Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим - 7

  • 47 718
  • 1 049
  •   1
Отговори
# 975
  • и тук, и там...
  • Мнения: 389
Ееее, че кеф.  newsm53

И аз си ви обичкам
и обещавам - с Вас да не се боричкам.
Същата ще съм си пак,
но с нов запазен знак.  newsm52

# 976
  • и тук, и там...
  • Мнения: 389
Ах, Грацийка,
тъкмо ни подреди по азбучен ред и
'айде пак на опашката.
 Laughing

# 977
  • Мнения: 176
Точно така Грация.Утре твърдо съм решила да пусна кръвен.12-ти ден ще ми е.Вече нямам търпения.
От време на време имам някакво придърпване ниско долу,но нищо друго.Този път съм по-голям оптимист,защото днес ми е 30-ти ден от цикъла,а той обикновено е 28 дни./да не се надъхвам.....ама..../

Ха дано!
Утре щом разбера веднага ще докладвам.

# 978
  • Мнения: 1 768
Све, мило късмет и веднага да докладваш Praynig Praynig Praynig Praynig

# 979
  • Мнения: 1 284
Све,късмет Praynig Praynig Praynig

# 980
  • и тук, и там...
  • Мнения: 389
Ей Све,
подозирам, че ни кроиш нещо подобно като Зъбчестото.  newsm12
Я, признай - прави ли домашен?  smile3503
Стискам сииилно палци. Успех!

Слави,
а за теб вече мога да мисля и искрено се надявам зацапването да е от имплантацията.
 fingerscrossed fingerscrossed

Последна редакция: пт, 13 юни 2008, 21:49 от Harry Potter

# 981
  • Мнения: 176
Бях се зарекла,този път да не се самонавивам.Но ето,че дори през ъкъла ми минават вече някакви планове.Какво ще стане ,как ще бъде.....Дори снощи сънувах,че паркирам и вадя от багажника една голяма количка за близнаци.Събудих се стресната.Едва ли не ,си бях забранила да сънувам такива неща.
Кажете не съм ли болен мозък?! Sick.При вас как е ?

# 982
  • Мнения: 1 091
Ех, този път не съм объркала, това е напредък, ама Све82 си я запомних, защото тя и рожден ден имаше на предния ден.
Мило Све, дано, дано. Пиши какво става, а аз като се събудя всичко ще е ясно. Не си болен мозък. Колкото и да си забраняваш да мислиш, подсъзнанието си работи на друго ниво, дано съня ти е пророчески.

Али, поетесо наша, няма ред при мене, аз тебе си те пазя за накрая, че докато пиша все излизаш с ново 20 и коментара ми е след дъжд - качулка.

Аз пък стискам палци на всички, борещи се мили душички!

# 983
  • Мнения: 1 768
Хари- Али, много хубав слончо  Laughing ти си за мъжко бебе - пу! Praynig

# 984
  • и тук, и там...
  • Мнения: 389
Ха Маринекс,
ти по хоботчето ли се ориентира.
Аз до сега ги бърсах едни таквиз' човечета, а то къде била истината.  Wink
Е хайде дано!
и на вас   Flowers Four Leaf Clover

Аааа и да се подпиша:  newsm52

PS: Леле Хари ако види какъв слон е, ще му паднат очилата.  Mr. Green

# 985
  • Мнения: 1 768
Хари-Али , аз такова  Embarassed по синия цвят hahaha Joy Joy Joy

# 986
  • Мнения: 363
И аз много се надявах да е имплантация,но уви няма надежда-кървенето не е спирало и вече е доста обилно т.е като цикъл,трябва да стане чудо и да спре,но моля ви кажете ми има ли чудеса,док.каза да не спирам лекарствата,но с това къвене какво да правя...Много съм объркана,страшно много боли newsm45 и незная как да продължа,страшно много надежда бях вложила в това икси и паднах от много високо.Дали е виновен хидросалпингса

# 987
  • Мнения: 1 768
Слава, мила силно искам да се случи чудо  Praynig

# 988
  • и тук, и там...
  • Мнения: 389
И аз много се надявах да е имплантация,но уви няма надежда-кървенето не е спирало и вече е доста обилно т.е като цикъл,трябва да стане чудо и да спре,но моля ви кажете ми има ли чудеса,док.каза да не спирам лекарствата,но с това къвене какво да правя...Много съм объркана,страшно много боли newsm45 и незная как да продължа,страшно много надежда бях вложила в това икси и паднах от много високо.Дали е виновен хидросалпингса

Права си миличко, че много големи надежди вложи, ние го виждахме в притесненията ти.
Чудеса винаги стават! Не спирай лекарствата и се опитай да не изпадаш в паника.
Не търси вина в нищо и никого, а продължавай да таиш надежда.
И ходи си гушни мъжлето, то си те обича!
 Hug Hug Hug
Ние стискаме още по-силно палци!

# 989
  • Мнения: 363
Благодаря за подкрепата и стиснатите палци,но надеждата в мен изгасва...Мъжо си легна,а аз чакам да стане 11 ч.да сложа утрогестана и после си лягам.На него милия също не му е лесно толкова много се надяваше и той

Общи условия

Активация на акаунт