 1,2 или 3 място за мен няма значение. Успех на всички и на мен. Hug

# 18
  • Мнения: 312
Успех на всички и по малко стоене тук.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 061
Голямо ЧЕСТИТО  на Любка! да ти е жива и здрава твоята бебка Рая и много, много да те радва - теб и нейния татко!  bouquet

Поздрави и успехи на всички останали момичета!

# 20
4естито и от мен на Любка!А може ли да задам един малко глупав вапрос:нашата касметлиика Любка от инсе ли е забремениала и ако е така от коиа по ред?

# 21
  • Мнения: 111
Веднага отговарям - от третата инсеминация.

# 22
  • Мнения: 1 284
Любка,благодаря ти че ни даваш надежда Hug Hug Hug

# 23
  • Мнения: 499
Любка честито и от мен. А при кой доктор я прави инсеминацията в коя клиника? И още нещо да те попитам и трите инсеминации ли ти бяха последователни или това няма значение? Пожелавам ти много лека и приятна бременност.
Ето момичета виждате че не е невъзможно. Всичко може само търпение. Hug

# 24
  • Мнения: 149
Любка честито и от мен. А при кой доктор я прави инсеминацията в коя клиника? И още нещо да те попитам и трите инсеминации ли ти бяха последователни или това няма значение? Пожелавам ти много лека и приятна бременност.
Ето момичета виждате че не е невъзможно. Всичко може само търпение. Hug
Билянче момичето даже е родило принцеска на 02 май

# 25
  • Мнения: 166
Етоме и мен в новата стара теми4ка.Дано тази е с пове4е медалиски,да ни е на касмет.ЛУБКА.4естито мили4ка да ти е живо и здраво бебе6о4ето.  bouquet Hug

# 26
Моми4ета а например 3 инсеминации могат ли да се направиат на поредни цикли,без по4ивка?

# 27
  • Мнения: 1 284
Могат Натали Peace

# 28
  • Мнения: 166
За6то да не могат,няма никакав проблем. Simple Smile

# 29
  • Мнения: 356
Любка,благодаря ти че ни даваш надежда Hug Hug Hug
Да се запиша и аз в новата темичка.С пожелания за много бебета!!!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт