С дете на море

  • 4 650
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
Миналата година носех готови пюрета, една хладилна чанта. Тази година смятам с двете бебета края на август на море. Хай някоя баба посмее да ми каже нещо и съм я помъкнала да бави голямото с нас! Нося лосиона за слънце на Виши, детето винаги е с шапка и тениска, под чадъра. Никакви проблеми няма, само дето не е почивка, ами пренасяне на цялата цигания на друго място hahaha

За бебета против насекоми Чико имат много добра течност. Хубава работа върши.

# 16
  • Мнения: 327
Може да се провери и за детска кухня на място.Каквата и да е храната-пюрета,сухоежбина,от заведение-нали е само временно-едва ли ще се отрази фатално Laughing
Бански им купих едва миналото лято и то от гъзария.Да се наака или напиша с банския Sick,памперса на плажа си е,извинявам се предварително #Crazy Какво по-хубаво от препечено шоколадово дупе Crazy

# 17
  • София
  • Мнения: 3 064
Ще взема някакво количество пюрета за зор-заман, ще готвя, и на кръчми ще ядем подходящи неща.  Бански нямаме, нямам и намерение да взимам. Ще си ходи гол, с една фанелка да не изгори в началото. Смятаме да изкараме цялото лято на морето.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 504
И мен ме вълнува същия въпрос за морето...та темата ми идва точно на време...за което благодаря на авторката......засега май съм се спряла на това да готвя, че ще сме в апартамент...ама сигурно и пюрета ще помъкна...Другото което е...ами ако се наака на плажа, а то рано или късно ще стане..какво ще обяснявам на хората около мен...всъщност май това ме притеснява..освен ако до тогава не се научи да ходи на гърнето, което засега е пълен мираж....И ние ще сме на Слънчев бряг, а там е доста гъчкан плажа... newsm78
Хич не ми се ще да слагам памперси или каквито и да било други гащички...та незнам...може би с гърне под чадъра newsm78

# 19
  • Мнения: 6 441
EmiR,все пак детето си е дете.А и аз не мога да си представя гърне под чадъра  Crazy Ако все пак се научи поне да казва,по-добре да се отиде до близката тоалетна или в някое заведение Peace

Иначе преди години помня как едно малко германче дойде и се изака до моята хавлия  Crazy Майка му толкова много му се кара,а аз нямаше как да и обясня,че не е станало кой знае какво и да не му се кара чак толкова..

Иначе тези памперси-бански ми се струват добра идея  Wink

# 20
  • Мнения: 2 614
Спокойно можеш да вземеш готови пюрета, ако яде такива! Можеш да му взимаш супички, където и да седне да обядва. След обяд може д хапва плодове. А ако сте на ол-инклузив, както ние вече 2 години ходим - няма да имате абсолютно никакви проблеми с изхранването!  Peace
Обърни внимание на съветите на МТВ за репелентите, че е голям ужас понякога! И чудесно да си изкарате на моренцето!
Калина за първи път видя морето на 9 месеца. Имахме бански още тогава - не сме ги ползвали много, но ти си решаваш. Продаваха в H2O памперс-бански - супер са, и на басейн ходехме с тях!  Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 932
Да памперсите-бански са хубави и наистина не пропускат Simple Smile. Ние имаме на Бамбиномио, който се перат и са многократна употреба, но за морето ще си взема за всеки случай и еднократни памперси-бански на Либеро, та ако стане белята в едните на плажа да слагам другите.
Иначе за храна , мисля да й взема някое бурканче с пюре и ще й подбирам храна от нашата,а й ще сия кърмя още - тогава ще сме на годинка и един месец живот и здраве.

Последна редакция: вт, 20 май 2008, 14:55 от nellyani

# 22
  • София
  • Мнения: 6 258
Баткото беше на 1г4м като го заведохме на море за първи път. За обяд му давах готови пюрета, сутрин - попара, филийка, вечерята (ако нашата не е подходяща) - готова каша в бурканче, кисело мляко с бисквити и банан. Позачести сукането, явно от жегата. Simple Smile
Памперс - на Бамбиномио, задържа акито. Laughing

Това лято за бебешока - изцяло на пюрета (готови) и кърма (с много малко неща е захранен и му е трърде рано за нашата храна).

# 23
  • Мнения: 835
В по-големите хотели, където е он-инклузив предлагат и бар за деца.Там има детско меню.Просто може да говориш с управата и да си уредиш да ти дават и на теб.В крайна сметка знаеш -  с добра дума, може да ги придумаш.
Миналата година бяхме на море в Албена и ми направи впечатление, че имаше отделен бар само за деца!И то с няколко вида манджи.

# 24
  • Мнения: 94
 И ние това лято сме на Несебър, знаете ли къде е детската кхня и сигурно ли е, че работи?

# 25
  • София
  • Мнения: 2 734
Ако ходим ще е на готови пюрета,а и ще хапва от нашата храна.Консервирани домашни манджи нямам доверие да помъкна,понякога в домашните консерви се развиват бактерии и се получават сериозни натравяния.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 296
миналата година малкия беше на 3 месеца,когато отидохме на море и ми беше супер лесно.
Тази година ще е на готови пюрета.Дъщеря ми също беше така.

# 27
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
И ние това лято сме на Несебър, знаете ли къде е детската кхня и сигурно ли е, че работи?
ще разпитам и ще кажа адреса Peace

# 28
  • Мнения: 94
И ние това лято сме на Несебър, знаете ли къде е детската кхня и сигурно ли е, че работи?
ще разпитам и ще кажа адреса Peace
Благодаря предварително!

# 29
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Днес ми казаха, че детската кухня щели да я местят и в момента не работела, иначе сега се намирала при училището.
Иначе яденето било добро. Купоните се взимали предишния ден. То това няма голямо значение при положение, че не работи.
Още на една позната съм казала да провери.
Ако я отворят скоро ще ви кажа.

П.П. Не бях особено полезна май Tired

Общи условия

Активация на акаунт