boidisvane po vreme na bremennost

  • 1 517
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
Zdravei Estellia, izviniavai ama ne moga da si obarna klaviaturata na kiriliza.. mai ste triabva da kupuvam nova. Ste vi izma4a oste mani4ko.
Vidiah 4e ima mnogo temi vav foruma samo 4e oste mi e trudno da go polzvam no sam sigurna 4e ste se nau4a  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 3 830
Приятно ми е, аз съм Мария.
Добре дошла Hug  bouquet. В кой месец си?

Гинеколожката ти е казала , че за сега не можеш да се боядисваш ли? Нещо не успях да разбера newsm78

Не е нужно да купуваш нова клавиатура, просто трябва да видиш от кои бутони се сменя.

Когато пишеш съобщение, виж горе  на прозореца отдясно до бутона "Изход". Там имаш син бутон , на който пише EN. Пробвай с него да смениш езика Peace

# 17
  • Мнения: 1 447
Добре дошла и от мен.По темата и през двете си бременности се боядисвах почти през месец.
Лека бременност и не се притеснявай.

# 18
  • Мнения: 2 374
Аз съм се боядисвала 2 пъти по време на бременността не съм имала никакви проблеми!  bouquet

# 19
  • Мнения: 1 179
Добре дошла и от мен! Въобще не се притеснявай, аз и преди да забременея съм се боядисвала, съответно и по време на бременност. Желая ти лека бременност и не се задълбочавяй чак толкова!  Peace

# 20
Dobre zavarili  Grinning
Az toku zagubvam stranizata i posle dokato ia otkria da vi otgovoria... kato pate v kal4ista sam oste (sto se otnasia do pisaneto vav foruma)
Az sam Zvetelina, ot Sofia sam no ziveia v Italia.. za da pisa na kiriliza mai triabva da si instaliram niakakva programa..posle ste probvam tova koeto me savetvate 4e sega mi se ste da si popisa s vas.
Takmo vliazoh v 3 mesez. Oste sled parvia pregled biah pitala ginekolozkata(4rez e-mail) dali moga da se boiadisvam i tia mi otgovori."Za sega ne".
Samo 4e az misleh 4e e samo vapros na mnenie i 4e drugi genekolosi ti davat da se boiadisvas. Za tova otidoh na frizior, az sam sas 4erna kosa i se pravia ot godini oranzeva, imah uzasno izrasnala kosa. Kazah na friziorkite 4e sam bremenna i te me boiadisaha uz bez da dokosvat kozata na glavata. Ama kato se pribrah v kasti me hvana strasna paranoia, pro4etoh v internet 4e mozelo da ti se rodi nenormalno bebe i se stresnah iako amam kakvo da napravia osven da umiram ot iad... Sad

# 21
Мария май успях, супер..само дето не намирам буквата 4 на 4асовник?

# 22
  • Мнения: 108
Само кичури правих. След 3-я месец Споко...

# 23
  • Мнения: 186
Чувала съм само,че не е хубаво да използваш силни изрусители.Иначе другото е ок.Лека бременност и от мен.

# 24
  • Мнения: 681
Аз се боядисвах,няма проблем  Peace

# 25
  • Мнения: 4 292
Боядисвам се веднъж месечно, понякога даже на три седмици. Не смятах, че е чак толкова вредно по време на бременност, по-скоро се чудех дали ще се получи равномерен цвят - и това се оказа мит, както открих.  newsm78

# 26
явно аз бях параноаясала прекалено.... про4ела сам едно негативно мнение и сам си го вталпила ама сега като 4ета каво пиа6ат другите се поусвестих.. едва ли е толкова опасно  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт