Коса до кръста

  • 19 389
  • 148
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 374
Моята е почти до кръста и да харесва ми не смятам,че е демоде,въпреки,че съм доста ниска смятам,че ми отива хората около мен също.

# 16
  • Мнения: 90
и аз съм нисичка,но винаги съм била с доста дълга коса ,опитвам се  да я поддържам и мисля,че ми отива не мога да си се представя с къса косица Naughty

# 17
  • Мнения: 7 474
Само, ако е на етажи, равна не харесвам. Flutter

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И моята кога е дълга-почти до кръста.Харесвам се така и не бих си я скъсила  Naughty

# 19
  • Мнения: 2 673
Дълга до дупето коса, ми се струва прекалено. До средата на гърба май е най-добре. Аз се харесвам единствено с дълга коса. По-женствено ми се струва, но пак зависи много от прическата, типа коса и пр...

# 20
  • Мнения: 1 322
Моята е до кръста, на етажи.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Харесвам дългата и добре поддържана коса. За себе си мисля че няма да ми седи добре , а и няма да имам нерви да я поддържам.

# 22
  • София
  • Мнения: 4 751
До дупето не ми харесва  Whistling Ама до кръста е ок. С условието косата да е гъста, здрава, на етажи и да не е съвсем права, че в такъв случай ми прилича на метла.

# 23
  • Мнения: 7 186
Харесвам дълги коси, но чак до кръста- не. До средата на гърба си е пърфект.
Обичам да виждам красиви и поддържани коси.
Често съм виждала жени с естествени коси до кръста, които не са виждали ножица от месеци, да не кажа години и са оставени буквално на саморасляк. И са точно като метли. Отврат.
Ако косата е до кръста, но е гъста, хубава и лъскава, подстригвана редовно, прическата е на пластове, по- раздвижена и модерна, би стояло по съвсем друг начин.
Но не отива на всеки и на всяка коса такава дължина.

# 24
  • Мнения: 2 229
Вчера видях едно момиче към 18-20 с най-дългата коса, която съм виждала на живо.

Беше дълга със сигурност до кръста, но може и малко под, до към дупето. Равна, гъста. Изключително здрава и лъскава изглеждаше. Нищо стърчащо, права и на места направена на вафлички. Не вярвах, че може да има толкова здрава и дълга коса. (тук дългите коси най-често се квалифицират като "проскубани")

Е...не ми хареса изобщо. Rolling Eyes Не седи добре такава коса, обезличава ужасно много.

# 25
  • софия
  • Мнения: 2 140
Не бих си пуснала косата до кръста. NaughtyНе ми харесват изобщо толкова дълги коси!

# 26
  • Мнения: 3 622
Чак коса до кръста не ми харесва. Особено някоя права и неподържана като самадива  Confused

# 27
  • varna
  • Мнения: 676
Не ми харесва толкова дълга коса,особено ако е права.

# 28
  • софия
  • Мнения: 2 140
Една толкова дълга коса е доста трудна за поддържане.И повечето жени и момичета,които съм виждала с такива коси са потресаваща гледка.

# 29
  • Мнения: 2 152
Не ми харесва , изобщо Stop

Много пъти съм писала,че няма нищо по-скучно от дълга до кръста, равна коса - брррр

Моята е до средата на гърба, на етажи е - такава дължина и форма най харесва
Никога не бих сложила и удължени, изкуствени коси  Sick

нищо лично към тези,които имат

Общи условия

Активация на акаунт