Отговори
# 15
Аз съм с нисък хемоглобин по принцип, даже последните месеци от бременноста пиех ферофолгама и когато ни изписаха от родилното, написаха на бебо в досието, че трябва да му се следи хемоглобина. Скоро станахме на 6м. и направихме изследванията - хемоглоглобин 118 !!!   newsm44   без жълтък и месце. Педиатърката ни не е фен на късното захранване и сигурно доста се е изненадала, но не го показа - няма да падне по гръб, я. smile3508  

# 16
  • София
  • Мнения: 2 952
Гласувах над 120, но истината е, че беше 121  Grinning
Тъкмо бях започнала опити за захранване и десетината лъжички моркови, които й бяха влезли в устата надали са се отразили на хемоглобина. Аз самата поддържам хемоглобин леко над 120, но през бременностите едва го закрепях над 110 с желязосъдържащи препарати през втората половина.

# 17
  • София
  • Мнения: 18 679
115

# 18
  • Мнения: 3 550
А колко трябва да бъде? Кое е здравословно? Ние сме далеч от 6-тия месец, ама да си знам.

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Аз пък искам да питам какъв е резултата от анкетата, защото все още не мога да гласувам (но след 3 седмици ще го направя Grinning) и не го виждам?

# 20
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 826
Най-вече 111-120

# 21
  • София
  • Мнения: 10 310
Аз пък искам да питам какъв е резултата от анкетата, защото все още не мога да гласувам (но след 3 седмици ще го направя Grinning) и не го виждам?
А нямаш ли опция, виж резултатите от гласуването  newsm78

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
А нямаш ли опция, виж резултатите от гласуването  newsm78
Имам, ама кой да се сети...СРАААМ Embarassed Embarassed Embarassed

# 23
  • Мнения: 4 242
112
според педи е "мнооого добре за незахранено дете" Party при долна граница 106 Laughing

# 24
# 25
  • София
  • Мнения: 9 479
116!!! Laughing
Като се има в предвид, колко анемична влязох да раждам. Hg ми беше под 90 тогава. Tired

# 26
  • Мнения: 404
Точно 120, без да е захранена  Grinning

# 27
  • Мнения: 1 517
Нашият беше 116. Не бяхме баш "изключително" на кърма, ама почти - само от време на време малко плодови пюренца. Не вярвам толкова да са влияели.

# 28
  • Мнения: 581
И ние не спадаме в категорията 'изключително кърмени', защото от средата на петия месец започнах да давам по 40мл. плодово пюре, ама .............. да се похваля - бебо беше с хемоглобин 128! Sunglasses
Направо не можах да повярвам като ми казаха, защото аз по време на бременността изпих три опаковки MaltoferFol и едва се държах около стоте...

# 29
  • Мнения: 488
107 май беше, някъде в началото на 6-ия месец го изследваха.

Общи условия

Активация на акаунт