Нова работа и бебеправене?!

  • 2 514
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 734
Благодаря на всички за съветите! Днес приех новата работа, а и се записах на шофьорски курс!
Изобщо много нови неща. Сигурна съм че няма да съжелявам, а бебето ще стане когато му дойде времето!

Чудесно! Честита работа тогава! Лесно взимане на шофьорска книжка и едно сладко здраво бебче в най-скоро време!
 Praynig

# 16
  • Мнения: 3 621
Благодаря на всички за съветите! Днес приех новата работа, а и се записах на шофьорски курс!
Изобщо много нови неща. Сигурна съм че няма да съжелявам, а бебето ще стане когато му дойде времето!

сега остава скоро да ни се похвалиш с  EFP

# 17
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 321
И аз мисля, че трябва да приемеш новата работа. Ще видиш как е, пък може да се окажат свестни хората.

Всичко ще ти се подреди по най-добрия начин.

Успех!   bouquet

# 18
  • Мнения: 1 495
Леле хора, аз ще правя една година на моята работа, направихме сватба преди 3 седмици и още имам чувството , че е рано Sad((. Явно на мен нещо ми хлопа сериозно, но може би е защото не се чувствам съвсем на мястото си и не съм се интегрирала добре сред колегите си...Решила съм от другия месец да почваме сериозните опити, но пак ми е притеснено..

# 19
  • Мнения: 734
Леле хора, аз ще правя една година на моята работа, направихме сватба преди 3 седмици и още имам чувството , че е рано Sad((. Явно на мен нещо ми хлопа сериозно, но може би е защото не се чувствам съвсем на мястото си и не съм се интегрирала добре сред колегите си...Решила съм от другия месец да почваме сериозните опити, но пак ми е притеснено..

Има някои колеги, сред които и след 10 години човек не може да се интегрира - дано не са от тях Simple Smile Според мен заложете на бебеправенето  Hug И нищо не ти хлопа - просто си съвестна, мислиш за работодателите, за колегите.... Ама няма те да го раждат твоето детенце, така че смело напред. Отърси се от всички предразсъдъци - по-леко ще ти е на сърцето Simple Smile

# 20
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Едното няма нищо общо с другото-щом ти се отваря сега такава възмжоност
приемаш и това е!А бебето ако е писано,ще дойде когато трябва!
Успех! Peace
Peace

# 21
  • Мнения: 155
Сега като ви чета и разбирам колко сте прави. А и аз седя на тъпата работа с надеждата за бебе, а ето вече 5-ти месец то не идва. И въпреки това нямам сили да се откъсна, все си викам ако не тоя, другия месец. Embarassed Confused

# 22
  • Мнения: 481
Снежи, мила,а ти защо не вземеш да направиш един тест за бременност, виж колко дълго вече БТ ти се задържа висока?
Почти 100% съм сигурна че е положителен резултат Peace

# 23
  • Мнения: 155
Тай, благодаря ти. Hug Ще направя утре. Tired Нали така трябва. Ама с тези периодични закъснения и липсата на всякакви симпотми.... ooooh!
И на теб пожелавам най-исканото от теб нещо да стане.  Hug

# 24
  • Мнения: 481
Тай, благодаря ти. Hug Ще направя утре. Tired Нали така трябва. Ама с тези периодични закъснения и липсата на всякакви симпотми.... ooooh!
И на теб пожелавам най-исканото от теб нещо да стане.  Hug
мерси, мерси...не се притеснявай от липсата на симптоми - все пак е раничко. А закъснения може да си имала досега, но не виждам да си мерила друг път БТ. Това също има значение - при 16 дни висока БТ, като твоята сега, може да се очаква бременност.
Нямам търпение да кажеш какъв е резултата от теста.... Praynig Hug

ох, сори за спама,чак сега забелязах, че пиша в неподходяща тема Embarassed

Последна редакция: чт, 22 май 2008, 09:15 от tai

# 25
  • Мнения: 293
Здравейте момичета!

Натъкнах се на тая темичка съвсем случайно но много ще ми помогне и на мен. Изпаднала съм в същата ситуация, очаквам местене на ново работно място( с големи амбиции от страна на шефа за дългосрочно обвързване и дълго сътрудничество а в същото време трябва да изтърпя още месец на старата си работа( нали имам 1 месец предизвестие за напускане) .Притеснявам се ако правим опити да не би бебо да стане в първи или втори месец и някак ме гложди.Затова съм решила да минат поне 3 месеца на новата работа и да започнем с бебеправенето та поне ако стане бързо да кажа на 3 месец и да имам поне 6 месеца стаж във фирмата. Хем не ми се чака , хем ми се струва кофти да отида и на 20 ти ден да заява,че съм бременна.Знам,че бебовците не стават по поръчка,пределно ми е ясно,че може да чакаме 6 месеца или година ( дано не се налага ) но пък аз вярвам че ще стане по-бързо и ми се струва некоректно да си правя такива планове ,а шефа ми да ме взема защото разчита на мен в дългосрочен план Blush

Моля ви посъветвайте ме ooooh!

# 26
Здравейте момичета!

Натъкнах се на тая темичка съвсем случайно но много ще ми помогне и на мен. Изпаднала съм в същата ситуация, очаквам местене на ново работно място( с големи амбиции от страна на шефа за дългосрочно обвързване и дълго сътрудничество а в същото време трябва да изтърпя още месец на старата си работа( нали имам 1 месец предизвестие за напускане) .Притеснявам се ако правим опити да не би бебо да стане в първи или втори месец и някак ме гложди.Затова съм решила да минат поне 3 месеца на новата работа и да започнем с бебеправенето та поне ако стане бързо да кажа на 3 месец и да имам поне 6 месеца стаж във фирмата. Хем не ми се чака , хем ми се струва кофти да отида и на 20 ти ден да заява,че съм бременна.Знам,че бебовците не стават по поръчка,пределно ми е ясно,че може да чакаме 6 месеца или година ( дано не се налага ) но пък аз вярвам че ще стане по-бързо и ми се струва некоректно да си правя такива планове ,а шефа ми да ме взема защото разчита на мен в дългосрочен план Blush

Моля ви посъветвайте ме ooooh!


миличка, не знам, аз съм в същата ситуация но съм решена на 100% че бебе искам точно сега, работа винага ще има и за работата няма да има все подходящ момент, винаги има нови и отговорни задачи....
така че помисли си хубаво кое е най-важното за теб, аз напривх своя избор - БЕБЕ  Hug

# 27
  • Мнения: 293
Не,опрделено и за мен бебето е по-важно. Просто в случая не знам как да постъпя тъй като един месец още трябва да стоя на старата работа, после започвам на новата. Кога точно да почнем да правим бебе та да се получи непридвидено,защото не мога да почна и на 20 ти ден да кажа- бременна съм , поне от моя гледна точка след като е планирано бебе мисля,че е малко кофти работодателя ми да остава с други излюзии . Затова смятах да минат поне 3-4-5 месеца на новата работа ???? ooooh!

# 28
  • Мнения: 734
Не,опрделено и за мен бебето е по-важно. Просто в случая не знам как да постъпя тъй като един месец още трябва да стоя на старата работа, после започвам на новата. Кога точно да почнем да правим бебе та да се получи непридвидено,защото не мога да почна и на 20 ти ден да кажа- бременна съм , поне от моя гледна точка след като е планирано бебе мисля,че е малко кофти работодателя ми да остава с други излюзии . Затова смятах да минат поне 3-4-5 месеца на новата работа ???? ooooh!

Мила, ако бях в същото положение. И постъпих точно по същия начин, само че чакахме 6 месеца на новата ми работа, но пък бебо не стана от първия, не стана и от втория опит..Сега ще видим от 3-я...стискай палци  Hug Не се тормози - наслаждавай се на новата професионална възможност и скоро след това - действайте  Hug Дано след има-няма някой и друг месец да се похвалиш с 2 чертички!  Praynig

# 29
  • Мнения: 945
Ако ще ти е по спокойно отложете бебеправенето zа 3 месеца. Но повече ми се струва прекалено.
И аz смених моята преди 6 месеца и ей така на шега каzахме, че няма да се паzим, но ще иzбягваме рисковите дни. И както ги иzбягвахме, аz zабременях от първия път (а тъй като аz имама само 1 яйчник се бяхме настроили zа поне година чакане). Нооо, на мен съвестта ми е чиста "Не беше точно така планирано" е абсолтно вярно zа мен  Laughing . Ако искаш пробвай моя вариант  Hug

Общи условия

Активация на акаунт