За крачката на мъниците ни

  • 3 450
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 674
Благодаря!Много полезна информация.

# 16
  • В центъра на моретата
  • Мнения: 1 716
Какво значи да не се слага да сяда? Точно д-р Райков е писал в да се приучва към седеж след 5-ти месец? И аз я слагам да сяда подпряна на възглавници.

# 17
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Благодаря! Информацията е много важна!  Peace

# 18
  • Мнения: 781
Посещаваме д-р Хазбун и смело мога да заявя, че е чудесен лекар, специалист и най-вече голям човек.
Много полезна информация, която и той ми е повтарял неколкократно Peace

# 19
  • Мнения: 19 366
Какво значи да не се слага да сяда? Точно д-р Райков е писал в да се приучва към седеж след 5-ти месец? И аз я слагам да сяда подпряна на възглавници.
Не е вярно това. В Германия постоянно ми повтаряха, че не трябва детето да се подпира с възглавници и да се учи да сяда, ако само не може да се задържи седнало.

# 20
  • Мнения: 1 367
Какво значи да не се слага да сяда? Точно д-р Райков е писал в да се приучва към седеж след 5-ти месец? И аз я слагам да сяда подпряна на възглавници.
Не е вярно това. В Германия постоянно ми повтаряха, че не трябва детето да се подпира с възглавници и да се учи да сяда, ако само не може да се задържи седнало.
И аз мисля,че не е правилно.Детето сяда самостоятелно,когато е готово за това.Никога не съм го подпирала с възглавници.А иначе-статията е страхотна и много полезна.Благодаря и аз!

# 21
  • Мнения: 391
Много полезна статия, дано повече майки на непроходили мъници се вслушат в тези съвети.


Дано Peace

# 22
  • Мнения: 405
 Благодаря за интересната информация Peace

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 675
И аз благодаря! Peace

# 24
  • Мнения: 512
Благодаря! Информацията е много важна!  Peace

 Peace

# 25
  • Мнения: 1 447
Беше ми много полезна тази информация.

И за мен е много полезна благодаря ти.

# 26
  • Мнения: 164
Какво значи да не се слага да сяда? Точно д-р Райков е писал в да се приучва към седеж след 5-ти месец? И аз я слагам да сяда подпряна на възглавници.
Не е вярно това. В Германия постоянно ми повтаряха, че не трябва детето да се подпира с възглавници и да се учи да сяда, ако само не може да се задържи седнало.
И аз мисля,че не е правилно.Детето сяда самостоятелно,когато е готово за това.Никога не съм го подпирала с възглавници.А иначе-статията е страхотна и много полезна.Благодаря и аз!
и аз мисля ,че не е правилно и не смятам да я подпирам с възглавници.Сега я слагам да седи ,но само в скута ми ,а когато е готова -тогава сама ,иначе smile3501за информацията -много е полезна(аз например това за подскачането не го знаех )

# 27
  • В центъра на моретата
  • Мнения: 1 716
[иначе аз например това за подскачането не го знаех [/quote]

Аз също не го знаех, а бебка го прави с голям кеф (разбира се къто я държим  Laughing), просто цялата цъфти като подскача, а сега като прочетох това се обърках съвсем.

# 28
  • Мнения: 7 914
  bouquet
 за предоставаната информация Hug

# 29
  • Мнения: 236
Статията е много полезна,радвам се ,че съм успяла да предотвратя подобни упражнения от страна на бабите,което се оказва важно.Обаче незнам защо съм останала с впечатлението от други прочетени статии и коментари,че е най-добре да прохожда босо или с обувки с форт,А тук пише босо или с буйки.Ако аз съм в грешка моля някой да ме поправи,защото в момента сме на такъв етап.

Общи условия

Активация на акаунт