...лЕтни, слЪНчеви и инТЕРЕСни куХНИ - часТ 10

  • 41 722
  • 294
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 067
Момичета, с радост се записвам във вашата тема, защото ми предстои избор на нова кухня до 2-3 месеца.

Много хубава тема, много добре систематизирана информацията, много сте полезни!

Браво и благодаря!

# 76
  • Варна
  • Мнения: 2 378
За кантовете - първоначално и ние смятахме да са алуминиеви, но при удар няма ли да остане вдлъбнатина? Все пак алуминият е мек. Затова се отказахме. Ще сме с ПВЦ.

За барплота - и при нас трапезарията ще е отделена с такъв. Ширина 50 см. Според мен има смисъл от него, защото ще ми е по-лесно на него да отсавям чините и всичко, което ще се сервира на масата в трапезарията. Не е задължително да сядаш да пиеш кафе там. Още повече от вътрешната страна ще са ми чекмеджетата за приборите, салфетките и т.н. А отвън долния шкаф ще служи за барче-все пак абкохолът трябва да е на 1 ръка разстояние от масата. Ако искаш мога да ти изпратя нашия проект. Wink

# 77
  • Ямбол
  • Мнения: 47
Ние също сме с бар плот, защото ми остава много малко работен плот. Бар плота е дълбок 50см. и е само чекмеджета. Основно там ще са прибрани посудите, защото от др. страна на долен ред почти нямам шкафчета. А в кухнята място никога не стига.  Wink

# 78
  • Мнения: 289
И аз харесвам кухни с бар- плотове. Аз на моя си сложих вградените котлони и ми остава доста място за работен плот, но определено замисълът му не беше да се пие кафе на него.

# 79
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
sea woman  -ще се радвам да видя твоя проект.

# 80
  • Мнения: 2 891
sea woman, аз правя нвщо подобно. Мога ли да надзърна в твоя проект. Мисля да направя като  stefkaiv, защото няма място за дълбоки чекмеджета никаде другаде.

# 81
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Моята кухня все още не е нацяло монтирана.Има доста неща още да се правят по нея но да се изфукам най-накрая и аз във темата.Като стане изцяло готова,пак ще я снимам. Grinning
Кухнята,трапезарията и хола са ми заедно във едно голямо помещение и реших да си сложа бар-плот.

# 82
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
ИВКА 10  -Честита кухня,със здраве да си я ползваш.

# 83
  • Русе
  • Мнения: 7 803
Кой от двата проекта Ви харесва повече  newsm78
Гледайте само цветово. Шкафовете няма да са точно така.
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5968419 ( оранжевото е по наситено)

http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5968420


Ивка, страхотна е! С здраве да си я ползваш.

# 84
  • Варна
  • Мнения: 2 378
За цвета на стените ли става въпрос? Ако кухнята е в зелено, стената трябва да е друг цвят според мен. Оранжево или жълто. Peace

# 85
  • Мнения: 3 770
Оранжевата стена !  Peace Другото се слива !

# 86
  • Мнения: 658
Зеленото на втората снимка ми харесва, но не с този цвят кухнята - все пак избора си е ваш

# 87
  • Мнения: 8 999
eli_dechkin , бих оставила стената бяла. А може и зелена, като зеленото на кухнята. С оранжево или друг цвят става много шарено и се губи ефектът от елегантното съчетание на цветовете на шкафовете.

Друг вариант - стената да е тъмно кафява.

# 88
# 89
  • Мнения: 8 999
А сиво? Аз също съм решила кухнята на вилата да ми е в тези цветове. Подът ми е тъмно сив и мисля, че ще стои добре. Но пък стените ми са неизмазани декоративни тухли /керемидено червени/, а там, където има мазилка съм боядисала в бяло.
Може и ти да декорираш стената отзад с ламперия /естествена или имитация на тъмно дърво/, камък или тухлички.

Общи условия

Активация на акаунт