Коса до кръста

  • 19 403
  • 148
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 22 459
В нашият град се разкарват няколко майки с дълга коса до дупето, ами честно казано отвратително грозно ми е и се чудя как с тези бебета се оправят и с косата.
Не харесвам чак толкова дълга коса, трябва човек наистина да има удивителна здравина, за да изглежда наистина добре, а не изтощена и грозна.

# 31
  • Мнения: 2 161
Веднага се сещам за дъщерята на Софиянски.Много ми е селска подобна прическа.

# 32
  • Мнения: 1 599
и аз съм  Peace за коса до кръста .... е моята не е до там, но винаги съм си мечтала да я пусна..но все 4-5 пръсти не ми стигат...

# 33
  • Мнения: 2 152
Прави ми впечатление, че харесващите такива коси, са тези които по една или друга причина не могат да имат такива коси
Един вид мечта, копнеж, който все остава неосъществен
Затова и масово се прибягва до т.нар. екстеншъни

И обратното, тези които не харесват , като мен включително, са имали възможност да бъдат с дълга коса  и са разбрали,че не е нито по-женствено, нито
по-красиво, нито е някакво предимство

Различна гледна точка просто

# 34
  • Мнения: 3 294
Харесвам , разбира се , винаги съм искала дълга коса , по тази причина я удължих моята , добре поддържаната коса до кръста , на етажи ми е любимата гледка , а това че трудно се поддържа , едва ли не правим и по-големи жертви в името на красотата . А и не всеки може да има такава коса , нали  Wink

# 35
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Не ми харесва толкова дълга коса,особено ако е права.

 Peace

# 36
  • Мнения: 27 524
Харесвам дълги коси. Но не на всеки му отива. Важното е да е чиста, поддържана и непроскубана. Иначе не е красиво. Бих си пуснала, да, малко над кръста обаче. Действам, но засега не става  Tired

# 37
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Дългата поддържана коса е красива гледка.Няма нищо по-женствено от дългата коса. То и по тази причина повечето жени са с дълги коси(като тук пояснявам , че под дълги коси разбирам от под раменете и надолу). Харесвам дълги коси, но не чак до кръста . Просто не на всички им отиват толкова дълги коси. А , че косата трябва да е поддържана , чиста и съобразена с жената се подразбира. Peace

# 38
  • Мнения: 483
И на мен не ми харесва до кръста или дупето. Че е демоде е едно на ръка, но такава коса изглежда много неподдържана (защото в повечето случаи не е виждала ножица с месеци). Харесвам дълга до средата на гърба, етажирана и добре филирана. Косата трябва да има прическа, а не да е пусната на свобода да расте на където си поиска. Веднага си правя асоциация с Тарзан в джунглата.
Междудругото не знам защо си мислите, че да имаш екстеншъни означава да имаш коса до кръста  newsm78. Примерно моята е малко под раменете и я удължих до средата на гърба. Етажирана ми е и филирана. Просто трябва да се търси златната среда, независимо дали е естествено дълга или не.

Веднага се сещам за дъщерята на Софиянски.Много ми е селска подобна прическа.
Да и аз, като я видя с тая коса  Crazy

# 39
  • София
  • Мнения: 122
Ми демоде е Rolling Eyes

# 40
  • Мнения: 2 374
Ми как реши,че е демоде???До сега не съм видяла някой по улицата да ме гледа странно или начумерено,защото коата ми е почти до кръста-дори напротив,всички ми казват,че ми е много хубаво,а може би пък всичките ми приятели са лицемери?

# 41
  • Мнения: 3 830
Моята в момента е до дупето вече. Много бързо расте. Rolling Eyes

Начупвам я с пяна и много ми харесва как стои.  Peace

# 42
  • Мнения: 2 386
Хейтърки, завиждате!  Mr. Green

Моята коса расте адски бързо, в момента пак е почти до кръста и смея да твърдя, че много ми отива. Гъста и чуплива е и подлежи на преса, къдрене и какво ли не.  Wink
Два-три пъти съм рязала от кръста до къса или филирана прическа, обичам разнообразието.


П.П. Изчетох коментарите - и аз не харесвам зализана и заресана права и дъъълга косица (ала Ива Софиянска), особено пък рехави екстеншъни.  Stop
Друго си е направена с пяна и кристали.. и издухана. Или небрежно начупена.

# 43
  • Мнения: 3 830
Хейтърки, завиждате!  Mr. Green

Моята коса расте адски бързо, в момента пак е почти до кръста и смея да твърдя, че много ми отива. Гъста и чуплива е и подлежи на преса, къдрене и какво ли не.  Wink
Два-три пъти съм рязала от кръста до къса или филирана прическа, обичам разнообразието.


П.П. Изчетох коментарите - и аз не харесвам зализана и заресана права и дъъълга косица (ала Ива Софиянска), особено пък рехави екстеншъни.  Stop
Друго си е направена с пяна и кристали.. и издухана. Или небрежно начупена.


И аз съм така Peace Flutter
"Хейтърки, завиждате!  Mr. Green"

# 44
  • Мнения: 5 103
Не ми харесва , изобщо Stop

Много пъти съм писала,че няма нищо по-скучно от дълга до кръста, равна коса - брррр

Моята е до средата на гърба, на етажи е - такава дължина и форма най харесва
Никога не бих сложила и удължени, изкуствени коси  Sick

нищо лично към тези,които имат
Peace

Общи условия

Активация на акаунт