Още един кандидат за конкурс

  • 2 004
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Нацелувай го от нас с Дара и да знаеш, че го искам за зет  smile3521И без това ни е пример вашето семейство! Най-добре да си се сродим направо!
Уреждай документите...вземаме булката Laughing

# 16
  • Мнения: 3 550
Ех, че мило! И ..... Честито на младото семейство! Grinning Grinning Grinning

# 17
  • Мнения: 1 215
Ох, душица златна. Да ти е жив и здрав и все така изобретателен

# 18
  • Мнения: 4 242
Еее т'ва ми е вече снимката фаворитка   Heart Eyes, що бързах да гласувам ooooh!
Jade ама ти е одрал не само "захвата" 'ми и кожата, евала!  bouquet

# 19
  • Мнения: 6 243
Ми той като професионалист го е подхванал тоя Зайо. Сладур мамин златен! пу-пу, много е хубав!!!

# 20
  • Мнения: 249
Печели първото място в конкурса веднага Laughing
Невероятно сладък младеж Grinning

 newsm62 newsm62 newsm62Сладуран мамин , много е готин... Да ти е жив и здрав!...Да го нацелуваш!  love001  love001  love001

... Печели всички точки !!! smile3521 smile3521

# 21
  • Мнения: 414
Ах че сладък! Колко се смях само! Ама как грижовно го е подхванал тоя Зайо и как любвеобвилно го гледа само, мамина душица!
Страшен е мъничкият! Жив и здрав да ти е. Още го помня на една снимка с едни лилави гащи, пригодени за бънджи и на магарето.

# 22
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Ааа! Чак сега успях да видя снимката, вчера не ми се отваряше! Супер е! Направо разбиваща снимка! Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 2 210
Невероятен е! Браво!

# 24
  • София
  • Мнения: 2 958
Нацелувай го от нас с Дара и да знаеш, че го искам за зет  smile3521И без това ни е пример вашето семейство! Най-добре да си се сродим направо!
Уреждай документите...вземаме булката Laughing
http://bgphoto.net/photos/1818/o632497789233593750.JPG (Дара е от дясно)Ние го видяхме зета и сега ви пращаме снимка на снахата! Пък дано се харесат младите и се вземат!!! newsm47 newsm51 smile3521

Последна редакция: чт, 02 юни 2005, 16:20 от джуджанка

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Питах го дали си харесва бъдещата булка и той каза: "Убава йе".Hug

Майтапа настрана, Дара много прилича на него като бебе, жалко че снимките ми оттогава не са цифрови и няма как да ти ги покажа...обаче са си лика прилика Grinning

Само да предупредиш дъщеря си, че свекърва и хич няма да е лесна Twisted Evil

# 26
  • Мнения: 3 550
Знаете ли, честно казано и на мен малката Дара ми заприлича на кърмещия татко, ама се въздържах да се изказвам. Помислих да не сте си нещо роднини и да се будалкате за тая сватба. Хайде, хаирлия да е. Щом се харесват младите. Grinning

# 27
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
И ние "кърмим" нашия зайо.  LaughingПо този повод майка ми каза, че сме го изпедерастили това дете, защото в къщи само за кърмене се говорило и той вече на това си играел.  Mr. Green Аз тактично му обяснявам, че дори и да си играе на бебета, той трябва да е таткото, а татковците не кърмят, на което той ми отговаря, че играе майката!  Crazy Laughing      

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Аз тактично му обяснявам, че дори и да си играе на бебета, той трябва да е таткото, а татковците не кърмят, на което той ми отговаря, че играе майката!  Crazy Laughing      
newsm65 Това направо ме уби!!! newsm62
Между другото, като го видях Алекс в тази поза първо за вашето "изпедерастяване" се сетих, беше го писала и преди  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 3 550
Ех, тия баби! така ли се изпедерастява човек? Вярвам, че сина ти ще стане чудесен грижовен съпруг и татко. Като стана дума за сватосване нямаме още щерка, но нечия дъщеричка ще е щастлива с него.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт