Предстои ми инсеминация - Тема No 23

  • 61 304
  • 765
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 676
Flowers Four Leaf Clover Нека новата темичка донесе много успешни процедури и положителни тестчета! Вярвайте и бъдете позитивни, за всяка чудото ще се случи точно в момента, в който трябва! Flowers Four Leaf Clover






Предишна тема No 22 - ТУК

Последна редакция: ср, 13 юли 2016, 12:30 от Щaстливка

# 1
  • Мнения: 242
 Първа !   Hug   Praynig Дай Боже на всяка желаеща  EFP  bouquet

# 2
  • Мнения: 256
Успех на всички и много  EFP

# 3
  • Мнения: 1 980
steli.vd, аз забременях от първа инсеминация, която ми беше направена от д-р Васил Даскалов в клиника New life. Ако се интересуваш от повече подробности, пиши ми, ще ти отговоря на лични Simple Smile

# 4
  • Мнения: 208
Много успех и от мен за всички ни. :*

# 5
  • Мнения: 466
Успех на всички.
Илиана, 13 фоликула са множко, че и без прегнил/хореомон. Време ти е за тест май

# 6
  • Мнения: 3 126
Оооо нова тема!
И аз се  намествам тук! Дано е успешна за всички ни!

# 7
  • Мнения: 256
Успех на всички.
Илиана, 13 фоликула са множко, че и без прегнил/хореомон. Време ти е за тест май
Така е множко са. Чакам си резултата до края на деня. Ако има нещо ще се похваля.

# 8
  • Мнения: 242
Успех на всички.
Илиана, 13 фоликула са множко, че и без прегнил/хореомон. Време ти е за тест май
Така е множко са. Чакам си резултата до края на деня. Ако има нещо ще се похваля.

Стискаме палци да се похвалиш!!!!!  bouquet

# 9
  • Мнения: 208
Стискаме палци, Илиана. Дано новата тема започане с хубава новина.

# 10
  • Мнения: 256
Благодаря ви bouquet bouquet

# 11
  • Мнения: 9
Да се включа и аз 🙂
Успех на всички ни и дано скоро да имаме положителни резултати Praynig Аз днес бях на лекар и резултата е 3 фоликула- 2*20 и един 17, бих прегнил и дано този месец се спукат  Praynig

# 12
  • София
  • Мнения: 1 676
IlianaIvanova80, чакаме те с + тест, че искам тази тема да започне хубаво!!!  EFN newsm68

Tsetsy_, ще се спукат, помогни им с малко коремни преси и повечко ходене. Аз моите така ги пукнах + прегнил де  Hug Heart Eyes

Последна редакция: ср, 13 юли 2016, 17:30 от Щaстливка

# 13
  • Мнения: 256
Тихичко да се похваля ЧХГ 54, след седмица контролен тест.

# 14
  • Мнения: 3 126
Тихичко да се похваля ЧХГ 54, след седмица контролен тест.

Тихичко честито!

Общи условия

Активация на акаунт