Мамо АПРИЛчето си ти гушни и всички тревоги забрави

  • 10 007
  • 288
  •   1
Отговори
# 60
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 788
Sve  bouquet

# 61
  • на североизток
  • Мнения: 285
Честит рожден ден,Sve_dim!
Пожелавам ти много здраве,щастие и любов,заобиколена от любимите ти хора!

# 62
  • Мнения: 141
Здравейте и от мен в новата темичка Laughing nbirthday на Светлето,да си жива и здрава!а сега да ви разкажа за моите дечица,баткото се казва Ивайло-на 5г. много непослушно детенцеи все се сърди за нещо Confused.бебчо се казва Ангел  роден е на 16.04 и върви по стъпките на батко си Grinningпалав е за трима най -обича да тича насам натам и да тряска врати и шкафове.В момента си седи в кошарката и нещо си играе ,но такива моменти са редки.Да ви споделя-от известно време си удря главата в оградата на креватчето или на стъклото на вратата и си умира от смях,това му е игра,вашите сладури правят ли така?
ХрИСИдетенцето си е много добре постригано,да беше видяла моя големия преди 2медеца каква паница му беше главата Laughing,добре че Ачо още няма коса.Поздрави на Грозното пате за началато на темата страхотно е,всички бебета са толкова сладки newsm10 ако бебо е заспал ще пробвам да ви покажа няколко снимки,но са от преди 1месец,ама нямам други вмомента.Отивам да го проверя.
Заспал е с обувките Laughing Laughing :lol



Последна редакция: вт, 20 май 2008, 13:13 от megi.angelova

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Све,   bouquet newsm59
Бъди здрава и щастлива  Hug

На бързо само да споделя за комарите
Миналата година се ползвахме Занзарин. Мирише ужасно, но наистина пази. По морето попаднахме на рояци комарища. Нашите Аутани за големите никаква работа не свършиха и се наплескахме с вънялката, но се опазихме. Тази година още не са ни нападнали, но мисля пак по същия начин да я караме  Peace

# 64
  • Мнения: 354
Све Hug Честит ти рожден ден, това е прекрасна възраст! Желая ти много любов да получаваш и да даваш!


антикомарин Миналата година взехме някакъв, но ни казаха, да не пръскаме детето!

megi.angelova Добре дошла, ти и юначетата ти!

Марини Praynig Ще стискаме палци за теб!

dari stz Правиха ли изследване на кръвта?

smooth За памперс-бански ли става въпрос или за платови, като гащички? Аз му търся памперс-бански

StyleСтрахотно се справяш с дечицата, възхищавам ти се!

Аз май избързах да се хваля, че е оздравял... от вчера кашля и е с много запушен и пълен нос smile3511, започнах да му давам стодал и прополис. И този кътник да взема да излиза, чееееее #Cussing out

А пък ако и другите така никнат, здраве няма да му остане на милия и нерви на майка му.

# 65
  • София
  • Мнения: 1 740
Днес се видяхме с Ивалекс и много се надявам утре да се видим пак. Малката сладурка е страшна., а моето диваче си намери майстора  Laughing До сега като писне и другите деца доброволно си дават играчките, а нашата се натиска, блъска, бута и си взима това което е харесала. Ама Верчето не се дава лесно и май ни трябват още няколко дни с нея да се научи нашето диване, че не всичко което хвърчи се яде  Laughing Надявам се с Ивалекс в четвъртък да успеем да дойдем до южния парк.
Све, да ти е честит рождения ден, да си здрава и щастлива и много да те радват дребните  Hug

# 66
  • Мнения: 72
Честит рожден ден,Sve_dim!
Пожелавам ти много здраве и любов! Бъди много щастлива с любимите ти хора - да те радват и обичат!


benitta, за Занзарин имаш право, ужасно мирише, но върши работа.
Болните дечица бързо да оздравяват.
Добре дошла на meri.angelova! Познах те по бебчо Ачо, не можеш да се скриеш!  Joy Нали си ми градска.
ЗОДИЯТА си казва думата! Ама много е палав моя разбойник, не застава и минута, само пакости върши. А и за капак е страшен инат. Като не получи това, което иска се тръшка да реве докато не стане неговото.
Да ви питам ............ Вие имате ли проблем с пиенето на АМ? А вечер какво давате: АМ, зеленчуково пюре или друго?
Приятен и спокоен ден!



# 67
  • Мнения: 1
ЧЕСТИТ 33-ти РОЖДЕН ДЕН, СВЕТЛЕ!

От все сърце ти желая много здраве, късмет и успехи в живота! Нека твоите мъже те радват много и те правят най-щастливият човек на земята!

megi.angelova  welcome Малкият Ачо е роден на същата дата като Валентин, за което много се радвам!

Христина, Кико си е много добре с новата прическа. И на Валентин му предстои подстригваме, но все отлагаме.

Моето малко инатче когато не иска нещо клати глава и тупа с крак, а пък когато иска нещо и то не му се дава се започва с викове и  рев. Обяснения и по-остър тон в повечето случаи не помагат. Надявам се това да е само период и като поотрасне да премине.

# 68
  • София
  • Мнения: 529
ЧРД, Светле!!! Най-най-добри поелания и от нас за хубавия ти празник!!!

Сега видях, че и SLADКA MAMA днес също е рожденичка! Да е жива и здрава и много да я радват двете й съкровища!!!  bouquet

Антикомарно също ползвахме Цанцарин миналата година. То е и противокърлежно, а вършеше работа и срещу бълхи. Сега е останало малко, продължава да мирише все така умопомрачително, надявам се да върши работа докато вземем нов.

Smooth, с тези подготвящи въпроси за тандемското - няма да е далече май темата с поздравления към теб Mr. Green Сега като се замисля, когато Ида бешена възрастта на Мия вече бях видяла туптящото сърчице Laughing
Та по темата - кърмих ги заедно 3 месеца, после Ида я отбих лесно и плавно (за мое учудване). Style е права, че е доста изморително, понякога чак луд ставаш...
Планове нямах кое как ще се случи, просто така се наредиха нещата. Докато бременеех за мое улеснение я приспивах на гърда - бързо и лесно. После като се роди бебка Ида беше голяма помощница, когато трябваше до доизцеждам. Така си имахме и моментите на уединение и гушкане и с двете (винаги поотделно ги кърмех). Дойде момент в който Ида вече не заспиваше на гърдата, а се разиграваше - тогава реших да я пробвам и тя се оказа готова за отбиване. По съветите от форума ако поиска отлагах във времето, давах нещо друго за папане, обяснявах как каките могат да папкат други неща и тя се съгласяваше. Даже така стана, че после трябваше да се замисля, за да си спомня от колко време не е сукала Laughing
И всичко това стана при положение, че кърмя малката винаги пред нея и на поискване (поне по 10-15 пъти).
Ще помагам с каквото мога, ти само кажи!!!

megi.angelova, много сладки твоите момченца!!!

# 69
  • София
  • Мнения: 2 470
СвеHug


Комарите... хм... не я мазах с нищо миналата година, защото й е много чувствителна кожата. Гледах я, пазех я, /направо рядко отделях очи от нея, страшно престараване беше/, но свърши работа. А вкъщи сме с комарници от ранна пролет.  Peace Повече ме притесняват кърлежите по тревите. Rolling Eyes

Ягоди не ще /като много други неща/. Череши не искам да й давам под заплахата на съпътсващи червеи. Sick

Марини, ще стискаме палци на 26-ти. Hug

# 70
  • Мнения: 91

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН МИЛА, СВЕТЛЕ! БЪДИ ЗДРАВА, УСМИХНАТА И МНОГО ОБИЧАНА ОТ ТВОИТЕ ТРИМА МЪЖЕ! САМО ДА ТЕ ГЛЕЗЯТ И ДА ТЕ РАДВАТ!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И НА СЛАДКА МАМА! С ПОЖЕЛАНИЯ ЗА ЗДРАВЕ И МНОГО ЩАСТЛИВИ МИГОВЕ!

450 - Много се радвам за Вики. Браво, че се оправи детето. Hug
Марини - Адашче, с тебе сме на 26-ти.  Hug
Мама на Кики - справила си се много добре с фризурата на Кико  Peace
dari stz - Бързичко оздравяване  Peace

# 71
  • Мнения: 228
Благодаря Ви за пожеланията Hug!

Марини, стискам палци за 26-ти; ама съм сигурна, че ще мине бързо и лесно...

Smooth ще трябва малко да поотложи бебеправенето, защото Томито се роди със секцио... а колко време трябва да се чака? Знам, че е две години, но от кое до кое? От зачеване до зачеване или от раждане до ново зачеване?

# 72
  • Мнения: 332
Све, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! Много здраве, мъжете все така да те обграждат с обич, да те радват и да се грижат за теб, много щастлива и късметлива! (много банални пожелания, но с надежда да са реалнсот дъъъъълги години) А предполагам си имала чудесен ден, с голяма изненада от 3мата мъже (като тази за 8ми март)

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И НА Сладка мама! Много здраве, щастие и любов!

450 и аз като останалите много се радвам за Вики!
Стайл, много кофти станало с кака РУмена, но юнак без рана не може, а тя явно си е голям. Целувки за нея от нас, и бързо да стъпва пак на крачето, пък било то и с гипс. А скоро и гипса да го няма  Hug
МАма на Кики,на Кики много му е хубава прическата. Аз само се чудя как сте го накарали да кротува, докато сте оправяли фризурата?
Бързо да оздравяват болничките! КАкви са тези неща посред лято, ей, не давам! Скоро да има хубави новини за смъкната Т.

Ара, за подарък за бала, сега се сетих, че беше питала . Преди 4 години братовюед ми беше абитуриент, и му взехме слънчеви очила, уговорих се с продавачката в магазина, да могат да се сменят срещу бележка, ако моделът не допадне на младежа. ХАреса му. А иначе, пари също са добре, но може да се похарчат за купони, а не за нещо друго. Но най-добре говори с родителите, или направо с абитуриента.

Марини, стискаме палци на 26ти. Ей, ама те много бързо са ти назначили дата. ТАка по-добре, да минава и заминава.
Храните -Ягоди не съм давала още, догодина мисля да е. Мед също. Но днес опита пъпеш, направи една такава странна физиономия. И после пак си искаше. Но малко след това, бях започнала да режа лук на кръгчета, малкият човек някак си си взе едно парченце и си го задъвка суров без едничко мускулче да трепне на муцунката му  Crazy Та вкусът му е интересен.

megi.angelova добре дошла!

 




# 73
  • Мнения: 221
Честит рожден ден , Светле!С пожелания за много здраве,любов и сбъднати мечти!Много да те радват тримата ти мъже и да те слушат,естествено!!! Hug Hug Hug

Марини,стискам палци! Hug
Хриси,ами той на мъж заприличал Криси,честита му нова прическа! Wink
Ивалекс,честито ви християнче! Heart Eyes
Ягоди и аз не съм давала още,но череши опита днес.Не беше много очарована,предпочете кебапче от чинията на батко си. Joy
Успокоих се като прочетох ,че и другите овнета и телета са с рогата напред.Ейййййййййй,голямо гевезе си имаме,не стане ли на нейната се мята като риба на сухо и понякога съм на път да я изтърва като се мята в ръцете ми.Днес така щеше да си цапардоса главата в секцията,докато се сърдеше пак за нещо,на косъм беше.Получи си шамар по памперса,но не и направи впечатление. ooooh!
megi.angelova,добре дошла сред нас,да са ти живи и здрави двамата малчугани! Hug

# 74
  • В красивите ми сбъднати мечти!
  • Мнения: 168
Светле, ЧРД да си жива и здрава още дъъъълги години! Пък ако имаш сили и се навиеш за трето детенце ти пожелавам да ти се сбъдне мечтата да сплиташ плитки!  Laughing

Марини, ще стискам палци всичко да е ОК!

megi.angelova,добре дошла! Ти в кой град живееш?

Общи условия

Активация на акаунт